Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robicie jeśli Wam się nudzi w szkole ?


PepeQmt2

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Ja odliczam do przerwy... jak wchodzimy do klasy to zostaje 30 minut i jedziemy, az do dzwonka ;D Warto dodac, ze na lekcjach z moja klasa nie mozna sie nudzic, zawsze ktos zarzuci jakis suchar, albo epic fail... Wiec :P

1329036830-U154499.png
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
ub biorę zeszyt kolegi i rysuje mu kutasy.

h3h3 +1. Mój kolega ma wszystkie okładki na zeszytach obmalowane pałką xD

 

@ToP

To co SiemaHeniu + Słuchanie muzyki, i strzelanie stanikiem koleżaanek z klasy ;x

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

A ja zawszę rozwalam lekcję :) I Prawie codziennie u "Pani Pedagog" <3

zbyt duza sygna

Opublikowano

Slucham muzyki metoda 'Na rekaw', Pisze sobie na GG, Wkurwiam kolezanke z Lawki, Koledze kutachy nakurwiam w ksiazkach :D Czasami patrze jak tam pogoda sie trzyma, albo zakladam rece za glowe i spie :) Czasami zdarza sie ogladac fakty w telefonie ;d

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Przychodzę do czytelni i mówię że nie mam lekcji i siedzę na MPC FORUM !!!!

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Zadaję nauczycielom krępujące pytanie typu:

"Czy ksiądz się masturbuje?"

Nieraz rysuję na końcu zeszytu lub biorę zeszyt kolegi i rysuje mu kutasy.

 

też tak robiłem dopóki nauczyciel nie powiedział nam że jest to kompleks mniejszości masz małego do sobie wyobrażasz jaki mógłby być , albo 2 dojechał że jesteśmy jakimiś pedałami zamiast rysować pipki to napierdalamy kutasy na całą stronę

Opublikowano

Ja zawsze upuszczam długopis lub ołówek

wstaje i dre się na cały głos

'AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'

Nauczyciel zawsze się pyta co się stało :D

Ja odp długopis mi spadł :)

A tak pozatym odpoczywam ;D Lub coś spisuje

Opublikowano

  • Kutasy (jestem klasowym mistrzem kopulacji oraz urologiem)
  • Kebaby

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

ja czasem lubie sobie pospać, porobić samoloty albo pomarzyć co będzie jak za kilka h skończe lekcje ;3

graphic.png

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kutas w zeszycie to podstawa. peszymy leszczów, napierdalamy się z kulek

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Widać że na tym forum to banda dzieciarni ...

Myślisz ze jesteś fajny jak narysujesz kutasa?

Tak naprawdę pokazuje to twoją inteligencje .

Jeżeli rysujesz męskie członki , to znaczy że go nie masz .

 

Ja na lekcjach się nie nudzę chce się czegoś nauczyć a potem w życiu robić coś ważnego a nie sprzątać ulice ...

29fxg20.png

Opublikowano

Najczęściej to dochodzę do wniosku że nie ma sensu siedzieć na lekcji, i mykam na chatę ;)

 

Czasem jakieś jaja przy tablicy, zagadanie nauczyciela i zejście na ciekawy temat (zwłaszcza mój nauczyciel Polskiego, jest świetny, da się z nim na luzie pogadać, jak się z nim witam to normalnie rękę sobie podajemy itp. życzę każdemu takiego nauczyciela ;)) bicie się z kolegami (sporadyczne przypadki) no i czasem też w nogę gramy <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...