Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG+HardCore] MineCraft Polska [DEDYK] [50 slot] [1.2.3]


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustawiono flage niesmiertelnosci na spawnie. Skoncza sie narzekania noobow na smierc przez upadek.

DODANO MOB ARENE. ZAPRASZAMY!

:)
Opublikowano

Zapraszamy wszystkich serdecznie, oto ostatnie zmiany przeprowadzone na serwerze:

- aktualizacja Bukkita oraz Antyxraya

- nieco poprawiona stabilność serwera

- zmieniony, bezpieczniejszy spawn

- rozszerzona strefa spawnu

- działająca mob arena

 

- ZMIANA CZASU BANA ZA ŚMIERĆ - Z GODZINY NA 30min.

 

 

Pare obrazków z serwera:

screenwp.jpg

screen3ix.jpg

screemn2.jpg

:)
Opublikowano

Lagi mogły wystąpić z powodu prac nad mapą na serwerze pierwszym.

Teraz już ich nie będzie, przepraszamy.

:)
Opublikowano

ALE LAGI =.=

Ale zaśmierdziało konkurencją !!!

 

Serdecznie zapraszamy serwer nie jest ulokowany we Francji ( Kimsufi ) jak większość. Tylko jest w Niemczech w jednej z lepszych serwerowni Hetzner.

Wiec jak wiadomo im serwer blizej naszego komputera tym miejszy ping ( strata Pakietów )

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Przepraszamy za ostatni błąd z bazą danych, prosimy o ponowne zarejestrowanie się w grze , gdyż wszystkie konta zostały wykasowane. Był to błąd jednego z pluginów, który był niestabilny. Teraz wszystko będzie już dobrze.

:)
Opublikowano

Witam moj nick w grze to TajwanPL bardzo bylo by mi milo gdybym otrzymal gamemoda, tak wiem za nic sie nie dostaje...

ale ja chce go otrzymac tylko na czas budowy twierdzy jesli mi sie uda to naprawde bedzie tego warte.

 

a tak apropo serwera jak graczy sie cos pytam nie odpowiadaja admina wg nie ma ale jets spoko

zaprosilem jedna osobe na serwer ;)

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...