Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Terraria się nie uruchamia ! Po wyłączeniu procesu i zainstalowaniu programów też !


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie ! Musi działac bo miałem terrarię NA TYM KOMPIE i grałem normalnie !!!

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

teraz pobieram nową (słabszą, straszą)wersję i zainstaluje na C nie na D i nie ma errorów ŻADNYCH :) jedyny który pomógł oprócz paru gości z poprzedniego tematu

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

taa instalowałem ... teraz ... a jak zainstaluje ten "XNA frameSRORK" czy jakoś tak to wgl coś piszę że /user/pulpit/"Nazwa teego xD" coś tam sratatata -.- kur*a :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

KUR~!!! edytuje ten post dam tu screena bo "Nie możesz użyć takiego rozeszerzenia na forum" loooooooooool

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Hmm. Zainstaluj net framework 4 i java najnowszą potem zainstaluj...

Edit. Masz daje ci link do mojej terrari 1.1.2 :rolleyes: xxx

 

 

 

 

//Nie podajemy linków do pirackiej Terrarii.

//xKaMaSx

Opublikowano

Hmm. Zainstaluj net framework 4 i java najnowszą potem zainstaluj...

 

Java nie jest potrzebna do Terrarii. Tylko Framework 4.0 i XNA 4.0. Pomyliło Ci się z Minecraft'em, bo to on potrzebuje javy. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

nie moge wrzucić o.O co jest nie tak o.O ? złe rozszerzenie

 

zaraz sie potne bo forum jest dziwne !!!!!!!!

 

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwwwwwwwww*************8 HHHHHHHHHEEEEEEEELLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP MMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

/f/11/bd1xy.png/

dopiszcie imageshack.us przed tym -.-

 

link ... ?

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

daj na pw i masz tam błąd wyżej

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Ok widziałem. Pobierz od nowa, bo chyba źle Ci się pobrało. Do tego przeinstaluj Framework 4.0 :

http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=0a391abd-25c1-4fc0-919f-b21f31ab88b7

 

Tu podaje od razu też XNA 4.0 :

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=20914

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

czekam na dalsze odpowiedzi i licze na kamasa !

 

instalowac od nowa o.O ok

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Pierw trochę ochłoń, bo piszesz chaotycznie, i nie da się Ciebie zrozumieć.

 

Jeśli powyższe rady nie pomogły, to przeczyść kompa CCleanerem, może jakiegoś viuruska masz.

Albo pousuwałeś jakieś pliki w systemie, i nie można włączyć Terrari, skoro mowa o jakimś rozszerzeniu.

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Nie działa :/ czy to już koniec ?!

 

Dalej ten błąd

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Jeśli innych rozwiązań nie ma, to polecałbym zrobić formata kompa, bądź zmiane systemu operacyjnego.

Jeśli masz XP to zmień na Vistę/7 lub na odwrót :)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

@UP

@Tyler

Hehe ziomuś poje*ało cię czy jak ?

mam 13 lat a komp siostry która ma 21 lat -.- windows XP

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

@UP

@Tyler

Hehe ziomuś poje*ało cię czy jak ?

mam 13 lat a komp siostry która ma 21 lat -.- windows XP

 

Nie można jakoś łagodniej tego napisać tylko od razu wyzywać innych ?

 

@Top

Skoro masz XP to napisz czy masz SP3 ( Service Pack 3 ). Jest wymagany do instalacji Framework'a 4.0 i XNA 4.0.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Stwierdzam iż gdyż kolego powinieneś zrobić reinstall

Franework 4.0 oraz XNA 3.0

(linki w #16 poście xKaMaSx)

Tyle, że nie przez Panel Sterowania tylko przez np.

CCleaner

W moim przypadku w panelu sterowania wyskakują mi błędy. Mi to pomogło i ochłoń kolego.

Czekamy na info :)

Opublikowano

Mówił, że już grał w Terrarię, czyli Net Framework i XNA jest w porządku.

Jak już mówiłem radziłbym Ci zrobić formata, bo może jakiś komp nie ogar.

~~~~~~~~

 

Nie mów do mnie ziomuś, bo nim nie jesteś <_<

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

to kosztuje 100zł a ty myślisz że w wieku 13 lat to mam w PORTFELU o.O ? ale powiedzcie mi :

Mam najpierw usunąć te XNA itp czy tylko reinstall ... XP 32bit

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...