Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MOD]Hitzone pokazuje obszary krytyczne tanków, NOWA WERSJA POD 0.7.1 + CZOŁGI FRANCUSKIE


11pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszke lipka z dwnl bo mam neta 20 mb/s a sie sciaga 90 kb/s ale to wina hostingu ; p

Wina hostingu? ja mam 50mb/s a jedzie max. 10mb/s zawsze tak jest =.=

1213o.jpg

Opublikowano

nie dostane za takiego moda bana?? bo troche sie boje :unsure:

a takie mody są dozwolone nie ma za to bana

 

 

 

o matko :O dostaniecie , przejebane, nie pobierajcie , ledwo co kliknąłem "pobierz" od razu ban, nie wiem jak WG to robi :O ;///

///Nie wprowadzaj innych w błąd :P

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak swoja drogą przyjemny mod, i nie daje tak po oczach jak inne ;)

Opublikowano

o matko :O dostaniecie , przejebane, nie pobierajcie , ledwo co kliknąłem "pobierz" od razu ban, nie wiem jak WG to robi :O ;///

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak swoja drogą przyjemny mod, i nie daje tak po oczach jak inne ;)

 

 

 

Ale z ciebie kanciarz, skąd WG może wiedzieć o modzie? To byłoby hackerstwo włamywać się na czyiś komp, a poza tym pewnie klikacza używałeś skoro masz bana

 

 

TO JEST LEGALNE!

Opublikowano

WG nigdzie się nie włamuje i mod jest w 100% legalny. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd :P

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

@Up

Musisz mieć kopie zapasową orginalnych plików, jeśli nie to reinstal gry...

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

Trochę źle przetłumaczyłeś z tymi czołgami ip3 ip7 o.O

 

- jest nowsza wersja.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Proszę dodajcie to na zippyshare, darmowy serwer bez czekania i limitów, z tym HS to śmiech na sali 1 plik na 24h do tego trzeba 2 h czekać na kolejkę. Pozdro

Opublikowano

nie działa ściąganie, ciągle serwer przeciążony ;\. Musicie to wrzucać na takie zjebane serwery?.

World Of Tanks KW rulez!

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...