Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2012 - Trzeci Sekret Fatimski (koniec świata)!


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o przeczytanie całego tekstu do końca! Wiem, że jest długie.

(całość jest przepisana prze ze mnie z kartki A4, zezwalam na kopiowanie!)

Proszę was tylko o przeczytanie tekstu, zastanowieniu się, napisanie komentarz co wy o tym sądzicie i przesłaniu dalej!

 

 

TRZECI SEKRET FATIMSKI:

Najświętsza Maryja Panna ukazała się trojga dzieciom w 1917 roku w Fatimie w Portugalii. Objawienie się Matki Bożej w Fatimie zostało oficjalnie uznane przez Kościół Katolicki. Jedna z dziewczynek - Łucja, po śmierci Franciszka i Hiacynty wstąpiła do zakonu klauzurowego w Koimbrze - Portugalia.

Łucja zmarła 11 lutego 2005 roku.

Siostra Łucja przesłała trzeci SEKRET Ojcu Świętemu Piusowi XII, aby objawił go światu. Papież przeczytał go z przerażeniem, ale go nie objawił. To samo uczynili następni Papieże, aby nie wzbudzać w świecie paniki i lęku. Po śmierci Łucji, trzeci SEKRET został ujawniony, oczywiście nie po to, aby straszyć ludzi, lecz po to by, ludzie byli przygotowani na to wydarzenie. Matka Boża powiedziała do Łucji: Objawiam światu to, co ma się zdarzyć między 1959, a 2012 rokiem. Ludzkość zaniedbuje przykazania Boże. Szatan zawładnął światem, siejąc nienawiść wśród ludzi i niezgodę.

 

Państwa produkują broń śmiercionośną, która jest zdolna zniszczyć ziemię w kilku minutach. Większa połowa ludzkości będzie w tragiczny sposób zniszczona przez wojnę atomową. Powstanie wielki konflikt religijny, Islam przepuści atak na chrześcijaństwo. Powstaną wielkie zgorszenia w Kościele i w zakonach. Bóg dopuści na ludzkość grady, ostre zimy, upalne lata, powodzie, ogień, trzęsienia ziemi, czas nieprzychylny, katastrofy, które powoli będą wykańczać ziemię. Te wszystkie zdarzenia mają się dokonać przed rokiem 2-12-tym. Matka Boża powiedziała też: ,, Praktykujcie uczynki miłosierdzia wobec wszystkich potrzebujących. Wszyscy, którzy nie będą spełniać Tych uczynków, nie przeżyją katastrofy. Kara, jaką Bóg zamierza zasłać na grzeszną ludzkość jest niewyobrażalna. Bóg ukarze surowo wszystkich, którzy odrzucili Jego Przykazania. Wzywam wszystkich, aby zbliżyli się do Chrystusa, który jest Światłością świata. "

Ojciec Augustyn, który mieszka w Fatimie, otrzymał od Papieża Pawła VI pozwolenie na odwiedzenie siostry Łucji w Koimbrze i ona powiedziała mu: ,, Ojcze, Matka Boża jest bardzo smutna, ponieważ mało kto zainteresował się Jej przepowiedniami z 1917 roku. Wierz mi, ojcze, kara Boska przyjdzie. Wkrótce wiele dusz się zatraci i wiele państw zniknie z powierzchni ziemi.

 

Jeżeli ludzie się nawrócą i zaczną pokutować, modlić się i praktykować uczynki miłosierdzia, świat może być ocalony. A gdy się nie nawróci, to zginie. Już czas, aby orędzie Matki Bożej dać poznać wszystkim, zwłaszcza rodziną, krewnym, przyjaciołom, znajomym. Zacznijcie się modlić i czynić pokutę, bo tylko krok dzieli nas od katastrofy. Kiedy będzie się mówić dużo o pokoju, katastrofa przyjdzie. Pewien człowiek, który zajmuje w świecie wysokie stanowisko, zostanie zabity i to wywoła wojnę atomową, która spowoduje straszne zniszczenia w świecie. Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni - 72 godziny. Przed katastrofą noc będzie bardzo zimna i będą wiać silne wiatry. Ludzi ogarnie niepokój i zaczną się trzęsienia ziemi, które będzie trwać kilka godzin. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po świecie. Słońce nie będzie widoczne. Ci którzy czczą Matkę Najświętszą i rozpowszechnili Jej orędzie, nie potrzebują się bać niczego, Ona ich uchroni od katastrofy.

Co należy czynić, gdy to się stanie? W domu przygotować mały ołtarzyk, na nim postawić krzyż i figurkę Matki Bożej, być w domu, uklęknąć i przepraszać Boga za grzechy, odmówić wierzę w Boga Ojca i różaniec i po każdej dziesiątce dodać: ,,O mój Jezu! Przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego i zaprowadź wszystkie dusze do Nieba i pomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia. Jezu ufam Tobie! Dom powinien być zamknięty i nikogo obcego nie wolno wpuścić do domu. Drzwi i okna mają być zamknięte, z nikim nie rozmawiać, tylko się modlić. Zapalić poświęconą świecę, która ma się palić przez trzy dni, bo innego światła nie będzie w tym czasie. Nie wychodzić z domu pod żadnym pretekstem, aż się wszystko unormuje. Mieć przynajmniej trzy świece w domu dodatkowe. Po odmówieniu Różańca, dodać słowa: ,,Dziewico Maryjo, strzeż nas, kochamy Cię, zbaw nas i świat".

 

Trzeba mieć w domu wodę święconą i nią kropić Dom, zwłaszcza drzwi i okna. Ci, którzy uwierzą Moim słowom i rozpowszechnią je, nie muszą obawiać się niczego. Mów o tym innym, póki czas. Trzeba pamiętać, że Bóg jest nieskończenie miłosierny i Jego słowa upomnienia nie należy uważać za zagrożenie, lecz jako Ojcowskie upomnienie.

Zbawiciel nasz, Jezus Chrystus, oznajmił O. Pio następującą wiadomość:

,, Godzina Mego przyjścia, czyli sądu dla 2/3 ludzkości jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania, będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko Objawieniu Bożemu. Z chmur popłynął orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię:

niepogody, burze, pioruny, powodzie i trzęsienia ziemi nieustannie, jedno po drugim będą następować w różnych krajach. Nieustannie będzie padał deszcz ognisty, a rozpocznie się to w bardzo zimną, mroźną noc.

 

Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą przez trzy dni i trzy noce. To wszystko będzie dowodem, że Bóg jest ponad wszystkim! Ci, którzy ufność we Mnie pokładają i wierzą Moim słowo, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę. A nie opuszczę szczególnie tych, którzy niniejsze ostrzeżenia podają do wiadomości innym, dla ich dobra, aby się nawrócili i przestali źle czynić - Kto jest w stanie łaski i szuka opieki Matki Mojej, temu się nic nie stanie.

Abyście się na to przygotowali, daję wam znak:

Noc będzie bardzo mroźna i wiatr będzie bardzo huczał, to poprzedzi zamieszanie na ziemi. Po pewnym czasie zaczną się grzmoty i padać będą pioruny. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, zasłońcie je kocami abyście nie widzieli, co się dzieje na zewnątrz i nie rozmawiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie przed Krzyżem i żałujcie za grzechy swoje. Proście Moją Matkę o opiekę. Podczas gdy ziemia trząść się będzie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca Mego jest św., godny szacunku.

Kto tej rady nie posłucha, zginie w mgnieniu oka, bo serce widoku tego nie wytrzyma. Szatan tryumfować będzie. Kto cierpi niewinnie i zginie, męczennikiem wejdzie do Królestwa Mego.

 

W trzecią noc ustanie ogień, a w dniach następnych ukaże się słońce. W postaciach ludzkich. Aniołowie zstąpią z Nieba na ziemię, przynosząc ducha pokoju. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w gorącej, dziękczynnej modlitwie. Ta kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jakie Bóg dopuszczał na stworzenia od początku świata. 2/3 ludzkości zginie.

 

 

O. PIO OSTRZEGA: Powaga chwili skłania mnie do zawrócenia wszystkim uwagi, zwłaszcza tym, którzy nie wierzą, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża ludzkości - jeśli ludzkość się nie zmieni.

Dnia, ani godziny wam nie powiem, gdyż jedynie Ojciec Niebieski wie, kiedy to nastąpi.

- Pamiętajcie o tym surowym upomnieniu, które wam daję. Nie lekceważcie go sobie, ponieważ niebezpieczeństwo grozi całej ludzkości! Wobec krótkiego czasu, należy go wykorzystać, nie poddawać się złu i nie grzeszyć ciężko.

Waszym obowiązkiem jest wskazywać na zbliżające się niebezpieczeństwo. Nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście o tym, niebo bowiem ostrzegało was i ostrzega, chociaż ludzie się tym nie przejmują... lekceważąc sobie Kościół Chrystusowy, religię i Boga! Potem będzie za późno!

 

Trwajmy w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteśmy w rękach Boga. który pragnie dobra swoich dzieci i zabierze je do Siebie do Nieba w chwili najodpowiedniejszej.

Musimy się gorąco modlić o zbawienie dusz ludzkich i dawać im dobry przykład. Bo wszystko jest postanowione dlatego, że ludzie żyją w nienawiści ku sobie, że nawet brat bratu wyrządzą krzywdy!!

 

 

 

Błagalna modlitwa z Krzyżem w ręku, małym lub dużym

Błagalna modlitwa z Krzyżem w ręku, małym lub dużym, odmawiaj tę modlitwę:

,, Pozdrawiam Cię, uwielbiam i obejmuję Krzyż Mojego Zbawiciela. Jezu, zbaw nas.

Kocham Cię..."

 

 

 

Ja w to wierzę, a wy?

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Te wszystkie zdarzenia mają się dokonać przed rokiem 2-12-tym

Przed rokiem 2012.. czyli nie ma końca :D

Nie wierzę w to !

@Down

Przechodzę na islam :ninja:

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

I tak nie dam na tace żeby mnie zbawili..

 

 

Co do walk między religijnych to islam by chrześcijanów rozkurwił bo ci chrzescijanie co jeszcze wierzą to tylko mochery i nie liczni zamulanci

Arcymistrz
Opublikowano

Przeczytałem .

Widac że wierzysz ponieważ przepisałeś to

Też w to wierze , jakby nie było tego wszystkiego to wszystko wskazuje na 2012 .

Każdy nas przed tym przestrzega, lecz najbardziej ci którzy nas do tego nakłaniają są źródłem problemów i sami tego nie przestrzegają

Czuję że tak powiem "w kościach", że coś się stanie na pewno i, że tak będzie

Możliwe jest że zadziała modlenie jest jak zadziała to i tak te 2/3 co mają zginąc zapomną wręcz "oleją" wszystko to co robili myśląc

"I tak już tak nie będzie, zwykłe zabobony "

Myśląc racjonalnie i tak wiekszośc z nas by zginęła ale i tak każdy zginie prędzej czy później, nikt się tego nie ustrzeże

Tak naprawdę czy to takie trudne ? Pójśc do kościoła chociaż raz w tygodniu, pomodlic się , wyspowiadac raz na miesiąc i wziąśc komunię ? Albo przed spaniem odmówic.. "Ojcze Nasz...""Aniele Boży...""Zdrowaś Mario..."

 

To tyle ;)

Ja wierzę I się nie boje ani nie wstydzę tzw. "hejtu"

Opublikowano

Przeczytałem .

Widac że wierzysz ponieważ przepisałeś to

Też w to wierze , jakby nie było tego wszystkiego to wszystko wskazuje na 2012 .

Każdy nas przed tym przestrzega, lecz najbardziej ci którzy nas do tego nakłaniają są źródłem problemów i sami tego nie przestrzegają

Czuję że tak powiem "w kościach", że coś się stanie na pewno i, że tak będzie

Możliwe jest że zadziała modlenie jest jak zadziała to i tak te 2/3 co mają zginąc zapomną wręcz "oleją" wszystko to co robili myśląc

"I tak już tak nie będzie, zwykłe zabobony "

Myśląc racjonalnie i tak wiekszośc z nas by zginęła ale i tak każdy zginie prędzej czy później, nikt się tego nie ustrzeże

Tak naprawdę czy to takie trudne ? Pójśc do kościoła chociaż raz w tygodniu, pomodlic się , wyspowiadac raz na miesiąc i wziąśc komunię ? Albo przed spaniem odmówic.. "Ojcze Nasz...""Aniele Boży...""Zdrowaś Mario..."

 

To tyle

;)

Ja wierzę I się nie boje ani nie wstydzę tzw. "hejtu"

Mam niecałe 16lat i przeżyłem z 15 końcow świata a w kośiele byłem ostatnio na komunie.

Po chuj mam chodzić do kościoła, wysilać się i jeszcze dać na tace żeby ksiądz mógł na dziwki jechac skoro i tak i tak umre.

Opublikowano

Ja pierdole kurwa mać, nikt nie zna dnia ani godziny, jeśli spadnie jakieś gówno na ziemie albo wyższa forma przyleci na ziemie to będzie koniec.

JAPIERDOLE JAK WIDZE TAKIE TEMATY TO CHCE SIĘ ZA SUTY POWIESIĆ !

nieregulaminowa sygna

Arcymistrz
Opublikowano

Każdy umrze :D

Na tace nie musisz dawac

Poświęc godzine nie marnuj na ...

Mam 15 i przeżyłem 10 z tego co wiem tylko tyle było :)

To nie wiem jakiego ty masz księdza :D

 

 

@Up

Uhahałem się jak to przeczytałem xD

Opublikowano

Ja pierdole kurwa mać, nikt nie zna dnia ani godziny, jeśli spadnie jakieś gówno na ziemie albo wyższa forma przyleci na ziemie to będzie koniec.

JAPIERDOLE JAK WIDZE TAKIE TEMATY TO CHCE SIĘ ZA SUTY POWIESIĆ !

To na co czekasz?

To prawda że nie znamy dnia ani godziny, więc tam nie ma podane kiedy dokładnie to nastąpi.

Popatrzcie że co raz więcej się o tym mówi, co raz więcej jest takich zdarzeń..

Opublikowano

Już mam się pakować ?;]

UP, coraz więcej gadają bo coraz więcej palantów nie ma co robić.

Wcześniej sami się wykończymy niż coś się stanie, jakieś przepowiednie " majóf " czy jakiś tam smarków.

 

Jeśli mamy wszyscy zginać to gdzie jest bóg ? weźmie nas na dłoni żeby nas uratować ---___---

nieregulaminowa sygna

Arcymistrz
Opublikowano

Kiedys bedzie xD

 

Wierzyc a robic to co innego ...

Sami Muzułmanie tutaj na tym forum ? o_O

Se bedzie plakac jak cos bedzie :D

Wole jak to sie mowi dmuchac na zimno

1h Kosciół + 15min modlitwy i to w niedziele

A od Pn do Sb masz tylko od 5 do 15 min tacy lenie ? :P

Opublikowano

Kiedys bedzie

xD

 

Wierzyc a robic to co innego ...

Sami Muzułmanie tutaj na tym forum ? o_O

Se bedzie plakac jak cos bedzie

:D

Wole jak to sie mowi dmuchac na zimno

1h Kosciół + 15min modlitwy i to w niedziele

A od Pn do Sb masz tylko od 5 do 15 min tacy lenie ?

:P

 

 

 

Brawo

 

LvL up !

 

"Junior Mocher"

fs_pc.png


Opublikowano

Wierze w Boga, ale w to nie :P.

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Arcymistrz
Opublikowano

Brawo

 

LvL up !

 

"Junior Mocher"

 

Dzięki ...

Mówiłem że się nie wstydzę ;)

Hejtujcie sobie dalej popa"czę" i się pośmieje

Opublikowano

Jakie pierdoły -.-

Państwa produkują broń śmiercionośną, która jest zdolna zniszczyć ziemię w kilku minutach.

W 1917 nie mieli broni która zniszczy całą Ziemię w kilka minut.

Trzeba pamiętać, że Bóg jest nieskończenie miłosierny

... i dlatego zniszczy kilkadziesiąt miliardów istnień.

Słońce nie będzie widoczne.

A gdzie to słońce ma się schować jak będzie niewidoczne przez 72 godziny?

Pani Łucja chyba ostro przyćpała...

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

To mnie rozjebało...

Bóg dopuści na ludzkość grady, ostre zimy, upalne lata, powodzie, ogień, trzęsienia ziemi, czas nieprzychylny, katastrofy, które powoli będą wykańczać ziemię.

Jeśli Bóg kocha wszystkich ludzi bez wyjątku to nie ma zamiaru go zabijać, gdy stworzył adama i ewe i mu się coś nie spodobało to nie rozjebał ich na kawałki...

 

Mam wyjebane na to w Grudniu sie najebie i beda mogli mnie zabic

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...