Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] [Mod] [1.2.4/1.2.5] OptiFine, czyli optymalizacja naszego Minecrafta'a


Blatts

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi nie działa i wyskakuje błąd przy przenoszeniu plików. szkoda :<

 

Robie reinstall minecrafta force update. i sprobuje jeszcze raz.

 

a gdy usuwam META INF: nie moge zmienic nazwy ..... cos tam cos tam. i nie moge utworzyc C:/..... itp.

proces nie ma dostepu bo jest uzywany przez inny proces itp. !? co jest. i to samo jest jak przenosze moda.

 

zainstalowałem ale to jakis nie wypał wolniej chodzi gra niz wczesniej !!

Opublikowano

Ustaw ustawienia na max FPS...

 

 

Jeżeli masz włączonego Minecraft'a to dlatego Ci wyskakiwało, że jest używany przez inny proces. A jak nie jest włączony alt+ctrl+del i wyłącz proces:

javaw.exe

Usuń META INF, jak zmienisz nazwę, może coś się stać.

---

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualizacja do wersji A2 (29.03.2012r.)

- Fixy

- Dodano widoczność księżyca, słońca i gwiazd w odległościach Tiny i Short

- Dodano opcje Sun & Moon

 

Proszę o komentowanie.

---

 

Opublikowano

Ja tylko nie ogarniam tych twoich 'zalecanych ustawień do osiągnięcia jak największej liczby FPS".

Jak walniesz wszystko na off, to nie znaczy, że będzie najlepiej i najpłynniej. Przykład: GUI Scale: Small. WTF??? Niby jak to poprawia wydajność? :D

Wiele opcji w ogóle nie zmienia fps, a bardzo przeszkadza w grze np. brak wszystkich animacji ... Trzeba pokombinować 20 min i ustawić według siebie. Bardziej przydatny byłby opis tych funkcji, bo nie kazdy zna angielski, a nie napisanie żeby wszystko wyłączyć :>

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

@2xUP

Really?

Po przetłumaczeniu w translatorze

Mniejsze GUI może być szybszy

a mówiąc jaśniej mniejsze GUI może spowodować wzrost FPS...

 

taosE.jpg

I jakbyś przynajmniej poczytał temat na minecraftforum to byś się wiele dowiedział...

---

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...