Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MOD]Hitzone pokazuje obszary krytyczne tanków, NOWA WERSJA POD 0.7.1 + CZOŁGI FRANCUSKIE


11pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

160220100201.jpg

Jako ,że na forum nie znalazłem aktualnej wersji Hitzone (przeróbka skinów czołgów pokazująca ich słabe punkty)

postanowiłem wstawić nową wersje pod clienta 0.7.1 wersja ta posiada większą ilość czołgów oraz czołgi Francuskie.

 

 

LINK


http://download.hellshare.pl/wotskin-7z/5577060/

Skan

 

skand.jpg

 

 

Opis zaznaczonych obszarów:

Czerwony - słaby punkt.

Fiolet - amunicja.

Zielony - silnik.

Niebieski - Zbiornik paliwa.

Żółty - załoga.

Biały - Top Gun.

 

SPIS CZOŁGÓW W MODZIE

 

 

 

 

 

 

Radziecki oddział: IP-7 IP-4 IP-3 IP-HF-5 HF-3 HF-1C, HF, T-54, T 44, T 43, T-34-85, HF -13, T-34, Obiekt 704, ICS-152, SU-152 SU-100 SU-85.

Niemiecki oddział: Maus i E-100 E-75, VK 4502 (P), Tiger II, VK 4502 (A), Lowe, Tiger, Tiger P, E-50, Panther II, Panther, VK3002 (DB), VK3001 ( H), VK3601 (H), VK3001 (P), Pz III / IV, Pz IV, Jagdtiger, Ferdinand, Jagdpanther, JagdPz IV, StuG III.

Amerykański oddział: T30, T34, T32, M6A2E1, T29, M46 Patton, M26 Pershing, T20, T95, T28, T25 AT.

Francuski oddział: AMX M4 (1945), AMX 50100, AMX 50120, AMX 50 B, Lorraine 40t, Bat-Chatillon 25t.

Chiński oddział: Typ 59.

Według autora moda niektóre punkty będą posiadać efekt powiększenia przy zbliżaniu się do czołgu.

 

Proces instalacji:

1.Wypakować pliki,

2.Przenieść folder Res do folderu z grą.

3.Odpalić grę.

 

Edit:Dodałem skan.

Opublikowano

fajny bot. nq

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

Przepraszam kolegę bardzo ale nie mogę reklamować innych forum, a nick właściciela to : "Белый1223".

Opublikowano

lukis9987 ta mody są dozwolone tekstury nie a ty upadły przestań spamować w każdym poście z modami że ktoś coś ukradł bo to robi się żałosne (zrób moda że bez twojego zezwlenia nie może być wykorzystany na innym forum a dopiero wtedy spamuj )

Opublikowano

160220100201.jpg

Jako ,że na forum nie znalazłem aktualnej wersji Hitzone (przeróbka skinów czołgów pokazująca ich słabe punkty)

postanowiłem wstawić nową wersje pod clienta 0.7.1 wersja ta posiada większą ilość czołgów oraz czołgi Francuskie.

 

 

LINK


http://download.hellshare.pl/wotskin-7z/5577060/

Skan

 

skand.jpg

 

 

Opis zaznaczonych obszarów:

Czerwony - słaby punkt.

Fiolet - amunicja.

Zielony - silnik.

Niebieski - Zbiornik paliwa.

Żółty - załoga.

Biały - Top Gun.

 

SPIS CZOŁGÓW W MODZIE

 

 

 

 

 

 

 

Radziecki oddział: IP-7 IP-4 IP-3 IP-HF-5 HF-3 HF-1C, HF, T-54, T 44, T 43, T-34-85, HF -13, T-34, Obiekt 704, ICS-152, SU-152 SU-100 SU-85.

Niemiecki oddział: Maus i E-100 E-75, VK 4502 (P), Tiger II, VK 4502 (A), Lowe, Tiger, Tiger P, E-50, Panther II, Panther, VK3002 (DB), VK3001 ( H), VK3601 (H), VK3001 (P), Pz III / IV, Pz IV, Jagdtiger, Ferdinand, Jagdpanther, JagdPz IV, StuG III.

Amerykański oddział: T30, T34, T32, M6A2E1, T29, M46 Patton, M26 Pershing, T20, T95, T28, T25 AT.

Francuski oddział: AMX M4 (1945), AMX 50100, AMX 50120, AMX 50 B, Lorraine 40t, Bat-Chatillon 25t.

Chiński oddział: Typ 59.

Według autora moda niektóre punkty będą posiadać efekt powiększenia przy zbliżaniu się do czołgu.

 

Proces instalacji:

1.Wypakować pliki,

2.Przenieść folder Res do folderu z grą.

3.Odpalić grę.

 

Edit:Dodałem skan.

half-wit

half-withalf-wit

Opublikowano

działa link @UP a mi osobiścię się ściąga jak się ściągnie to edytuje i napisze co o tym modzie myślę

3wsn.png
Sygna BY ME :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...