Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCPrimera [MODY][24/7][DEDYK][WL][]


Terrain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dedyk.png

 

 

cooltext664691290.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel I3

 

ram.png

70 mb / slot

 

net.png

100 mbps

 

linki.png

 

web.png

Będzie dostępna dopiero za tydzień / dwa...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

NIE MA PODANEGO LINKU DO STRONY SERWERA! NIE MA ŻADNEGO LINKU

PRÓCZ LINKU DO POBRANIA CLIENTA...

klient.png

http://speedy.sh/8YRGe/Instalator-MCPrimera.eu.exe

 

SKAN DO CLIENTA ! ! ! ! ! !

 

https://www.virustotal.com/file/880a142b2edd56eca1be51e33a5714c643c58c00ad60c951c28a4ce3b8d9bfc7/analysis/

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

! TUTAJ JEST SKAN !

ip.png

Nie trzeba, pobierz clienta, zainstaluj i już wszystko działa!

 

 

info.png

 

 

 

 

start.png

Kilof, łopata i kilka dodatków survivalowca ;)

 

video.png

Może kiedyś będzie...

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

GG 19966031

 

 

team.png

 

 

 

Brak. Jedynym Administratorem jest Terrain przyzywany do dawania działek.

 

 

 

 

autor.png

 

 

 

Czym ten serwer różni się od innych i dlaczego powinieneś grać akurat na nim?

 

 

Wyjątkowość serwera zawiera się przede wszystkim w tym że nie ma lagów, nupów i administracji, która notorycznie się wymądrza i rozdaje itemy. Pewnie już pomyślałeś/aś, że w każdej prezentacji tak pisze i tutaj też pewnie jest na odwrót...

 

Mylisz się! Lagi to kwestia sporna, jedni mają słabego kompa, neta i nie mają wcale, a inny ma maszynę, na której odpali 10x Battlefield'a 3 i nawet laga nie widać, a w Minecrafta nie zagra Nienormalni gracze.. Tutaj tez pewnie się zdarzą ale postaram się ich wyeliminować po pierwszych incydentach Administracja - jest tylko 1 admin, z możliwością dawania cubów, a dawanie itemów ma zablokowane Więc sprawa prosta

 

 

Co jest potrzebne żebyś mógł tutaj zagrać?

 

 

Wystarczy, że pobierzesz clienta i wgrasz go do świeżego, czystego Minecrafta, najlepiej wcześniej usunąć folder .minecraft i włączyć 'ForceUpdate'. Instalator sam podmienia pliki, więc wystarczy go tylko odpalić. Jedynie posiadacze Windows 7 / Vista muszą zmienić ścieżkę instalacji na AppData/Roaming/.minecraft .

 

Jak dostać się na WhiteList?

 

 

Musisz napisać w tym temacie swój nick, wiek i coś o sobie ( ze 2 zdania ). Jeśli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, Twój nick znajdzie się na liście dodanych w temacie i na stronie w zakładce 'Przyjęci' ( w przygotowaniu)

 

[Osoby, które złożyły podania w starych, notorycznie usuwanych przez moderatorów tematach są już dodane ]

 

 

Jakie mody są zainstalowane?

 

IndustrialCraft2

BuildCraft2 + AdditionalPipes

RedPower All

Rei's Minimap

MAtmos

Forestry - będzie dodany w przyszłości..

 

 

stopka.png

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick:Xeess

Wiek:16

Coś o sobie:Nazywam się Karol, dobrze ogarniam minecrafta lecz z modami styczności nie miałem. Chciałbym to zmienić.

Zainteresował mnie serwer z modami.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

@Synekk

 

Bez Wpisu na WL raczej nie wbijesz więc proponuję podać nick :D

 

@Up

 

Dodany.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick:Torwald555

Wiek:14

Coś o sobie:Jestem Michał, jestem ogarniety w minecraft gram juz od Alphy.Chcialbym zasmakowac smaku serwera z modami poniewaz jeszcze nigdy nie gralem z modami na serwerze:P

Opublikowano

nick: Monty, SwideeR

wiek: 17

Ogarniam mody i sporo juz gralem na nich.

Widze ze zarciki wam sie trzymaja przy licencji w instalacji :)

Opublikowano

A który nick dodać? Bo za bardzo nie wiem :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

nick: kamisxd

wiek: 16

Ogarniam mody . Grałem już na kilku serwerach z nimi.

Edit: mam nadzieje ze to czekanie na dodanie do wl sie opłaci :D

Opublikowano

Musi się opłacać skoro to ja dodaje ;) Zapraszam :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick: Dabster07PL

Lat: 16

Coś o sobie: Znudził mnie zwykły minecraft, więc postanowiłem spróbować czegoś nowego. Lubie fajna grę w zespole.

Opublikowano

Nick : wojtek / a tu drugi nick kolegi silvertico09

wiek : po 16 lat

Coś o sobie : Nigdy na modach nie grałem , MAM BOGATA WYOBRAZIE ;d

JAK KTOŚ CHCE ZROBIĆ SYGNATURKĘ PROSZĘ PISAĆ NA PW  :sex:

Opublikowano

Nick:Rooks

Wiek:12

Coś o sobie:Jestem Daniel ogarniam minecrafta i chcialbym zagrac na serwerze z modami poniewaz nigdy nie gralem z modami na serwerze.

Opublikowano

Ej sorry bo tego to nieogarniam ja oczywiście jestem graczem Minecraft ale niestety pirackim MC. Wiec czy po ściagnięciu tego MCp...

Trzeba mieć orginalnego :D Wiem że to pytanie do du... bo pewne że tak ale xD za info dzie dzieki :D

( chodzi o założenie konta :) )

Opublikowano

W grze: KingRStone

Doświadczenie z MC: Wersja Classic

Posiadane premium (można używać oryginalnego clienta?, jeśli nie, nie skorzystam :/)

Mam również Mic, oraz Skype

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...