Skocz do zawartości

Crackowanie na Windows 7/Vista

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1299 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Większość z was ma problemy ze scrackowaniem Elfa/NG na 7/Vista. Jest na to sposób. Wyłączenie DEP:

1. Przejdź do menu Start
  2. Wpisz cmd.exe i uruchom go jako administrator (PPM-> Uruchom jako administrator)
  3. W konsoli która wyskoczy wpisz komendę: bcdedit /set {current} nx AlwaysOff i oczywiście zatwierdź ją enterem
  4. Zresetuj komputer

Oczywiście pamiętaj, że jak crackujesz to zawsze uruchamiaj cracki jako administrator.

Po skrackowaniu dla bezpieczeństwa polecam przywrócić DEP:

bcdedit /set {current} nx Optin

Testowałem ten sposób zawsze na Elfbocie, nie wiem jak działa z innymi botami (np. NG).

52126142219396245817.jpeg

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

Czy ta metoda miała rozwiązać problem z

System Windows nie moze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. Mozesz nie miec odpowiednich uprawnien, aby uzyskac dostep do tego elementu.

?

bo jeżeli tak to nic to nie zmieniło i dalej pojawia się ten problem.

Mam Windows Vista i crack od evo~

Robiłem wszystko jak w poradniku

Tibia 8.6, elfbot 4.5.9

Edytowano przez kaczor993

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Cheatercheater a pod jaka tibie ci to działalo na 64 bitowym sys? ten crack ?

Każdą ? ....

Witam , ja mam inny problem .

Gdy uruchamiam Cracka by evolution , ustawiam tam tą tibia.exe i loader.exe , klikam crack it i wyświetla mi się taki błąd Error:Couldn't fin ElfBot NG registration window!please try again i tak ciągle a po 15 sekundach włącza się tibia z elfbotem + do tego ramka z informacja ze this bot is not free , dobra włączam go i po godzinie grania wyskakuje ramka że za 15 minut wyłączy się elfik , nie wiem co z tym zrobić , proszę o pomoc

Bez sensu.. Czy to jest tak trudne do zrozumienia , że gdy robione wersje elfa starsze niż 8.54 to systemy 64 bitowe nie były jeszcze na tyle popularne aby twórcy bota wzieli je pod uwagę..?

Jeżeli masz 64 bit to wniosek iż na 80% masz 4GB ramu lub więcej. A skoro masz 4GB lub więcej to Twój komp nie jest aż takim złomem, więc polecam odinstalować ten shit i pograć "w coś bardziej 3d"

Większość z was ma problemy ze scrackowaniem Elfa/NG na 7/Vista. Jest na to sposób. Wyłączenie DEP:

• Przejdź do menu Start
  • Wpisz cmd.exe i uruchom go jako administrator (PPM-> Uruchom jako administrator)
  • W konsoli która wyskoczy wpisz komendę: bcdedit /set {current} nx AlwaysOff i oczywiście zatwierdź ją enterem
  • Zresetuj komputer
Oczywiście pamiętaj, że jak crackujesz to zawsze uruchamiaj cracki jako administrator.

Po skrackowaniu dla bezpieczeństwa polecam przywrócić DEP:

bcdedit /set {current} nx Optin

Testowałem ten sposób zawsze na Elfbocie, nie wiem jak działa z innymi botami (np. NG).

sao lepsze od sakurasou no pet na kanojo kmiocie xDDD

bdw. nie chodzi ;c

Edytowano przez Dudek600

Ten po lewej xD

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1299 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...