Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana ID NPC który ulepsza na game 2089


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Czysta prawda. Mi też kiedyś różne kity wciskał.. kupiliście game od niemców- nie wierzę, aczkolwiek możliwe. Załataliście je.. taa.. pewnie :]


 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kupic zawsze mozna ale takich badarkow nie bylo by stac na takie cos ;0

tak wogle niemcy czegos takiego by nie sprzedawali

a nowszy game jest na 100%

dziura na sg pewnie ciagle istnieje ;)

@tak wogle po co im najnowsze game skoro taki badar nawet nie wie jak zrobic z 2089 uzytek...

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

@UP

Sad, but true.

 

Już od dawna to wiadomo, w ten sposób Niemcy wydobywają najnowsze game. :] Zauważ, że pierwszy wyciek game to 2010 rok - data powstania .sg i od tamtego czasu ciągle wydostaje się na wolność :) Tyle, że nikt poza nimi nie wie jak, a kiedyś widzialem posta, w którym bynajmniej tłumaczyli się jakoby to było poprzez lukę na .sg.

 

Faktem jest, że source nie mają, a zdobywają skompilowany już plik. To co napisałem wyżej jest bardzo prawdopodobne.


 

Opublikowano

Dziwnym trafem pliki wyciekały po tym, jak jeden z tych lepszych userów elitepvpers, mianowicie nico_w doszedł do teamu metin2.sg... Rzekoma dziura, którą znają tylko niemcy? Niezła kpina :D Kanciaki wciskają kit, by każdy myślał że są lepsi i potrafią coś, czego nikt inny nie potrafi... A tak naprawdę bardziej prawdopodobne jest to, że Christopher dorabia na boku sprzedając pliki np temu nico_w, albo daje je w zamian za reklamę tegoż serwera na elite :) Sad, but true, proste,to jest bardziej prawdopodobne niż to że istnieje jakaś tam dziura, która jest od ponad dwóch lat :D

Opublikowano

Jeden chuj. I tak my nigdy najnowszych game`ów nie będziemy mieli, zawsze Niemcy będą do przodu a my możemy ich co najwyzej całować w dupy żeby chociaż część rzeczy udostępniali.


 

Opublikowano

Ta, skrypty podobne do Zielska :>

To forum i tak prosperuje na zasadzie przeczesałem epvp i znalazłem coś, czego nikt nie ma [świecenie szmaragdów] i będę to sprzedawał/udostępnie jako swoje

Prosty przykład.

1331843419-U556141.png

Opublikowano

Ta, skrypty podobne do Zielska :>

To forum i tak prosperuje na zasadzie przeczesałem epvp i znalazłem coś, czego nikt nie ma [świecenie szmaragdów] i będę to sprzedawał/udostępnie jako swoje

Prosty przykład.

 

Mówimy tutaj o globalnym serwie. lol

sygna.png
Opublikowano

Game jest w wersjach 2089 oraz 3002. Innych nie ma, słuchacie głupot hehe.

Każde game wychodzi stąd:

svn+ssh://svn.dev.ymirgames.com/home/metin2server/game

Jest brak jakichkolwiek sesji, łatwe do złamania. Trzeba wiedzieć jak. Game, które my posiadamy wyszło z metin2.sg.

50596142255057180250.png

Opublikowano

Badar myslał, że 2455 ma - pomylił się i co z tego ?

Już ogarnijcie to hejterstwo, każdy popełnia błedy.

 

Game2455 to niestety tylko fikcja, lecz jest nowszy game od 2089...

Wiem bo sami z badarem go kupiliśmy od niemców i nieco załataliśmy.

ehe, dojebałeś, badar, zapewne jak i ty, nawet nie potrafi dobrze(jeśli w ogóle potrafi) edytować game a co dopiero łatać dziury pisane w asmie o którym sami nie macie zielonego pojęcia, nie no, pokaż mi chociaż jedną dziurę którą załataliście.

Opublikowano

Badar kupił game 2089 od niemców?

Hahahah

Jak już to prędzej dostał go odemnie.

Co nie badarku ? ;)

 

 

Gdzieś pisałem, że kupiłem game 2089 od niemców? :)

 

A kim jesteś, bo Cię jakoś nie kojarzę ?

 

Ja od nich co innego kupiłem ....^.^ .

 

Ale jak widzę kochacie o mnie plotkować --> nie przeszkadzajcie se ;p

Opublikowano

 

 

Gdzieś pisałem, że kupiłem game 2089 od niemców? :)

 

A kim jesteś, bo Cię jakoś nie kojarzę ?

 

Ja od nich co innego kupiłem ....^.^ .

 

Ale jak widzę kochacie o mnie plotkować --> nie przeszkadzajcie se ;p

 

Her Spit ;>.

Twoj jakis kolega pisal ze kupiles ;).

Opublikowano

Her Spit ;>.

Twoj jakis kolega pisal ze kupiles ;).

 

 

Aaaa Spit !

 

Jak ja od Cb mam 2455 pseudo yitianowskie :X .

 

Kupiliśmy inny ^^

 

Jak 2089 ? Jak wtedy lookaliśmy to było 2455, co Ci pisałem ;f.

 

Ja i tak swoje mam .

Opublikowano

Game jest w wersjach 2089 oraz 3002. Innych nie ma, słuchacie głupot hehe.

Każde game wychodzi stąd:

svn+ssh://svn.dev.ymirgames.com/home/metin2server/game

Jest brak jakichkolwiek sesji, łatwe do złamania. Trzeba wiedzieć jak. Game, które my posiadamy wyszło z metin2.sg.

 

3002? pozdrawiam :)

Opublikowano

@UP

Pojebany jesteś. To 2455 które waszym zdaniem było prawdziwe i zostało opublikowane, tak naprawdę to było stare game yitianu z notatką gdzieś tam w nieważnym fragmencie game + "nowym snv" 2455.

 

Pojebany to ty jestes. Wiem co dostawalem od np. tognara i etc.

Kurwa bydlo na tym forum, dlatego nic nie udostepniam -,-.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...