Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robicie jeśli Wam się nudzi w szkole ?


PepeQmt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Co robicie kiedy nudzi Wam się w szkole ?

 

Ja najczęściej spisuje lekcje, których nie zrobilem na chacie. :ninja:(dodatkowe :P), a głownie to Trolluje kolegów :P

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zadaję nauczycielom krępujące pytanie typu:

"Czy ksiądz się masturbuje?"

Nieraz rysuję na końcu zeszytu lub biorę zeszyt kolegi i rysuje mu kutasy.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Ja zawsze coś odjebie na lekcji i śmiechu 5-10 minut :D

Wkurzam nauczycieli a potem dostaje uwagi w dzienniku xD

 

@Up

I tak jak Up rysuje kutasy kolegom w zeszycie :ninja:

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

@UP: Kutasy to klasyka. :D

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Myślenie o wszystkim tylko nie o tym co jest na lekcji, rysowanie na końcu zeszytu, robienie czegoś śmiesznego - pierwsze co przyjdzie do głowy,

grzebanie w kosmetyczkach koleżanek xD kolega się przykładowo maluje czasami na lekcji :D Albo ostatnio w mojej klasie jest popularne

puszczanie jęków z pornoli :D Przykładowo pani coś tłumaczy a tu Aaaahh :D Po czym od razu wycisza :D

Jeżeli chcesz aby Ci szybko lekcja zleciała NIE PATRZ NA ZEGAREK :D

Opublikowano

Zadaję nauczycielom krępujące pytanie typu:

"Czy ksiądz się masturbuje?"

Nieraz rysuję na końcu zeszytu lub biorę zeszyt kolegi i rysuje mu kutasy.

 

ja tez zawsze na religii kutasy rysuje w zeszycie kolegi z ławki a on nawet nie zczai sie ^^

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

800200000 - Włączcie głośnik!

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Słucham muzyki, włażę na gg/fb czy na coś innego na tele ewentualnie wyjmuję swój zeszyt od japońskiego i się uczę słówek z słuchawkami w uszach ^^

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Facebook / Autocad mobile ? Robienie stonogi ?

Chociaż kiedy wchodzę na wykład z elektroniki i słyszę "witam państwa" usypiam jak dziecko ... Widocznie każdy prof.dr.hab. inż ma jakieś kosmiczne moce, czy coś ?

f.png

Opublikowano

Czasami się zawieszam i mogę tak siedzieć pół godziny nie ruszając nawet oczami. A tak to sobie rysuję, ew. telefon.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Gra w jakieś gry,.słucham muzyki, wkurzam kolege z ławki xD,.wchodze na neta.^^

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Robimy klasową "zwałe", "beke" najczęściej jak się nudzi jednej osobie to od razu cała klasa ma wyjeb..., słucham muzyki, patrzę przez okno na świat.

Opublikowano

Ja zawsze wyciągałem wkład z długopisu, zrywałem mały kawałeczek papieru, wkładałem do środka i plułem w innych xD

1328363902-U526345.png
Opublikowano

Rozmawiam z kolegami, chodze po szkole.nie lubię zbierać uwag, więc staram się nie robić głupich rzeczy.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...