Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG+HardCore] MineCraft Polska [DEDYK] [50 slot] [1.2.3]


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.jpg

Typ: RPG Hardcore, po śmierci ban na 30min, są frakcje!

Adres IP: s1.minecraftpolska.pl:25000

Status: status.png?ip=s1.minecraftpolska.pl&port=25000

screenwp.jpg

informacje.png

Sloty: 50

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

1-427074-560x95.png

 

team.png

AreQPL

Korn111

 

pluginy.png

AntyXray

WG/WE

Hardcore

Factions

 

inne.png

Po śmierci otrzymuje się bana na 30min.

Na serwerze są Frakcje (plugin Factions).

 

Nie ma możliwości odbanowania za SMS (przynajmniej na razie, jednak nie planujemy raczej tego wprowadzić)

 

Czym są Frakcje?

Jest to plugin który daje wiele możliwości, m.in:

- posiadanie przez frakcję terenu (cuboida) (min 3 graczy w gilidii i dodatnia moc)

- wojny, sojusze, pakty o nieagresji

- ochrona skrzyń, piecy itd. na terenie gilidii. Jednak może on zostać przejęty przez wrogą gilidię po wypowiedzeniu wojny oraz zabiciu kilku(nastu) członków!

 

Serwer stoi na bardzo stabilnym niemieckim hostingu, o wiele lepszym od OVH.

Serdecznie zapraszamy, bądź naszym graczem już dziś!

:)
Opublikowano

Chetnie zagram wlasnie wbijam

;d

 

:( zarejstorwac sie nie da ;o

 

o jednak Dziala :)

 

co 4 sek wywala

;o

signature_sotelbWseo7209.png

Opublikowano

Też polecam. Najlepsza administracja, najlepszy serwer, miło się gra i ogólnie super.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Zmiany:

dodano plugin antyspamowy

zaktualizowano bukkita

poprawiono orientacje na serwerze

zwiekszono stabilnosc

 

Zapraszamy.

:)
Opublikowano

Serdecznie Zapraszamy jak będzie potrzeba zwiększenia slotów to tak zrobimy :)

Polecam pierwszy serwer z Hardcore oraz RPG.

Atakujac inna gildie zastanowiesz sie podwojnie :)

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

No to musisz uważać :) na spawnie co 30 sekund generuje sie poł nużki mięsa :D

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Bardzo fajny serwer, polecam i zapraszam. Jako, że to Hardcore to pvp jest wszechobecne. Uważajcie na siebie ;)

bez reklam yt.

Opublikowano

server fajny, ale ci gracze... (wiekszosc) tylko czekaja na nowego gracza i go odrazu zabijaja.... to jest powodem dlaczego tu nie bede gral :/

Opublikowano

haha no swietnie 'skaczesz na wlasne ryzyko' skoczylem i ban na 1h. nie dla mnie.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Dodano wielkie schody, umożliwiające zejście bez ryzyka.

Wyłączyłem też dmg mobów na strefie spawnu i wokół niej.

 

Wszystkie bany za śmierć anulowane, zapraszam.

:)
Opublikowano

haha no swietnie 'skaczesz na wlasne ryzyko' skoczylem i ban na 1h. nie dla mnie.

hehe no własnie a ja jak chciałem się zabić i tam skoczyłem na ślepo to przeżyłem o dziwo xD

 

Serwer jest świetny. Chodźcie , bo potrzeba więcej graczy. Lepszego typu serwa od hardcora z frakcjami nie ma. Można grac 24/7, to po miesiącu i tak się nie znudzi (na freebuildach dla przykładu to tylko zbieracie trzcine, sprzedajecie i czekacie aż podrośnie, a tu można wszystko.). Szczerze polecam.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Ostatnie zmiany:

zaktualizowany bukkit

zaktualizowano kilka pluginów

poprawiono wydajność serwera

dodano więcej ramu (do 6GB + 512MB ramdisk)

:)
Opublikowano

Co tu dużo mówić.

Najzajebiastsze serwere pod słońcem.

Polecam wszystkie serwery tej serwerowni.

Jestem w niej od około 6 miesięcy i nigdy się na nich nie zawiodłem.

Pozdrawiam i gorąco polecam.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...