Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Celestial-World


NajSw0ww

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań.

 

1. Gra ktoś jeszcze na w/w serwerze S1 ?

2. Dlaczego gdy próbuje się połączyć przez Moda Kamera pisze "Zostaniesz połączony ze serwerem" i dalej nie chce iść?

3. Czy nadal na serwerze są bony typu 50 inta, 7,5k hp etc? :)

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź!

Opublikowano

1. Gra ktoś jeszcze na w/w serwerze S1 ?

-Warto by zapytać w dyskusjach na temat tego serwera :P

2. Dlaczego gdy próbuje się połączyć przez Moda Kamera pisze "Zostaniesz połączony ze serwerem" i dalej nie chce iść?

-Serwer widozcznie ma zmieniony pong, który będzie Ci potrzebny do połączenia się z serwerem. (Nie wiesz jak? Pisz PW)

Gość Lord Loginus
Opublikowano

To tak:

Po lewej stronie zobaczysz "JAK DODAĆ SERVER".

Jeżeli mam wysłać ss to z chęcią to zrobie

:)

Przechodzimy do strony

http://metin2mod.tk/guide/ , która pojawi się po kliknięciu napisu, o którym pisałem wcześcieniej.

Pobieramy GetServerInfo v3 naciskając DL2.

Wrzucamy go do clienta gry, następnie uruchamiamy grę i pojawi nam się wiadomość gdzie został zapisany PONG i IP.

Teraz instalujemy KamerModa SF2011 do folderu z grą.

Odpalamy ConnectHelper i w folderze z grą mamy i klikamy Serverinfo

Kolejna wpisujemy:

-Nazwę Servera.

-Ip, które znajdziemy w serverinfo.txt

-Login Port -II-II-II-II-II-II-II-II-II-II-

-Char Port zostawiamy jaki jest.

-Website nie wpisujemy.

Addtional Channel

-Do każdego Channelu przydzielone jest IP i Char Port.

Na koniec klikamy znaczek Save i zapisujemy w folderze gdzie jest Mod jako serverinfo.py.

 

Mam nadzieję, że pomogłem

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...