Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2012 - Trzeci Sekret Fatimski (koniec świata)!


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Arcymistrz
Opublikowano

A morał tego jest krótki - gdyby nie było religii by do niczego takiego nie doszło.

 

Chciałbym to zobaczyc ...

Do niczego powiadasz?

Czyli II WŚ I WŚ itp ? .

Udowodnij mi

Opublikowano

@Up zauważ, że TERAZ aktualnie jak gdzies sa wojny to na tle religijnym, hitler zabijal kogo ... no zydow kurwa, inne wyznanie niz jego no nie? Wiekszosc wojen jest na tle religijnym, czyli logicznie myslac jakby jej nie bylo nie bylo by konfliktow o nia prawda?

Arcymistrz
Opublikowano

Jakby nie było religi to bys pięty lizał !

Każdy w coś wierzy więc pomyśl ;)

 

Tak kur... ale zwróciłeś uwagę na żydów a innych to może na tępił ? ...

 

 

Ohh no tak wziął ich na ręce dał kobiete kapcie i kawe i powiedział patrz jak umierają co nie ? ...

Opublikowano

Ale człowiek jest istotą wierzącą i w coś musi wierzyć. Nic na to nie poradzisz. Inni wierzą w boga, a jeszcze inni w pokemony i inne chujostwa jakich mało.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

Ja w ten koniec świata nie wierzę, tak jak nie wierzę w Boga - dla mnie to jest wymysł ludzkiej wyobraźni, nie jeden koniec świata miał być i pewnie nie ostatni.

 

Fakt człowiek musi w coś wierzyć, ale według mnie tego nie należy podpinać do jednej zakładki.

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

A jak nie wierze w nic to nie jestem czlowiekiem? Gdzie to powiedziane ze jest istota wierzoca? A tak jak bedzie koniec swiata to tak kocha ludzi, ze chrzescijan przeciez nie jest 100% na swiecie, czyli na inne wierzenia i religie ma wyjebane ?

Opublikowano

No tak, ale to całkiem inna kwestia. Wiara w siebie to coś innego niż wiara w coś, co jest lub tego nie ma.

Ja osobiście wierzę w boga, ale 100% chrześcijaninem nie jestem. Baaa, połowa chrześcijanów jest taka.

"Jeżeli ktoś uderzy się w policzek, nastaw drugi" itd. Kto wam tak teraz zrobi? No właśnie nikt...

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Arcymistrz
Opublikowano

Najlepszą wiarą jest wiara w samego siebie.

Idz do lekarza

 

 

A jak nie wierze w nic to nie jestem czlowiekiem? Gdzie to powiedziane ze jest istota wierzoca? A tak jak bedzie koniec swiata to tak kocha ludzi, ze chrzescijan przeciez nie jest 100% na swiecie, czyli na inne wierzenia i religie ma wyjebane ?

 

Nie że ich "olewa " ale ze to w co wierzą nie istnieje i modlą się do ściany

Opublikowano

Idz do lekarza

 

Czemu? o_o Bo twierdzi, że najlepszą wiarą jest wiara w samego siebie? : o

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Nie, to nie jest egoizm.

 

Egoizm to pogląd mówiący, że każdy powinien robić to, co leży w jego własnym interesie. To co leży w jego interesie może być w efekcie krzywdzące, korzystne lub neutralne dla innych.

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Ciekawe..

Groźnie to wygląda hmm..

Pożyjemy zobaczymy.

Tych końców było tyle , a żaden z nich nie nastąpił

 

Czekamy do historycznego Grudnia 2012 ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ale jeżeli ktoś jest wierzący, to tamte końce były po prostu abstrakcją, bo jako tako nie mówił o nich kościół, tylko jacyś pseudo naukowcy.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

@Up zauważ, że TERAZ aktualnie jak gdzies sa wojny to na tle religijnym, hitler zabijal kogo ... no zydow kurwa, inne wyznanie niz jego no nie? Wiekszosc wojen jest na tle religijnym, czyli logicznie myslac jakby jej nie bylo nie bylo by konfliktow o nia prawda?

Jak nie będzie wojny o religie to pójdzie o coś innego.. Tego nie zmienisz..

Opublikowano

pojebalo was widze all

pierw jeden o 3 wojnie swiatowej tera ten o koncu swiata..

 

Kurwa nie bedzie nic sie działo co najwyzej alkaida nas zaatakuje i rozpierdoli cały kraj ale nie bedzie zadnego kurwa konca swiata! pierdolą wam kity jakies i wy w to wierzycie

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Tak, a ten tekst o islamie, który ma zaatakować znalazł się tam przypadkowo ? Ten tekst ma wzmocnić siłę Watykanu. Ot, to wszystko, dziękuje do widzenia.

Nie wieżę w takie gówno, to co robi dzisiejszy kościół nie ma nic wspólnego z Jezusem. Straszą nas, że wejdzie i nas pozabija, potem niby mamy się modlić i to nam pomoże... Trzeba być zdecydowanym. Ten tekst o ataku ze strony Islamu, nie ma nic wspólnego z tym co pisze dalej, więc po co on się tam znalazł ?

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

BOZE JEZELI TAK MA BYC!! NAJEB PIERW BIEBIERA

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Dla "niedowiarków".. Poczytajcie sobie księge Michaldy. Tam wszystko jest opisane. Tak jak było napisane że będzie wielka katasrtofa rządu. A jak było 10 kwietnia 2010 roku ??

Pozdrawiam -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...