Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spis] Wszystkich tabelek w mysql i do czego służą itp. Oraz id bonów


.Love.;*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pod pięcie tematu

Jak było to do kosza.


Item vnum - ID_Itemu
Name - nazwa
gb2312name - nazwa
type - określamy typ przedmioty
subtype - dokładniejsze określenie ;)
weight - jakoś, że chyba czas i się postec nie meczy
size - wielkość (ilość kratek w eq)
antiflag - kto może nosić i czy np. w 1, 2 rękach etc.
flag - wyrzucanie lub nie wyrzucanie itemków
wearflag - okresla hełm, kolczyki, buty etc.
immuneflag - Przedmiot spowalnia, ogłusza etc
buy_price - cena sprzedarzy w sklepie
limittype0 - od którego lvl
limitvalue0 - do lvl
limittype1 - od lvl
limitvalue1 - do lvl
applytype0 - wrodzony bon
applyvalue0 - wartość bonu
applytype1 - kolejny bon
applyvalue1 - kolejna wartość
applytype2 - kolejny bon
applyvalue2 - kolejna wartość
value0 -
value1 - min. magiczny atak broni
value2 - maksymalny atak magiczny
value3 - min atak fizyczny
value4 - max atak fizyczny w sensie uderzenie ;D
value5 - różnica, czyli skomplikowane ;D przy ulepszaniu dodaje się wartość o którą ma wzrastać xD
socket0 - chyba ile ma mieć miejsc
socket1 - chyba ile ma mieć miejsc
socket2 - chyba ile ma mieć miejsc
socket3 - chyba ile ma mieć miejsc
socket4 - chyba ile ma mieć miejsc
socket5 - chyba ile ma mieć miejsc
refine_vnum - ID_przedmiotu na który chcemy ulepszyć
refine_set - ulepszacze
magic_pct -
specular - świecenie (siła)
socket_pct - ilość rud w itemku, maksymalnie 3





Antiflagi:
32-- Woj, ninja, Sura, Szaman
44-- Sura
52-- Ninja
56-- Woj
28-- Szaman

Type:
1-broń
2-pancerz, zbroje
3- Mikstury, IS
5- Questy, ulepszacze
10- KD
13- Wędka, Kilof
23- Szkaty

Subtype:
0 - Bronie 1 ręczne
1 - Sztylety
2 - Łuki
3 - Bronie 2 ręczne
4 - Dzwony
5 - Wachlarze
6 - Strzały

Wearflagi:
2 -hełm
64 -kolczyki
4 -buty
32 -naszyjnik
256- tarcza
8- bransoleta
1-Zbroja
16-Broń

Immuneflagi:
PARA
CURSE
STUN
SLEEP
SLOW
POISON
TERROR

Bony:
Max PŻ :1
Max PE :2
Energia Życiowa :3
Inteligencja :4
Siła :5
Zwinność :6
Szybkość ataku :7
Szybkość Poruszania się :8
Szybkość Zaklęcia :9
Regeneracja PŻ :10
Regeneracja PE :11
Szansa na Otrucie :12
Szansa na Omdlenie :13
Szansa na Spowolnienie :14
Szan sana krytyka :15
Szan sana przeszywke :16
Silny przeciwko Pół-Ludziom :17
Silny przeciwko zwierzętom :18
Silny przeciwko Orkom :19
Silny przeciwko mistykom :20
Silny przeciwko nieumarłym :21
Silny przeciwko diablą :22
Obrażenia absorbowane przez PŻ :23
Obrażenia absorbowane przez PE :24
Szansa na Kradzież PE :25
Szansa na Kradzież PŻ :26
Szansa na Uniknięcie strzały :28
Odporność na Miecze :29
Odporność na 2-Ręczne :30
Odporność na Sztylety :31
Odporność na Dzwony :32
Odporność na Wachlarze :33
Odporność na Strzały :34
Odporność na Ogień :35
Odporność na Błyskawice :36
Odporność na Magie :37
Odporność na Wiatr :38
Blok Ciosów :39
Odbicie ciosów :40
Odporność na Trucizny :41
Szansa na BONUS Doś. :43
Szansa na podwójna ilość YANG :44
Szansa na podwójna ilość Przedmiotów :45
Niewrażliwy na Omdlenia :48
Zasięg łuku: 52 (liczny na metry)
Wartość Atak :53
Silny przeciwko wojownikom :59
Silny przeciwko Ninja :60
Silny przeciwko Surom :61
Silny przeciwko Szamanom :62
Silny przeciwko potworom :63
Średnie Umiejętność :71
Średnie Obrażenia:72
Odporność na Wojownika :78
Odporność na Ninie :79
Odporność na Sure :80
Odporność na Szamana :81
Obrona :54



Obrona zbroi:
Wzór:
value1 + 2x value5
Przykład:
value1 = 15
value5 = 20
15+ 2*20
15+40=55
def=55

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

Nie przesadzaj.. Wiesz niektórzy nie wiedzą co za co odpowiada. Oraz jakie bony są. I jakie id za nie odpowiada.

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

weight - jakoś, że chyba czas i się postec nie meczy

 

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

 

umarł

Opublikowano

Oj, mylisz się tu Kasiu... Nic nie jest skopiowane z żadnego forum =)

P.S. Nie było takiego tutka... Raczej.

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

nie no, dla "zielonych" się nada

ale też bym dopisał że socket_pct w cliencie odpowiada ze świecenie Przedmiotów

Opublikowano
o.O nie wiedziałem... To nie wiem jak moderatorzy chcą to usuną.. Bo na prawdę nie wiedziałem.

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

o.O nie wiedziałem... To nie wiem jak moderatorzy chcą to usuną.. Bo na prawdę nie wiedziałem.

Jak kurwa nie wiedziałeś, skoro bony są żywcem skopiowane, słowo w słowo.

Zrób tuta jak się zalogować do SSH bo jeszcze tego nie było, no jprdl, czasami się zastanawiam czy na poważnie robicie te tutoriale, czy to jest dla jaj, więc jak robisz tutorial, to Cię poproszę bardzo z dopiskiem: "Tutorial robiony na powagę.", lub; "Tutorial robiony dla jaj".

 

--

 

 

buy_price - cena sprzedarzy w sklepie - # Ortograf Error.

 

socket0 - chyba ile ma mieć miejsc - Chyba? Człowieku, robisz tuta, a nie jesteś pewien.

Opublikowano

Nie skopiowałem to jest 1 rzecz..

2. Rzecz mam to od kilku mieś w notatniku od ZorQ... Więc nie skopiowane z MPCForum więc się zamknij.

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

Nie skopiowałem to jest 1 rzecz..

2. Rzecz mam to od kilku mieś w notatniku od ZorQ... Więc nie skopiowane z MPCForum więc się zamknij.

Heh.

Chłopie co ty pierdolisz?

Przejrzyj sobie ten temat:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/280017-tut-item-proto-i-nazwy/

 

Słowo w słowo jest skopiowane, jak jesteś ślepy, to już nie mój problem.

Opublikowano

Dać Ci logi z GG ?.. Że Podesłał mi to ZorQ ?... Jak nie wierzysz zapraszam PW Podeśle logi...

Zapowiedź EgzoMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/602358-zapowiedz-egzomt2-ofacjalna-zapowiedz/

Moje Tutki...

Opublikowano

Dać Ci logi z GG ?..

Ty jesteś serio taki przyjebany, czy tylko udajesz : ////?

Co z tego, że ZorQ Ci to dał?

Teraz jak ja bym skopiował np. jakiegoś diffa, wysłał go Tobie, dałbyś to na mpc, to to już nie jest skopiowane?

No chłopie, proszę Cię...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dam lajka szukałem przyda się zrob tuta jeszcze jak zrobic xml do clienta potem ;P

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...