Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surival + FreeBuild + RolePlay] RoleCraft [Dedyk][24/7][No-WL][No-Premium]


Drakeseko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgłaszam się na moderatora

wiek:13 i pół prawie 14

imie:Aleksandra

nick:gretka

doświadczenie: cubiody i duzo dużo pluginów i komed ps.douczam sie jeszcze co nie co z worldedita

dla czgo ja?: jestem pomocna, cierpliwa i lubie to!

Opublikowano

Zgłaszam się na moderatora

Imię Krzysiek

Wiek 17 lat

Nick w grze Czuj

Doświadczenie Kilka krotne byłem moderatorem/administratorem głownie na serwerach humachi. Co do pluginów World editor, cuboidy i inne znam z praktyki.

Coś o sobie Jestem pomocny i cierpliwy. Czasami bywam też surowy. Znam sposoby znajdowania oszustów (hackerów). Osobiście uważam ze mam nie, jakie zdolności artystyczne, budowlane i potrafię ładnie budować

Od kiedy gram w minecraft? Przygode z single player zacząłem w wersji 1.3 beta bodajże, a multiplayer 1.5 beta

Opublikowano

podanie umieszczam na prośbę mojej siostry ^_^

 

Zgłaszam się na admina lub moderatora

nick Karrina

Wiek 17 lat

imię Karolina

Doświadczenie servery hamachi, komendy, większość pluginów.

Coś o mnie :) Chętnie nawiązuję kontakty z ludzmi , przyjazna i miła

dlaczego ja ? bo bardzo lubie ten server :) zawsze jestem aktywna online ,chętnie pomagam ludziom na servie :D

Opublikowano

@Refresh

Nastąpił mały problem i serwer był niedostępny przez kilka godzin, ale już wszystko działać powinno.

Opublikowano

@Refresh

 

Edit:

Przepraszam, że refresh nie po 24 h, ale nie zauważyłem, że jest 2 strona, i pomyślałem, że ostatni post pierwszej strony jest tym ostatnim.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Grałem już na tym serwie.

Dostałem BANA za to że kolega miał fly hacka!!!

Stack diamentow zebrałem,wracam ze szkoły perm.

Jak chcecie ryzykować BANy za nic.

POLECAM!!!

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...