Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się stało MPCforum ? Proszę o odp Administratora.


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy płaczecie bo wam posty usunęli, co ja mam powiedzieć ?

2 poradniki do przypięcia = 4h

 

15% zbijania = 1h

 

ranga za konkurs = nic

 

podziękuje ;x

jak mam już wiedzieć że ten gościu ma znowu ddosować to mi się odechciewa ? po co to robi ? ;x

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież nagrody zostaną przywrócone, wyluzuj.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

1. Anonymous to idea, nie ogranizacja.

2. Jego nick oznacza po angielsku: Anonimowy Duch, więc nie oznacza wcale przynależności.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Powiem tak : Chuj mu w dupe, pierdolony Gimbus, chejtuje całe forum myśli że jest pro, straszy policją i szpanuje niemieckim IP, dawaj pało usuń mi konto, usuń mi wszystkie posty, wszystko co do tej pory osiągnąłem. Zobaczymy na ile cię stać. Omg nienawidze takich dzieci. Lepiej idź już spać dobranocka się już dawno skończyła.

 

Up, omg atak :F Kokosz napisał że mu cię szkoda ;x wymyślasz jakieś historie z dupy wzięte masz swój swiat i swoje kredki. Każdy głupek który liznął troche drugiej strony informatyki potrafi jebnać DDOS'a :F

OndteAw.png
Opublikowano

1. Anonymous to idea, nie ogranizacja.

2. Jego nick oznacza po angielsku: Anonimowy Duch, więc nie oznacza wcale przynależności.

Ale podaje się ze taką osobę. Więc wychodzi na jedno.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

Hehe, co się tu dzieje. A tak w ogóle skąd macie te wiadomości, ze Gm'owie kradną? No? No? Podajcie

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Powiem tak : Chuj mu w dupe, pierdolony Gimbus, chejtuje całe forum myśli że jest pro, straszy policją i szpanuje niemieckim IP, dawaj pało usuń mi konto, usuń mi wszystkie posty, wszystko co do tej pory osiągnąłem. Zobaczymy na ile cię stać. Omg nienawidze takich dzieci. Lepiej idź już spać dobranocka się już dawno skończyła.

 

Up, omg atak :F Kokosz napisał że mu cię szkoda ;x wymyślasz jakieś historie z dupy wzięte masz swój swiat i swoje kredki. Każdy głupek który liznął troche drugiej strony informatyki potrafi jebnać DDOS'a :F

 

Gdzie mu mnie szkoda?

 

Sądzisz, że ten typek na fejsie, to ja?

 

beka xD

Opublikowano

A z resztą, może tak zaczekamy bo to już troszeczke za daleko wyszło :F

Niech się wypowiedzą wyżsi rangą.

 

P.S Tylko nie zamykać tematu bez odpowiedzi :0

 

@Up, sądzac po zainteresowaniach jestem przekonany że to ty :F

vhgt.jpg

 

Pewnie jeszcze wyznajesz boga smoków, co ?

OndteAw.png
Opublikowano

Może Global Modki, Admini czy coś tam coś zrobią. Bo straciłem lajki, posty a jak komuś zrobiłem sygne/avqa to on też to stracił... I nie tylko ja...

1339914697-U390698.png

Opublikowano

Czy możemy liczyć na odebranie głosu administratora w tej sprawie? Jak z próbą przywrócenia?


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

@3Up, o boże ty sie przejmujesz lajkami jak by to był najważniejszy cel na tym forum. Popatrz na innych :F

 

@Down

 

HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA xD

Dawać jemu lajki za zapewnienie dobrej beki :F

OndteAw.png
Opublikowano

@3Up, o boże ty sie przejmujesz lajkami jak by to był najważniejszy cel na tym forum. Popatrz na innych :F

 

Napisałem też o postach, i o innych ludziach. Się do końca czyta

:)

1339914697-U390698.png

Opublikowano

@3Up, o boże ty sie przejmujesz lajkami jak by to był najważniejszy cel na tym forum. Popatrz na innych :F

 

Takich osób z 6 tysięcy online jest ponad 4 tysiące ;)

 

@UP

 

Anonymous - Anonimowy

Ghost - Duch.

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Opublikowano
Pewnie jeszcze wyznajesz boga smoków, co ?

 

Ahahahah :D o lol...

 

Miałem 2111 postóf jakoś nie płaczę.

 

Ja nie płaczę, tylko przydało by się, żeby administracja coś zrobiła.

1339914697-U390698.png

Opublikowano

Możecie przestać ciągnąć swoje zażalenia i zgłaszać je administracji, nie nam?


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...