Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Hardcore [Factions+Mcmmo][1.3.1][No-WL][No-Premium][CENTRUM-SURVIVALU]


Yogi3300

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

No to chyba nie wiesz co sie stalo chlopczyku, przez wyglupy yogi'ego stracilem jakby to razem wsiasc z 150+ diaxow i wogole inne wartosciowe itemki.

Bo mu sie nudzilo i sie nie przyznaje.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

@Up

No to chyba nie wiesz co sie stalo chlopczyku, przez wyglupy yogi'ego stracilem jakby to razem wsiasc z 150+ diaxow i wogole inne wartosciowe itemki.

Bo mu sie nudzilo i sie nie przyznaje.

 

panie kolego, zabil cie serein sam sie do tego przyznal. wiec spadl ci power i przejął twoj teren. taka jest zasada Factions kolego, a to ze stachu sie wkurzył to bylo normalne chodze z nim do szkoly i zrobilem mu kawał i sie chlopak zdenerwował teraz sie smieje z tego

smile.gif

. Bana otrzymaleś za to że przegiełeś w przeklinaniu i obrazaniu, tak bys nie dostał bana, poco te nerwy? trzeba bylo zabic sereina i przejac spowrotem swojego claima albo zaatakowac na jego gildie proste.

 

 

Napisalem ci to na forum centrum-survivalu.

 

Server padł i nie miał nic do tego że straciłeś rzeczy, po prostu w tym samym czasie serein cie atakował, SURVIVAL...

Opublikowano

panie kolego, zabil cie serein sam sie do tego przyznal. wiec spadl ci power i przejął twoj teren. taka jest zasada Factions kolego, a to ze stachu sie wkurzył to bylo normalne chodze z nim do szkoly i zrobilem mu kawał i sie chlopak zdenerwował teraz sie smieje z tego

smile.gif

 

 

. Bana otrzymaleś za to że przegiełeś w przeklinaniu i obrazaniu, tak bys nie dostał bana, poco te nerwy? trzeba bylo zabic sereina i przejac spowrotem swojego claima albo zaatakowac na jego gildie proste.

 

 

 

Napisalem ci to na forum centrum-survivalu.

 

 

Server padł i nie miał nic do tego że straciłeś rzeczy, po prostu w tym samym czasie serein cie atakował, SURVIVAL...

 

"Panie kolego"

Siedzialem w domu, tam gdzie mnie serein666 zabil i przejal teren poniewaz, jakims cudem dedlem (nie ja jeden) i wtedy nie mielismy wystarczajaco duzo powera na utrzymanie chaty, wiec dopiero wtedy przejal + jakos wyjebalo darkdragona z frakcji wiec juz wogole bylismy na minusie przez twoje zabawki, i serein zabil mnie U MNIE na chacie. wiec nie pierdol. A udalo mu sie to bo przed "Koniec Transmisji" jak juz powiedzialem, jakims cudem dedlem, i power spadl do 8/10 wiec serein666 mogl przejac moja chate 2 claimami, bo jest taka mala, a tylko tyle mogl zrobic.

On dobrze wiedzial co robil.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Bo akurat sie serein wjebal do mojej ? Wykorzystal sytuacje.

Mozgu.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Paragraf: 2.4

Administratorzy nie odpowiadają za znikające itemy podczas pierwszego logowania oraz podczas crashów servera.

 

 

Widzę że ta gra zniszczyła ci życie, twoje itemy :( dorobek życia.

Opublikowano

Nie poprostu, nie daje sie wyjebac w dupe.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Do tego, ze mogles rollbacknac server o minute, i nie bylo by problemu.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

a inni gracze by stracili wszystko co zyskali, gracze co przyszli w ciagu 30minut nie mieli by nic musieli by sie na nowo rejestrować ;) łatwo ci mówić, patrzysz tylko na siebie a to co inni byli by jeszcze bardziej stratni masz to w D.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...