Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][EP3] Eternia LastChaos Fun Server


FaRyyS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaraz instaluje moje gg 17602311 szukam gildi pisać i jakiej osoby z kim moge pograć !!

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

unas w gildi jest polak 110+ i kilka 97 ja sam mam 92 a gram 2 dni jutro bede miał 100+

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

Odys nie wiem czemu cię wyżucił jak nie jest liderem tylko ofkiem a jaki masz nick

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

w alvitar tam szybko leca lvl ze nie zdaszysz zrobic ostatniej misji na tytul tam nabijesz z 60k pu .Acc jeszcze niema , z jajek wylatuja mp i hp steal . Exp szybko leci na 99 lvl w tombie na czasie leci 1.3%

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

Przynajmniej szczera jesteś :D

 

No ba =) lepsza nowa ja niż stara głupia i miła. =)

 

PROSZE mod'a spam się robi ( daj mi też 5% za bycie idiotką )

 

// Spam - zielinskipawel4

 

// ----------> tam są drzwi =) - Alicja

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

wiem ludzie ze powinienem wiedziec all o tym servie poniewaz załozyłem ten temat ale mam do was pytanie jak tutaj jest z farma cienia???

Przygoda z metinem

 

Metin2.PL 85/65 ~ sura wP/smok

 

Metin2.sg 49/56 ~ Bodziak/smok

 

csyt2 ~ 102 ninja

 

~newlongju ~ 67(nudaa)

 

DragonMT2 ~ 250/250/250 ~ninja/bodziak/smok

 

PandoraMT2 205 ~ smok

 

EliteMT2 ~ `178 ~ Woj body

 

CavalosMT2 ~250,250,250,250,250 ~ Smok/healer/body/archer/BM

Opublikowano

ja bilem na bloku do 100 potem masz misje za 300 pu 2k i 4k x pasek to jest dużo a przy biciu to spokojnie 5k nabijesz

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...