Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się stało MPCforum ? Proszę o odp Administratora.


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz w sumie spamicie. Nic na pewno nie wiecie, a robicie z GM złodzieji. Czekam na źródło tych informacji...

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Administratorzy i Global Modelatorzy

 

czekamy na odp co się dzieje, co planujecie zrobić z ddosami i utratą danych i dlaczego doszło do cofki poprzez ddosowanie.

Będziecie próbowali przywrócić coś ?

Opublikowano

Tak swoją drogą, to ten typ co publikował wpisy na facebooku to nijaki andrzejt17.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

nowe newsy

 

Kokoszu, jest to oficjalne przesłanie od Daroniana mające na celu ostrzeżenie Ciebie, oraz reszty Administracji MPC Forum!

Jeżeli nie przyznasz się do złej oceny sytuacji, a następnie nie przeprosisz wszystkich użytkowników za popełnione błędy, to będziemy mieli problem.

Nie skończy się na dennym DDoS'ie z przekierowaniem na inny adres czy wysyłaniu setek tysięcy pakietów, gdyż to się już Nam znudziło, Wam pewnie też.

Teraz macie szansę na odkupienie swoich win i tego co zrobiliście pozostałym osobom, które w żadnym stopniu nie miały wpływu na Wasze postępowania.

Mówię o dostępie odpowiednich ludzi do prywatnych wiadomości oraz kradzieży wszelkiego rodzaju CD-Keyów, i innych temu podonych.

Również na myśli mam wolność słowa, której tu nie ma, i którą olaliście już na starcie, a My o zdanie pozostałych bardzo walczymy.

 

 

Wszelkie próby usunięcia tego tematu oraz zbanowania osoby piszącej zakończą się niepowodzeniem, ogromnym spamem innymi kontami, jak i odpowiednimi wejściami SQL.

To niestety Wy wybraliście taką drogę i zmusiliście Nas do tego, My chcemy negocjować, dlatego czekamy na odpowiedź Administracji.

 

 

Jesteśmy tu dla użytkowników, Illuminati Team.

 

 

 

 

Dat is geen grapje!

 

pozdrawiam, czekam na odp adminów co się dzieje.

Opublikowano

hmm to by wyjasnialo czemu moje 2 cdkeye do cod4 sa zbanowane ... NAJS

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

Kurwa kryć sie, daronian wrócił OMG !

buzk.jpg

 

Pierdole, co za dzieci. Za dużo ćpają.

 

 

Śmiejesz się z takiego Daroniana, ale sposób w jaki to robisz jest nadzwyczajniej żenujący . Nie znam kolesia , nigdy nie znałem i nigdy się z Niego nie naśmiewałem . To co widze , jak On walczy dla tego forum jest zaprawdę godny podziwu ...

Opublikowano

Tak swoją drogą, to ten typ co publikował wpisy na facebooku to nijaki andrzejt17.

napisał ci to na GG ? andrzejt17 to elita tego forum -.- wątpię żeby niszczył forum dla którego zrobił tak dużo .

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...