Skocz do zawartości

Serwer na own server Wielki PROBLEM

marcinlotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem otóz kupiłem serwer minecraft na ownserver i działał 2 miechy ponad postanowiłem zmienić coś w pluginach . cały czas coś zmieniałem ale dziś znowu chciałem dodać w permission coś i gdy wpisałem w grze /reload serwer wyłaczył się i do tego czasu nie idzie go właczyć od ponad 2 godzin jest off gdy właczam go wchodze na niego pisze logowanie... pobieranie terenu i na pobieraniu terenu staje w miejscu potem pisze uplynol limit czasu czy jakoś tak.

P.S usunelem to permission co robilem i dodałem te stare co na nim działało

DAje 555 i +++ za pomoc !

Zobacz w server.properties czy dobry ip servera jest czy wszystko się zgadza, jeśli wszystko okej, to mapke zgraj na kompa, i wgraj od nowa pluginy, permissions zostaw, bo to nie wina permissions, stawiam na server.properties. Jeśli nic nie pomoże zrób backup

Więc zgraj wszystko na dysk, potem usuń z servera wszystkie pliki, wgraj podstawowe, tylko bukkita, folder plugins pusty, itp itd, taka konfiguracja jak wtedy gdy zakupiłeś server, jeśli nadal będzie błąd zgraj pliki z powrotem i czekaj na administracje, jeśli nie będzie błędu to jest to wina pluginu, lub crash mapki, jeśli crash mapki to przywróć te pliki w folderze region do dnia kiedy było wszystko ok, jeśli to nie to to wina pluginów, pamiętaj rób przy tym backupy, aby nie poszły pliki wiadomo gdzie ;D

at net.minecraft.server.MinecraftServer.init(MinecraftServer.java:175)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:408)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:465)

to 3 ostatnie wycinki z konsoli jest ich o wiele wiecej a i usunelem tamten world i chcialem wygenerowac nowa mapke jak cos ale sie nie udalo takie bledy wyskakuja

To są błędy pluginów.

Napisz mi na PW, albo wrzuć tutaj plik log.txt z FTP

Liczy się ostatnie włączenie (próba), bo tam może pisać odpowiedź co jest nie tak. Pomagałem przy Ownserve, więc napisz na PW lub tutaj wrzuć plik log.txt

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Serwer na own server Wielki PROBLEM   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...