Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Aktualizacja 7.3 już pod koniec kwietnia!


love98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga! Wszystkie daty podane poniżej mogą ulec zmianie.

 

Wprowadzenie aktualizacji 7.3 jest planowane na koniec kwietnia 2012.

 

Aktualizacja ta przyniesie następujące zmiany:

 

Zmiany w sowieckim drzewku rozwoju:

  • KW-3 zostanie przeniesiony z tieru 6 do 7.
  • JS-4 zostanie przeniesiony z tieru 9 do 10.
  • KW zostanie podzielony na KW-1 i KW-2.
  • Na 6 tierze zostanie dodany ciężki czołg T-150.
  • KW-4 zostanie dodany jako czołg ciężki 8 tieru.
  • ST-1 zostanie dodany jako czołg ciężki 9 tieru.

Zmiany we francuskim drzewku rozwoju:

  • 10,5 cm LeFH18 B2 zostanie dodany jako działo samobieżne premium 4 tieru.
  • FCM 36 PAK 40 zostanie dodany jako niszczyciel czołgów 3 tieru.

Nowe mapy:

  • South Coast – subtropikalna mapa śródziemnomorska
  • Dragon Ridge – pierwsza mapa w Chinach

Opublikowano

10, poprostu będzie w innym drzewku.

 

http://worldoftanks.eu/dcont/fb/1st_april/ussr_tech_tree/ussr__full(eu)_new.jpg?MEDIA_PREFIX=/dcont/fb/

- screen.

Opublikowano

Zaraz zaraz... przecież te francuskie czołgi doszły już w patchu 7.2 i są dostępne dla super-testerów.

Znając WG to patch wyjdzie pod koniec maja lub nawet czerwca.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

 

 

Zmiany w sowieckim drzewku rozwoju:

  • KW-3 zostanie przeniesiony z tieru 6 do 7.
  • Na 6 tierze zostanie dodany ciężki czołg T-150.

 

 

Majac w garazu KV-3 stanie sie on t7 i dostaje sie na jego miejsce T-150?

Opublikowano

Cześć:) Mam pytanie. Jak jestem posiadaczem KW (KV) V tieru to co się z nim stanie jeśli ma zostać podzielony na KW-1 (KV-1) i KW-2 (KV-2) ???

Proszę o szybką odpowiedź !!!

Opublikowano

ale popatrz na załączonego screena. tam są czołgi do 13 tieru.

To drzewko ma tylko bonusowe tiery. Obecne maksymalne [i przyszłe] są ok.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie może kiedy wyjdzie ten patch :(. Bo już zdobyłem KW jeszcze zdążyłem zdobyć KW-3, a patcha nadal nie ma ;//.

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Bywalec
Opublikowano

Patch ma podobno wyjść już w najbliższy poniedziałek.

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...