Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Balmora - Czyli exp w v2 jak na 4 funie


Silver™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ładny poradniczek . Teraz jest fryzura " kapelusz kowbojski " ( 700 pż ) To polecam go zakupić na v2 . ;)

Co do rossek . Wartośc ataku , przeszywka , deff na 5 min + . bo te niższe schodzą szybko jak cholera . :)

Bonusy ( dłoń przebicia , dłoń krytyka ) warto zakupić (od innych graczy ) . Co do lwa na 480h.Jak ktoś nie chce wydawać kasy na Is . W grze dropią pieczęcie od 60lv jest Tygrys który daje bonus wartość ataku chyba . ;d

Księgę lidera można kupić od innych graczy . Lub dostać Ją z questa . Życzę wszystkim dużego lv . :)

205mkw.png

Opublikowano

No ładny poradniczek . Teraz jest fryzura " kapelusz kowbojski " ( 700 pż ) To polecam go zakupić na v2 . ;)

Co do rossek . Wartośc ataku , przeszywka , deff na 5 min + . bo te niższe schodzą szybko jak cholera . :)

Bonusy ( dłoń przebicia , dłoń krytyka ) warto zakupić . A jak ktoś nie chce wydawać kasy na Is . W grze dropią pieczęcie od 60lv jest Tygrys który daje bonus wartość ataku chyba . ;d

Księgę lidera można kupić od innych graczy . Lub dostać Ją z questa . Życzę wszystkim dużego lv . :)

No ładny poradniczek . Teraz jest fryzura " kapelusz kowbojski " ( 700 pż ) To polecam go zakupić na v2 . ;)

Co do rossek . Wartośc ataku , przeszywka , deff na 5 min + . bo te niższe schodzą szybko jak cholera . :)

Bonusy ( dłoń przebicia , dłoń krytyka ) warto zakupić . A jak ktoś nie chce wydawać kasy na Is . W grze dropią pieczęcie od 60lv jest Tygrys który daje bonus wartość ataku chyba . ;d

Księgę lidera można kupić od innych graczy . Lub dostać Ją z questa . Życzę wszystkim dużego lv . :)

poeta jebany xD

 

nie kazdego jednak stac na is :)

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poradnik całkiem spoko , nie sprawdze bo nie chce mi sie 2 postaci expić.. xD a co do tych wydatków w IS .. kody mozna kupic w grze za yangi więc wcale nie trzeba wydawać 70zł+ na IS..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...