Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie dodać zbroje, bronie i moby na serwer + client


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rozumiem dlaczego ciągle powstają te same tuty i na wała ciągle ładować nowe skiny do monster i monster2 zwiększając ich wagę co jest bez sensu. Lepiej stworzyć nowe pliki .epk .eix co w dzisiejszych czasach zajmie 5 min. I zamiast pobierania ~50 mb, pobieramy 5

 

Poradnik mało czytelny, zielony razi w oczy

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie rozumiem dlaczego ciągle powstają te same tuty i na wała ciągle ładować nowe skiny do monster i monster2 zwiększając ich wagę co jest bez sensu. Lepiej stworzyć nowe pliki .epk .eix co w dzisiejszych czasach zajmie 5 min. I zamiast pobierania ~50 mb, pobieramy 5

 

Poradnik mało czytelny, zielony razi w oczy

Nie rozumiem dlaczego ciągle powstają te same tuty i na wała ciągle ładować nowe skiny do monster i monster2 zwiększając ich wagę co jest bez sensu. Lepiej stworzyć nowe pliki .epk .eix co w dzisiejszych czasach zajmie 5 min. I zamiast pobierania ~50 mb, pobieramy 5

 

Poradnik mało czytelny, zielony razi w oczy

 

A wiec od początku

Daj link to podobnego TuT'a

tutaj masz jak dodać kolejne archiwum

http://www.mpcforum.pl/topic/665617-tutjak-dodac-kolejne-pliki-epk-i-eix-do-clienta/

jeszcze bardziej chaotyczniej napisane ale jak ktoś chce to zrozumie.

 

A na początek lepiej nauczyć się ładować w jeden plik, aby ogarnąć resztę bo ja nie wiem jak chce aby ludzie zrozumieli skąd się bierze nowe archiwum jak nawet do starego dodać nie umieją... Ale dziękuję za opinię, chociaż i tak już TuT'ków nie piszę bo uznałem że to nie ma sensu.

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Bd dzisiaj próbował wiem jedno że bd to bardzo trudne mimo to bd się starał.

Takiego dokładnego poradnika jeszcze nie widziałem :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moglbys wytlumaczyc o query wiecej bo nie wiem gdzie co wpisac np. Od ktorego lvl nosic zbroje itp.

Query mozesz sb zrobic sam poprzez: Navicat-->player-->item_proto-->ppm->utworz plik skryptowy sql na pulpit,

 

Otwierasz notepadem++,notatnikiem, kopiujesz zapytanie,wklejasz do notatnika,zmieniasz nazwe,id

 

Jesli chodzi o lvl danej zbrojki gdzie ustawic,to ustawiasz w item_proto

 

limittype0 i limitvalue0

W limittype0 wpisz 1

W limittvalue0 wpisz lvl, od którego ma być dany item

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładnie opisany tut, zostawiam lajka.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Aby zostały one zapisane w pliku eix i epk (paker mógł spakować) musimy dodać ścieżkę do pliku icon.xml.

 

 

oco tutaj chodzi bo niebardzo rozumiem ?

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kierowalem sie twoim tutem jak dodac moby. tylko ze moby jak uderzaja mnie z hita to moja postac stoi w miejscu i nic sie nie dzieje nie odpycha jej (tak jak by brak efektu uderzenia) help

VretoMT2 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...