Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: League of Legends - Recenzja MPCForum.pl


Strepsils

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie to największy opierdziel należy się Strepsiowi :>

Jak coś jest do kitu, to się tego nie wrzuca na kanał, byle tylko już było :>

Lol nie miał terminu, więc można było spokojnie go jeszcze dopracować, zmienić, ułatwić życie montażystą...

Opublikowano

W jednej części jest ciszej/inny mikrofon, ponieważ nie nagrywałem tego po kolei. Po kolei nagrywałem bodajże tylko co drugi, 1, 3, 5 itd. Nagrywałem innym mikrofonem, ponieważ z tamtym miałem problemy.

 

 

 

Jeżeli chodzi o montaż to nie twoja wina ;)

Inna sprawa jest czytanie tego ale na tym się nie znam wiedz to zostawię ;)

 

Nawet jak byś nagrywał 10 mikrofonami to i tak on to powinien wyrównać :)

Opublikowano

Ogólnie też nie miałem zamiaru grać... Teraz jeszcze bardziej zamiaru nie mam.

 

 

Wredna... Znów mam coś dla Ciebie.

 

ułatwić życie montażystą...

 

Komu?Czemu?

 

MontażystOM :)

 

I ja mam ledwo 4 z polskiego... :(

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Korektorów: CLOSED

 

To coś całe jest do korekty

 

 

Montażystów: CLOSED

 

Ciągle musiałem się bawić z głośnością

 

Czy ktoś z was grał w lola ?

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Okej, uznajcie to za moją porażkę i moją winę, że trafiło to na kanał. Serio.

 

Postaram się to poprawić z kolegami i koleżankami z MMT. Spokojnie.

Opublikowano

Dobrze, czekamy z niecierpliwością. Myślę, że tą można usunąć, bo im więcej osób ją widzi tym większe w pewnym sensie upokorzenie.

Nie chodzi mi oto, aby Was hejtować, ale po prostu się nie udało. =)

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...