Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Terraria się nie uruchamia ! Po wyłączeniu procesu i zainstalowaniu programów też !


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Format 100zł. ? Pierwsze słysze, takie coś można zrobić samemu, jak masz Windowsa oczywiście.

Jak nie, to idź do jakiegoś serwisu, to Ci zrobią, ale nie za 100zł. na pewno mniej.

 

Najpierw usuń XNA oraz NetFrameWork 4.0 potem doszczędnie usuń Terrarię, folder i zapis postaci też.

Jak już usuniesz to ściągnij program CCleaner, i przeczyść nim komputer, jak już przeczyścisz to ściągnij XNA i Netframework 4.0 zainstaluj, i potem ściągnij terrarię. Powinno pomóc :)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

ok spróbuję a CCleaner mam już od dawna :D ale niewiem gdzie usunąć xna itp spróbuję w Usuń i dodaj ok piszcie ja tu lookam all time :)

 

ale Extendet czy jaka koncówka bo niewiem :D

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Wszystko co jest związane z tym. Po tym przeczyść CCleaner'em. Potem jak będziesz instalował w takiej kolejności :

  • .NET Framework 4.0,
  • XNA Framework 4.0,
  • Terraria.

A i najważniejsze - po instalacji .NET Framework 4.0 KONIECZNIE uruchom ponownie komputer. Inaczej nie zainstalujesz XNA Framework 4.0.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

A próbowałeś usuwać Framework przez panel sterowania?

Bo jak ja tak zrobiłem to mi sie nie usunął tylko mi się du** zrobiła

i musiałem przez CCleaner usuwać i zainstalowałem od nowa wtedy i jest ok.

Opublikowano

@UP

A jak inaczej miał usuwać ? Ikonki do tego nie ma.

To raczej oczywiste, że usuwał przez Panel Sterowania.

 

@ToP

I jak działa ? Znalazłem na necie parę rad, jbc. to pisz ;)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

@up nie działą a dzięki za pomoc :(

Za łatwo się poddaje, wiem ale już nie robię sobię nadzieji na nic :( ale walczył będę

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Przecież pisze, że w ogóle mu się nie włącza, więc nie wyskakuj z błędem :)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

heelp

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Yapierdziu to samo mam, jeszcze wczoraj grałem a dzisiaj wgle się nie uruchamia :(

 

 

 

 

 

//Odkop.

//xKaMaSx

jKKKM.png

877.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...