Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MORECARFT - [IndustrialCraft 2][RedPower 2][BuildCraft 2][40][Dedyk][24/7][No-Premium]


MStef94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

l001a.jpg

 

IP: 5.39.40.179

STATUS:

status.png?ip=5.39.40.179&port=25565

Sloty: 40

WHITELIST: ON

MOBY/POTWORY: ON

WERSJA: 1.2.5

 

ts.png

TeamSpeak => To samo IP

 

 

 

Wymagane Mody!

Link do Paczki:


LAUNCHER - AUTOMATYCZNY - JAK WYKRYJESZ BUGA TO DOSTANIESZ NAGRODĘ NA SERWERZE! -
ZIP - ZALECANY -

 

Paczka to samorozpakowujące się archiwum WInRAR w postaci Instalatora.

W razie problemów należy samemu usunąć poprzedniego MC i wgrać paczkę.

 

 

 

Team:

MStef94 - [Pan Dyktator]

krzysio94 - [Kanclerz]

Brzys - [Niemiły Admin]

Series - [MaxMod]

szogun952 - [Mod]

 

 

WhiteList'a prowadzona jest pod tym postem!

 

 

 

 

 

 

Różne info:

 

Zapraszamy do udziału w prowadzonej na naszym serwerze loterii -> CraftLottery

 

 

 

Skan Paczki:


LAUNCHER: https://www.virustotal.com/file/a9eba5ea006c5b62988bb0374750c0ff163e7e1d1acad05a62a147b7dcb8a920/analysis/
ZIP: https://www.virustotal.com/url/9cd17229c147360e3e87f4da5d59f9cedeebd8f03295af2638b2aa88df071f4c/analysis/1336912733/

Trololololololololololololololololololololololo(lo)...

  • Odpowiedzi 687
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skoro wl to się zapiszę : kiesiek12

 

 

Coś tam wiem na temat industriala ale nie zbyt wiele :/

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Skoro wl to się zapiszę : kiesiek12

 

 

Coś tam wiem na temat industriala ale nie zbyt wiele :/

Dodany!

Co do IC2 to zapraszam na polską wiki: LINK

Trololololololololololololololololololololololo(lo)...

Opublikowano

MStef podaj nr gg bo cos musze z tobą obgadać.

8947524

 

 

Dodany!

Trololololololololololololololololololololololo(lo)...

Opublikowano

Dodani wszyscy!

 

Dodaj :

// są gildie ? Jeśli nie to czy kiedyś będą?

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem i prawdopodobnie będą.

Trololololololololololololololololololololololo(lo)...

Opublikowano

Poproszę o zapisanie gracza (mnie):

 

GodFather

 

Chętnie pomoge "młodym" graczą, bo siedziałem na Indu, BC i RP dobre pare dni (Single ^.^)

 

 

 

Ps. Spora paczka , a raczej instaler modów.

Untitled.png


Opublikowano

Tak potrafisz zrobic konto na MPC po przeczytaniu mojego postu i sie obronić lecz mało to znaczne przy 1 poście

 

Nie potwierdza tego moje multikonta jutro tutaj bedzie 5 screenow i wszyscy z osiedla na ktorym mieszkalem w MC ; )

 

Problem powiadasz problem kurwa? Wczoraj miałem problem weszłem na tsa to byłes tak obsrany ze w 5 sekund zbanowales nas wszystkich i taki kozak jestes w necie? ta?

 

A nawet slowa nie zdazylismy powiedziec kidziorze.

 

Masz najlepsza opinie na serverze bo kazdemu itemy rozdajesz to nie jest trudne.

Opublikowano

Tak potrafisz zrobic konto na MPC po przeczytaniu mojego postu i sie obronić lecz mało to znaczne przy 1 poście

 

Nie potwierdza tego moje multikonta jutro tutaj bedzie 5 screenow i wszyscy z osiedla na ktorym mieszkalem w MC ; )

 

Problem powiadasz problem kurwa? Wczoraj miałem problem weszłem na tsa to byłes tak obsrany ze w 5 sekund zbanowales nas wszystkich i taki kozak jestes w necie? ta?

 

A nawet slowa nie zdazylismy powiedziec kidziorze.

 

Masz najlepsza opinie na serverze bo kazdemu itemy rozdajesz to nie jest trudne.

 

Odezwał się degenerat, co w 1 dniu serwera działki griefował.

 

A poza tym bezsensem, dodani wszyscy!

Trololololololololololololololololololololololo(lo)...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...