Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem]wiecej ram = wieksze lagi


rkoi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie gdy uzywam lauchera by Geonig (chyba dobrze pisze) i proboje dac wiecej ram na minecraft a mianowicie 4 gb (posiadam 8 GB) to mam duzy spadek FPS niz bym normalnie minecrafta odpalil (zaznaczam ze mam pirata) :

Normalnie mam 70-120 FPS

Przy probie oddania 4 GB minecraft mam juz tylko 0 - 30 fps

Opublikowano

Spróbuj tak:

 

1.Wbij do gry

2.Ustawienia graficzne

3.Wydajność zmień na maks fps.

 

może pomoże.

 

 

Użyj tego moda:

http://www.mpcforum.pl/topic/576943-dlpw123minema/

Opublikowano

Spróbuj tak:

 

1.Wbij do gry

2.Ustawienia graficzne

3.Wydajność zmień na maks fps.

 

może pomoże.

 

 

Użyj tego moda:

http://www.mpcforum.pl/topic/576943-dlpw123minema/

 

 

mod ktory podales jest do krecenia filmow a ja chce grac w single player

co do parametrow laptopa (bo ja gram na laptopie w MC):

procesor intel core i5 2410m

pamiec ram 8gb

karta grafiki nVidia GeForce 540m 1GB

Opublikowano

@up BF3 na normalnych bez laga chodzi nawet na MP w duzym podboju 64 graczy nie mam scinki tylko z tym minecraftem ciagle problemy

Opublikowano

Jaki masz system? 32bity czy 64, lezeli 32 to nie dasz rady odpalic bez lagow na 4gb

Pomogłes?Wniosłem coś w temat?

Daj...

LIKE

1331413255-U307916.png

 

Sygnaturka by

Opublikowano

A druga kość RAM czasem nie ma większego/mniejszego taktowania? Jeśli ma mniejsze to spróbuj w BIOSie obniżyć taktowanie pierwszej, do tego samego poziomu który posiada druga, a jeśli większe to po prostu zmniejsz tak aby obie miały to samo taktowanie. Przeważnie nic dobrego nie wynika z tego że kości mają inne taktowanie, więc możliwe że to właśnie powoduje problem.

Opublikowano

@up2

Nie musi wcale podnosić FPS'ów. Dodatkowana pamięć ram jest używana kiedy gra potrzebuję więcej pamięci. Np. podczas wybuchu tnt. Nie oznacza to, że normalnie będzie więcej, tylko że nie będzie lagować przy bardziej wymagających chwilach (generowanie)

Heh, śmieszne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...