Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana ID NPC który ulepsza na game 2089


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Tenma dał tego difa, ale na game v4 - dlatego łapcie na 2089...

Kowal:

This difference file has been created by IDA Pro

game

0004C242: 30 2A
0004C243: 4E 23

Seyon:

 

This difference file has been created by IDA Pro

game
0004C183: 7B 2B
0004C184: 4E 23

(Oczywiscie 2A i 23 oraz 2B 23 zmieniacie na swoje ID, przekonwertowane na hex i wpisane w odwrotnej kolejności)

SS:

http://screenshooter.net/9306448/qkeaoke

 

Dobranoc!

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dla szeriego, to samo pod 2019 <3

 

kowal:

This difference file has been created by xDeStRuCtx

2019
0004C052: 30 2A
0004C053: 4E 23

 

Seyon

This difference file has been created by xDeStRuCtx

2019
0004BF93: 7B 2B
0004BF94: 4E 23


 

Opublikowano

So sad panowie:

http://www.mpcforum.pl/topic/371476-tutzmiana-id-npc-ktory-ulepsza/

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Macie może pod game 1875 ?

@EDIT

Mogę zmienić seona , i kowala na np handlarkę różności ? i

itemy pod seona/kowala będą mogły by być u niej robione ? :P

Siema!

Tenma dał tego difa, ale na game v4 - dlatego łapcie na 2089...

Kowal:

This difference file has been created by IDA Pro

game

0004C242: 30 2A
0004C243: 4E 23

Seyon:

 

This difference file has been created by IDA Pro

game
0004C183: 7B 2B
0004C184: 4E 23

(Oczywiscie 2A i 23 oraz 2B 23 zmieniacie na swoje ID, przekonwertowane na hex i wpisane w odwrotnej kolejności)

SS:

http://screenshooter.net/9306448/qkeaoke

 

Dobranoc!

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

@2up

Macie może pod game 1875 ?

 

Syfiaste game tj. 2455 ?

 

1875 != 2455

 

poza tym, sam Infi pisał, że nie ma game 2455. To tylko edytowana linijka. Tak samo mogę edytować kilka(naście) rzeczy nonpublic w swoim game, opublikować je i "zmienić snv" na np. 4000. Mimo to, to będzie tylko fake :]

 

wtmq.jpg


 

Opublikowano

Sam wstawiałeś tutki, jak zmienić z IS'u na własną WWW w cliencie.

@Destruct

Syfiaste game tj. 2455 ?

przecież nikogo nie hejtuje lecz podziwiam pierwszego difa kolegi :D

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

@UP

za co on się tam znalazł ?

 

Za jego pro znajomość asma, lua, cpp, c, c#, autoita, php i chuj wie czego jeszcze. choć znając życie taki random jak ja wie o tych językach więcej niż nasz pro coder. :P


 

Opublikowano

Badar myslał, że 2455 ma - pomylił się i co z tego ?

Już ogarnijcie to hejterstwo, każdy popełnia błedy.

 

Game2455 to niestety tylko fikcja, lecz jest nowszy game od 2089...

Wiem bo sami z badarem go kupiliśmy od niemców i nieco załataliśmy.

Opublikowano

@UP

aktualnie nie ma game które mogłoby zaskoczyć, czyli miałoby nadzwyczajnego. nie wiem, co ma w sobie to twoje 'game2159', ale zapewniam cię, że jeśli nawet game2455 istnieje to nie ma go nikt na MPC. :]


 

Opublikowano

Badar myslał, że 2455 ma - pomylił się i co z tego ?

Już ogarnijcie to hejterstwo, każdy popełnia błedy.

 

Game2455 to niestety tylko fikcja, lecz jest nowszy game od 2089...

Wiem bo sami z badarem go kupiliśmy od niemców i nieco załataliśmy.

Badar myslał, że 2455 ma - pomylił się i co z tego ?

Już ogarnijcie to hejterstwo, każdy popełnia błedy.

 

Game2455 to niestety tylko fikcja, lecz jest nowszy game od 2089...

Wiem bo sami z badarem go kupiliśmy od niemców i nieco załataliśmy.

HAHA :P

Pewnie miałeś takie game jak badar source game.

Żartowałem sobie z niego na gg i mówiłem, że mam source od kogoś tam game.

Ja się pytam czy nadal ma te game, a on że formatował kompa i już nie ma.

I do mnie, żebym mu je dał bo zna się więcej na nim niż ja i takiemu mi te game się nie przyda.

Ten badarek pro elo kox, ale w oszukiwaniu ludzi : )

PS: Sory, badarek ale to prawda :P

@topic -- no spam

Przyda się na tę game, początki shererka :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...