Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacja] FAQ - Czyli zanim napiszesz bezsensowny temat.


Coming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat powstal, by ograniczyć spam, z tematami na które odpowiedz już

była udzielona tutaj na forum. Zanim o coś spytasz - zobacz,

może tutaj odrazu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie!

 

P: Jaki darmowy bot jest najlepszy?

 

O: Nie ma takiego.

 

 

 

 

 

 

 

Darkorbit Bot 0.2d

 

 

 

 

P: Jak zdobyc PBDO-Bota?

 

O: Kupić.

 

 

P: Jak kupić KBot?

 

O:

Click!

 

 

P: Jaki platny bot jest najlepszy?

 

O: IBot ( 100Euro, na zawsze ), KBot ( 6.66 Euro ), PBDO-Bot ( 20Euro )

 

 

P: Czy sa cracki do IBota/KBota?

 

O: Sa, ale zwykle sa naprawiane, dodatkowo na forum obowiazuje zakaz piractwa!

 

 

P: Bot obrywa we wrotach!

 

O: Powodem moze byc twoj internet lub lagi po stronie BP.

Wrota polecane jest robić w nocy, lub w niezaludnionych porach.

 

 

P: Czy da sie zmienić cene przedmiotu?

 

O: Nie.

 

 

P: Czy sa hacki na DMG do DarkOrbit?

 

O: Nie, jest to prawie niemożliwe do zrobienia.

 

P: Widzialem filmik <link>, jak to wyjasnisz?

 

O: Swego czasu byl bug na DMG, juz nie dziala.

 

 

P: Kolega dał mi BIG i jak wysle sms, to da mi uri. Czy to prawda?

 

O: Nie, kolega dostanie uri za twoje pieniadze.

 

 

P: Widzialem hacka na podgladanie ile kto dal na handlu. Czy to bezpieczne by go kupic?

 

O: Nie, sprawa podobna jak z DMG Hackiem.

 

 

P: Da ktos dzialajacy bug?

 

O: Jak cos takiego bedzie, to ktos wrzuci.

 

 

P: Czy da sie kupic LF4?

 

O: Nie.

 

 

P: Sprzedam buga / konto, czy ktos kupi?

 

O: Na forum obowiazuje zakaz handlu.

 

 

P: Da ktos konto na start?

 

O: Na forum obowiazuje zakaz handlu.

By uzyskac konto na start, zarejestruj sie

przez http://pl.darkorbit....m/big/?aid=3158

 

 

P: Widzialem filmik z adminem, ale koles to normalny gracz. Jak to zrobic?

 

O: Zmien range na 21, w skrypcie aurora, do programu WickedPatcher.

 

 

P: Koles ma stare lasery, jak on to zrobil?

 

O:

Click!

 

 

P: Da ktos skonfigurowany WickedPatcher?

 

 

 

P: Gdy uruchamiam WickedPatcher, wyskakuje:

Error EnableDebugPrivilge. Co robic?

 

O: Uruchom program jako administaror.

 

 

P: Nie wyskakuje błąd, a dalej nie dziala.

 

O: Wylaczyles DEP? ( Użyj Google/Szukajka )

 

 

P: Jak znaleźć szybko jakis bug / bota / tutorial?

 

O: Uzyj forumowej szukajki, lub spisu =)

 

P: Szukalem, ale nie znalazłem.

 

O: Wiec tego nie ma.

 

 

P: Z czego wyskakuje captcha?

 

O: Captcha wyskakuje tylko i wyłącznie z boxów. Nie ma takiej możliwości aby wyskoczyła z alienów lub zabitych graczy

 

 

P: Czy to prawda, że jeżeli będę zmieniał mapę co jakiś czas to captha bedzie wyskakiwała mi rzadziej?

 

O: Nie.

 

P: Jakie ustawić wartości w charles?

 

O: To zależy od uploadu nikt nie poda ci dobrej wartości musisz sam dobrać do twojej prędkości uploadu.

 

 

P: Czy jest jakiś sposób na havocki? W tutorialach jest kilka.

 

O: Nie. Nie ma znaczenia z jakiego ammo strzelasz, jak odbierasz nagrodę. Havocki dostaje się losowa z GG Zeta.

 

 

 

Propozycje pytań i odpowiedzi wysyłajcie tutaj w temacie lub do mnie na PW. Będę na bieżąco to aktualizował.

Temat został wykonany przez użytkownika: NoobKillerPL. Kontynuacja: Coming

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

P:Czy to prawda, że jeżeli będę zmieniał mapę co jakiś czas to captha bedzie wyskakiwała mi żadziej?

O:Nie.

 

 

P:Czy nadal działa bug, że za pomocą rangi admin można wskoczyć na mape ??? i zbierac po 1k x4?

O:Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...