Skocz do zawartości

[DIF]Ponad 4,2kkk na tobołku!

Rekomendowane odpowiedzi

A nie dałoby rady zrobić coś w stylu że jeżeli gracz przekroczy sumę powiedzmy 1.9kkk to resztę pieniędzy które uzyska np. ze sprzedaży czegoś przekazuje do "konta bankowego" w grze ktore zrobione jest questem i jest przecież na mpc ? :)

Wtedy ten diff będzie przydatny

c04b9fed129de9a9.jpg

Cześć. Zacznę od tego, że dif jest pod game2089 i go testowałem. Działa. Pozwala na wystawienie w sklepie itemów o łącznej wartości ponad 4,2kkk (unsigned int). Nie wiem, czy komuś się przyda, bo ofc. yangi się zbugują jeśli wyjdą ponad maxymalną ilość yang w eq, aczkolwiek mam nadzieję, że tak. ^^

Dif:

By xDeStRuCtx
00030B8F: 93 FF
00030B90: 35 FF
00030B91: 77 FF

PS. WIĘCEJ SIĘ NIE DA!

Up.

Łącznej. Czyli może wystawić w sklepie 4 itemy po 1kkk

sygnatura2.png

mem0l, bardzo dobry pomysł : ]

Dzięki temu mamy pewność, że ktoś to zobaczy, ale nie kupi, jeśli chcemy to tylko pokazać.

"dokładnie, jeden przedmiot może być za tyle, ile wynosi limit yang w eq. w tym wypadku 2,147kkk z kawałkiem"

To napisałeś kilka linijek wyżej więc wtf? xD

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

@Sunushi

rzecz w tym, że jeśli na serwerze jest max 2kkk, to nikt nie ma tych 2kkk, tylko max 1,999,999,999kkk, a przedmiot można wystawić za 2kkk :]

1,999,999,999kkk? Nieźle pocisnąłeś :D

Edit, dobra, nie chciałem cię urazić, zmień tam tylko.

Swoją drogą dziwne trochę, że to jest akurat w UINT_MAX, a wartość yang jest w INT_MAX

sygnatura2.png

To troche bez sensu skoro dotychczaswy dif jest na 2,1kk a ty dałeś aż na tyle. To było zrobić i drugiego difa... Ale masz już tego like

Zgodzę się z Zekronem , trochębez sensu .. ; P Limit yang mniejszy od limitu w tobołku . xD

Wy jesteście tak ciemni ze ...

Przykład

Limit yang : 2kkk

Wystawiasz item za 2.1kkk i 2 item za 2kkk

W nazwie sklepiku piszesz "Wymienie za "xxxx" i "xxx" PW"

Proste ?

Myślenie włączcie =)

@Edit

Bo niechcesz tego sprzedać tylko wymienić nie ma szkła to nie bedziesz zamykał sklepiku po to zeby item pokazać

x

• 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [DIF]Ponad 4,2kkk na tobołku!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...