Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elfbot 4.5.0- Nie Trzeba Crackować Przy Każdym Uruchomieniu


Spevil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jest juz nowy key?

| 31019.png

| 27475.png

| 8648.jpg

| 21191.jpg

 

"Zostaniesz sam jak śmieć bez swoich pseudo-kumpli,

jeszcze sie spotkamy i rachunki wyrównamy...

 

Zrobiłeś Inaczej Jesteś Już Zerem Frajer Na Zawsze

Zostanie Frajerem. "

Opublikowano

Nie działa mi prosze pomóż wyłaczam elfa robie all instaluje sie dobrze w keyu odpalam elfa wpisuje key i name i wyskakuje błąd, mam viste pomóżcie proszę.

Opublikowano

Odpalam programik, restartuje bota, wbijam kluczyk i klikam install.. I wyskakuje raport o bledach.. Jest na to jakis sposob?? (Vista 64bit)

Jest mozliwosc scrackowania plikiem dll? (szukam i nie moge znalesc) elfa pod 8.5?

Opublikowano

yyy mi sie zepsuło Elfbot.dll

o a teraz to już mi nawet nie generuje bo pisze ze nie ta wersja :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano
teraz chyba wygasl :D

@edit

Działa, buga mialem jakiegos ;p

 

Taa, ja też miałem jakiegoś buga i przez to myślałem, że key wygasł... :/

 

Opublikowano

Występuje jakiś bug przy włączaniu bota, buguje tibie i od nowa trzeba włączyć po którymś razie się uda odpalić elfa. Wie ktoś co sie stało?

Opublikowano

Pan Omeneek, key chyba wygasł, ale tez dziwne bo mój kolega na craknol elfa z 3 dni temu i do teraz mu tyra bez problemu.

Opublikowano
Napisane jest, że działa pod Viste SP1, otóż ja taką viste mam i mi niestety nie działa.. Więc co jest wgrane? ;o

 

Ja specjalnie instalowałem Viste żeby sprawdzić to i działa - Windows Vista Home Premium SP1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...