Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem Hamachi: "Sieć nie istnieje"


cimky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mam pewien problem z łączeniem z siecią Hamachi. Mianowicie, mój kolega założył serwer hamachi dla siebie, mnie i kolegi.

Na początku (Mieliśmy Minecraft 1.1) wszystko działało. W sieci hamachi wpisywałem ID i hasło i nie było problemu. Jakiś czas temu, kolega zmienił sieć na inną nazwę (usunął tą sieć i założył nową). Kolega połączył się bez problemu, natomiast ja nie. Nie wiemy czemu, wciąż przy wpisywaniu ID i hasła, wyświetla się "sieć nie istnieje", chociaż poprawnie wpisuję ID. Reinstalowałem, Hamachi 3 razy i nic. Próbowałem się połączyć z innego komputera w domu i to samo. Nie znalazłem w Google, kogoś z podobnym problemem. Myślę że może być jakiś problem z moją siecią. (Na obu moich komputerach mam tą samą)

Czy ktoś może pomóc?

Z góry D Z I Ę K U J Ę :D

35cpqa0.png

 

Made by cimky in paint :)

Opublikowano
Coś zle wpisujesz 

 

Nie, wszystko dobrze. Próbowałem z 1000 razy, z resztą sam sprawdź:

 

ID: Nasza nowa sieć

albo: nasza nowa sieć

 

Hasło: nie podam, sprawdź czy wyświetla komunikat "Sieć nie istnieje" , czy "Hasło niepoprawne"

35cpqa0.png

 

Made by cimky in paint :)

Opublikowano

 

Coś zle wpisujesz 

 

 

Nie, wszystko dobrze. Próbowałem z 1000 razy, z resztą sam sprawdź:

 

ID: Nasza nowa sieć

albo: nasza nowa sieć

 

Hasło: nie podam, sprawdź czy wyświetla komunikat "Sieć nie istnieje" , czy "Hasło niepoprawne"

Nie napisze ci bo w szkole jestem w bibliotece siedzę

1323717436-U247153.gif

Opublikowano

A czy przypadkiem w nazwie sieci nie może być Spacji? i nie znajduje się zamiast spacji podłoga ('_')?

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Nie, sprawdzałem u kolegi jak się to pisze

35cpqa0.png

 

Made by cimky in paint :)

Opublikowano

Ok, dobry pomysł, (łap like'a :) ) ale to już 3 sieć. Pierwsza działała, druga i trzecia już nie.

35cpqa0.png

 

Made by cimky in paint :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...