Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ezreal jest o wiele gorszy pod AP?


Azris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Ciągle mówią, ze Ez pod AP (po nerfie, bo sie nie leczy z W) jest słabszy.

jednak wole grać nim pod AP i nie jest tak zle.

Który lepszy? ad czy ap? i dlaczego tak jest?

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

Pod AD o wiele lepszy i latwiejszy, pod AP jak nie trafisz ze skilli to lipa a pod AD nawet jak nie trafisz skillshotami to AA i i tak dmg jest.

Opublikowano

Coś jak Corki, ad wymiata :P

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Ale można nim grać (jak sie umie dobrze) pod AP i siać spustoszenie?

Wtedy jest mega dmg z R,W,E,W,Q a pod ad to tylko Q i passyw wiec mniej...

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

Ale można nim grać (jak sie umie dobrze) pod AP i siać spustoszenie?

Wtedy jest mega dmg z R,W,E,W,Q a pod ad to tylko Q i passyw wiec mniej...

To ma taki sens jak robienie Graves'a, Caitlyn, Corki'ego, itd. pod ap.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Ez Ap jest w pewnym sensie bez sensu.

Ez traci wtedy wiele możliwości.

Pod AP trzeba dać dużo CDR żeby mieć często ulta.

 

Ez Ap jest w pewnym sensie bez sensu.

Ez traci wtedy wiele możliwości.

Pod AP trzeba dać dużo CDR żeby mieć często ulta.

Opublikowano

No ale na początek TF Ezem pod AP walisz z uta i team nie ma 50% hp i E wali kilka celów po prostej

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

No ale na początek TF Ezem pod AP walisz z uta i team nie ma 50% hp i E wali kilka celów po prostej

50% hp? Skąd Ci się taka liczba wzięła? Chyba z osobami bez m. resist. Poza tym Ez AP jest na manę, więc bez mid'a na energy to zjebane early. Nadal ez ad wygrywa z ap. (chyba, że chcesz iść ez ap na mida, lol)

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Wszyscy tutaj chyba nawet 30lvla nie maja bo takie pierdoły piszą że aż się płakać chce ...

 

Ez AP to jest mega pick na mida ogarniasz skill shoty gra jest twoja masz jakiś tam mechanizm ucieczki na midzie z e wiec jungler nie będzie miał easy ganków no chyba że taki np ww na ulcie.W możesz łatwo zbijac hp przeciwnikowi gdyż możesz z odrobiną rozumu łatwo z tego trafić(przecież przelatuje przez miniony lol).Q jak zrobisz lich bane ma dosyć ładny damage ult zawsze przydatny to odpushowania towera albo przydania się w walce z daleka. Fakt faktem pod ad robi nice damage z AA ale jak ogarniecie i nie będzie po 20 killi tylko normalny defensywny mecz to EZ AP robi sieke wystarczy nie feedować ^^

Opublikowano

Ezreal tylko pod AD.

A jego skille są tylko do nabijania passywa.

 

Jak go robicie na AP to niszczy was każdy inny AP.

Na AD też nie jest jakoś szczególnie dobry.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Ja bardziej preferuje go pod AD. Jeżeli robisz go pod AP i nie trafisz skillshootami to po tobie.

9777920400_1341294249.png

Opublikowano

Ezreal tylko pod AD.

A jego skille są tylko do nabijania passywa.

 

Jak go robicie na AP to niszczy was każdy inny AP.

Na AD też nie jest jakoś szczególnie dobry.

 

uhaahuaahuahu każdy inny AP ? No to widzę koleszko że pary razy ci nie wyszło tym ezem pod ap ^^

Opublikowano

Ap z mozgiem>Ezreal ap

Ad duzo lepszy ,ale tez tylko early/mid ,na late troche oddstaje od champow bazujacych na lepszym aa

Opublikowano

Nie opłaca się zmieniać czegoś co jest dobre.

Niektróre postacie, które czymś się wyróżniają np sion ad, tristana ap, możemy robić inaczej.

1. Nafedowany sion ad, jeżeli ktoś mu nie da exhousta i ignita to wali pente.

...

10. Nafedowana tristana zabija 1 przeciwnika na 2, 3 skille(jedne z największych przeliczników).

 

A taki ez ap w czym jest lepszy od innych ap ?

Ult ? wole karthusa

e ? wole fizza

q ? wole kennena

w ? wole ahri

 

 

Postać można zmienić z ad lub ap, wtedy kiedy ma coś ciekawego do zaoferowania.

Opublikowano

Ez jest mocny na lvl'ach 1-25 potem nic nie robi tylko bije minjonki raz złapany jest martwy, ten jest esacpe bardzo słaby, ma za duży CD, taka nidalka skoczy przez ścianę i po tobie. Ale jak gram to tylko na AP buduję na 3 lvl ulti ładnie inicjuje TF'y.

Opublikowano

Ezreal tylko pod AD.

A jego skille są tylko do nabijania passywa.

 

Jak go robicie na AP to niszczy was każdy inny AP.

Na AD też nie jest jakoś szczególnie dobry.

To zagraj chociaż raz.

pod ad nazywają go worst ad carry.

A pod ap ma jeden z najlepszych poke'ów w grze.

Z deathfire graspem i lich banem nukuje jak ap tristana czy le blanc.

Opublikowano

dla zaawansowanych polecam AP

Polecam zagranie ta postacia i dojsc do 20minuty po ktorej on nie robi juz nic i jest tylko sciera do zbaijania.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

@up

 

Chyba nie :D

Wystarczy, ze trzyma się z tyłu skillshoty dalekie więc problemu nie ma :D

yyyyyyyyy mleko?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...