Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surival + FreeBuild + RolePlay] RoleCraft [Dedyk][24/7][No-WL][No-Premium]


Drakeseko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=RoleCraft

Typ: Frakcje + Surival + FreeBuild

Adres IP: s6.mineserv.eu:17469

Status: status.png?ip=s6.mineserv.eu&port=17469

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

 

HeadAdmin :

Tooxic

 

Administrator (OP) :

-

 

Moderator :

Mixer356

ToySoldi3r

MrSzpaku

 

pluginy.png

Najważniejsze pluginy:

 

- Essentials

(Na nim opierają się wszystkie komendy serwera)

- Citizens

(To dzięki niemu na serwerze nie będziesz czuć się samotnie.

Grę będą umilać NPC, z którymi możesz handlować,

a dla niektórych możesz wykonywać zadania)

- Factions

(Dzięki temu pluginowi na serwerze możesz zakładać

własne gildie, podbijać inne, a to wszystko

bez udziału administracji, automatycznie)

- Jobs

(Podstawa w zarabianiu na serwerze,

gdy nie należysz do żadnej frakcji, możesz przyjąć pracę, np.

górnika, i dostawać wynagrodzenie za zbieranie surowców.)

 

inne.png

Serwer powstał niedawno, ale rozwijamy się i staramy się piąć w górę.

 

 

Jak zacząć grę na naszym serwerze?

 

Na samym początku zapoznaj się z zasadami. Na serwerze prawie wszędzie obowiązuje nasza waluta, Septimy. Począwszy od zarabiania ich wykonując zadania od osadników i pracowaniu, skończywszy na przejmowaniu terenów dla własnej frakcji.

 

Gdy zapoznasz się z zasadami, możesz wyjść ze spawnu. Zauważysz to czego nie ma na wielu nudnych serwerach, ludzi sterowanych przez komputer. Możesz przyjąć od nich zadania, handlować z nimi, to dodaje klimatu na naszym świecie.

 

Zawsze możesz przyjąć pracę, i zarabiać za niszczenie poszczególnych klocków, czy zabijanie zwierząt / potworów. Aby przyjąć pracę, wejdź do budynku pracy. Budynek jest oznaczony tabliczką. (W wiosce, przy której zaczynasz grę, są 2 takie domy pracy) Musisz najpierw wykonać pewne zadanie, aby móc przyjąć pracę. Gdy je wykonasz, wpisz komendę, i ciesz się zarobkami.

 

Oprócz frakcji, możesz także założyć swoją własną gildie. Wystarczy że wykonasz zadanie od króla, ale o tym więcej na serwerze.

Konta VIP:

Konta VIP mają dodatkowe możliwości niż zwykły gracz. Oprócz wszystkich komend, jakie można uzyskać z zadań, mają jeszcze wiele dodatkowych możliwości, jak stawianie własnych NPC, czy teleportowanie się na miejsce śmierci.

 

 

UWAGA!

Niestety plugin Citizens nie działa, przez co nie ma NPC, i nie można robić questów. Postaramy się jak najszybciej naprawić błąd. Musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

 

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

zgłaszam się na moderatora

 

Wiek:14

Imię:Oskar

Nick:Creeper_Boss

Umiejętności: Cuboidy , world edit i poza tym ogarniam all pluginy ;]

Opis: Lubie pomagać innym :) nie jestem jakimś Kidem co zabija graczy czy coś :-)

Opublikowano
Jeśli Ci pomogłem w czymkolwiek, to czemu by nie jebnąć + ?

Mocne :D

Leci +-sik

-----------------------------------------------

Zgłaszam się na MODERATORA

Wiek: To chyba widać - 14 lat

Nick w minecrafcie:Smalec

Dlaczego ja?:Hmm... Lubię pomagać innym i dla mnie nie ma problemu wysłuchiwać próśb innych :)

------------------------------

Liczę na odpowiedz.

Opublikowano

Wiek:14
Imię:Oskar
Nick:Creeper_Boss
Umiejętności: Cuboidy , world edit i poza tym ogarniam all pluginy ;]
Opis: Lubie pomagać innym  nie jestem jakimś Kidem co zabija graczy czy coś :-) 

 

 

 

 

Taaaaa faktycznie nie jesteś jakimś, jak to napisałeś "Kidem" po twoim wieku właśnie widać.

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

Jak byś nie wiedział na każdym serwie teraz tak jest wystarczy wejść zarejestrować sie wyjść i wejść i już ci nie znikają ... od wersji 1.2.3 grałem już na 5 serwerach i w każdym też tak miałem a więc ... SERWER POLECAM mam nadzieje, że się rozwinie

nie polecam servera ... jezeli cie wyloguje to niemasz juz itemow...
Opublikowano

Będąc chwilę na serwerze, mogę śmiało stwierdzić, że ma przed sobą niezłą przyszłość, miły admin liczący się ze zdaniem swoich graczy, da się z nim normalnie porozmawiać. Myślałem chwilę, że mógłbym pomóc w ogarnianiu serwera, w końcu jakiś start ten serwer musi mieć.

 

Wiek: 16

Imię: Mateusz

Nick: Mixer356

Umiejętności: Cuboidy, world edit, lwc i jeszcze kilka na pewno się znajdzie.

Długość gry: od czasów alpha.

Premium: Tak.

Opis: Powiem szczerze, w minecraft'a gram sporo czasu, zauważyłem, że serwer ma potencjał, a jego typ to jeden z moich ulubionych: 3 w 1.

:)

Opublikowano

Wiek:14

Imię:Mateusz

Nick:wrobelptak1

Umiejętności: Cuboidy , world edit czyli podstawy i trochę więcej

Opis: Staram się pisać bezbłędnie po Polsku.Chcę pomagać graczom na serwerze.Banować ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu itp.

Czas gry : od beta 1,3_01

beznazwy1x.png
Opublikowano

Serwer nie ma strony WWW na chwile obecną. Gdy się rozwiniemy, pomyślę nad tym, i może też nad TS, albo Mumble :D

Opublikowano

@Refresh.

 

Serwer przeszedł bardzo gruntowne zmiany, niestety, dla graczy, wymagało to nowej mapy, ale zapewniam, że teraz będzie o wiele ciekawiej.

Opublikowano

ledwo wrzedłem na serwer napisałem ''siema'' a tu juz mówią do mnie ''spie*dalaj''.....

ale po za tym jest spoko i zajefany serwer ;)

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

[PYTANIE] Na jaką wersje serwer?

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Serwer jest na wersje 1.2.3, ponieważ jeszcze nie mogę zaktualizować. (nie ma do wyboru takiej wersji, w panelu serwera)

Gdy będę mógł postaram się jak najszybciej przenieść na wersje 1.2.4 .

Opublikowano

- Teleport do innego gracza

- Leczenie

- Działka

- Wracanie do miejsca śmierci

- 3 Sethome'y

Dodatkowo ma wszystkie komendy jakie można uzyskać za wykonywanie zadań, czyli:

- Zakładanie frakcji

- Dołączanie do każdej możliwej pracy

- Tworzenie sklepów

 

VIP na tydzień kosztuje 3,69 zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...