Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jaka najlepsza broń , umiejętności dla danej profesji .


GhostPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy ja pisałem do ciebie? No właśnie czyli <facepalm>, ogarnij. Mi chodzi o efekt tego kryta więc naj to ona nie jest

 

@edit dalej nie czytasz ze zrozumieniem nie mam do cb pytań

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

jowe nie będziemy tutaj prowadzili dyskusji, jeżeli masz jakiś problem zapraszam na PW, odpowiem na twoje pytania :)

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Lol lmg super/uber robią z 0.025, 0.06 co ci to da niemal nic efekt ledwo zauważalny.

Do mnie to napisałeś?

@Topic

To mają być najlepsze bronie dla danej profesji, a nie z krytykiem jednym na rundę, i do tego paro krotne droższe.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Do mnie to napisałeś?

@Topic

To mają być najlepsze bronie dla danej profesji, a nie z krytykiem jednym na rundę, i do tego paro krotne droższe.

 

Najlepsze w walce, a nie najbardziej opłacalne.

Opublikowano

@Up

Bo zada o 5 obrażeń raz na rundę?

 

czasem 5 dmga uratuje Ci dupę -_-

jak najlepsza to najlepsza, liczy się każdy 1dmg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
ajlepszą bronią dla gunnera jest Super Szwajcar (The Super Cheeser) dla Royal , i National The Uber Backscratcher . Drugą bronią może być shootgun , jak np . Super Strzelacz Stewarda ( Stewarts Super Shotty ) dla Royal , i National Strzelaczka Friedricha (Friedrich Uber Fly Swatter ) który zadaje duże dmg na bliską odległość . Będziemy także potrzebowali bazookę , jak np . Pogromca Czołgów ( Tank Buster/Fausts Panzerfist ) przeciw czołgom .

 

Zaraz naprawie napis .

 

Down: Nie zauważyłem, że nie ma napisu .

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jestem soldierem i najlepiej mi się gra z ak 74 i ak specjalistycznym i do tego mam mgl umki mam na 5lvl miażdżące uderzenie ,leczenie,ogień a n 1 6 zmysł

powiedzcie co zmienić ???? czy jest jakaś lepsza opcja

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...