Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Hardcore [Factions+Mcmmo][1.3.1][No-WL][No-Premium][CENTRUM-SURVIVALU]


Yogi3300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, przestańcie.

To nie jest forum języka polskiego, ani ortografii. Każdy popełnia błędy i to jest oczywistą rzeczą. Jeśli macie coś do siebie to proszę o rozmowy na "zapleczu" niektórzy może nie chcą na to patrzeć.

 

 

pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Beznadziejny, ban z powodem: "Fajny jesteś, ale papa" 5 graczy w weekend to słaby wynik nie sądzicie? Wszystko można kupić za sms - serwer leci na kase. Nie polecam.

Opublikowano

Człowieku, wszedłeś na server i odrazu zaczełeś krytykować, za sms mozna kupić vipa. wiec wszystkiego za sms u nas nie kupisz, oto logi z chatu:

 

 

2012-03-03 16:42:09 [iNFO] [Gracz] smekcio: Ale zjebany serwer boze

2012-03-03 16:42:14 [iNFO] [Gracz] SsKacpersS: xD

2012-03-03 16:42:18 [iNFO] [Gracz] SsKacpersS: nie grales a mowisz ??

2012-03-03 16:42:19 [iNFO] [Gracz] smekcio: Administratorzy powinni sie leczyc

2012-03-03 16:42:29 [iNFO] [Gracz] smekcio: Widze po poziomie ogaru

2012-03-03 16:42:36 [iNFO] [Admin] Yogi: ?

2012-03-03 16:42:37 [iNFO] [Gracz] SsKacpersS: no nie ogarniasz

2012-03-03 16:42:38 [iNFO] [Gracz] smekcio: Mapa przypomina gowno

 

 

 

Następny dzieciak który chce nabić posty.

Opublikowano

Ja polecam serwer, jeśli ktoś lubi serwer typowo dla przetrwania to właśnie coś tego typu, większość graczy jest kulturalna i w miarę pomocna, ale potrafią znależć się także czarne owce :P No, ale co to za survival bez ludźi, którzy lubią dopiec :P Na serwerze może i jest możliwość kupowania za sms'a, ale ten sms nie wprowadza niczego wielkiego do gry, za pomocą niego można kupić Vip'a dzięki któremu możesz dodatkowo mieć tylko własną frakcję i cuboid, to wszystko co upiększa Vip'a więc nie jest to ogrom możliwości i bez sms'a możesz zajść mimo wszystko dalej niż owy VIP, bynajmniej nie jakiemu smekcioq chodzi o XP za kasę, ale nie jest przecież to wymuszonę i podkreślam jest to EXP, więc nie potrzeba wiele żeby go zdobyć, nie jest to niezbędne do gry, więc nie rozumiem o co tyle hałasu, a dostałeś bana, bo nawet nie ruszyłeś się ze spawnu i zacząłęś obrażać serwer, mimo że nawet nie wiesz co można na nim robić, byłem tego świadkiem.

 

Ja oczywiście polecam serwer tym którzy lubią przetrwanie i nie lubią iść na łatwiznę, gdyż tutaj łatwo do niczego nie dojdziesz :P

Opublikowano

Dzięki wszystkim za opinie.! :)

Warto na początku przeczytać wszystko na tabliczkach, żeby poznać serwer.

Zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...