Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie dodać zbroje, bronie i moby na serwer + client


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja zrobiłem wszystko tak jak w poradniku i jakoś nie działają mi ani ikony, a ni tekstury zbroi.

A dodawałem zbroje z WoWa. Chyba że źle te wpisy msm zrobiłem bo u mnie to jakoś inaczej jest wg w tym pliku.

Nie wchodzę na to konto, jak coś chcesz pisz do ~Bardas~

Opublikowano

Dodałem, ale ja mam wg innego klienta i u mnie to dziwnie jakoś wygląda.

Jak dodaje zbroje z WoWa, to do pc i pc2 mam dodać całe te foldery z teksturami czy same pliki w nich?

Nie wchodzę na to konto, jak coś chcesz pisz do ~Bardas~

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O bardzo ci dziękuję za tego tutka bo własnie miałem problem z tymi zbrojami dodanie do clienta. Zapomniałem dawać do root.

Masz lajka.

Opublikowano

Pięknie opisany tut, obszernie, ale jasno opisany. Na pewno z niego kiedyś skorzystam ;). Uczepie się tylko tych przerw między obrazkami w niektórych spoilerach, ale to i tak przy porządnie opisanym tutorialu nie razi w oczy :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Linki do tego czystego klienta wygasły :(

Prosiłbym o wrzucenie na jakiś inny hosting :)

 

Edit: Poradziłem już sobie :)

Opublikowano

Prosił bym abyś napisał jeszcze jak dodawać nowe mapy ;0 oraz jak zrobić max 125 statusu i 250max lvl z góry thx aa bym zapomniał napisz jeszcze jak npc. zrobić nowych i do nich dane itemy

Opublikowano

@up jak dodać mapy:

cz1

cz2

Jeżeli będzie taka potrzeba zrobię pisemny TuT

 

Lvl 250+ 125 status:

http://www.mpcforum.pl/topic/599708-dlgame-2089/

aby max lvl działał wpisz w każdy Config (SFTP)

MAX_LEVEL: 250

 

Handlarze:

http://www.youtube.com/watch?v=revRxkuvtFM

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mi trochę przeszkadza czcionka, ale tak to super B)

 

Lajk leci !

Moje Poradniki:

Tymczasowy Brak :D

Daj +

Opublikowano

Brakuje mi jedynie jednego punktu, jak stworzyć nowe archiwum żeby nie opychać PC i pc2 :P

 


http://www.mpcforum.pl/topic/665617-tutjak-dodac-kolejne-pliki-epk-i-eix-do-clienta/

 

może trochę chaotycznie napisane ale można się domyślić :D

 

PS. Nie moja wina że znika to w spamie.

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...