Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE!] Ostrzeżenie dla wszystkich!


ExodieeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie wiesz, czy to prawda to nie pisz tego tematu.

 

złodziej >_>

 

@top do mnie pisał też inny gracz tylko że lvl 1 i ten nfsdevils też pisał oboje spamowałi "1"

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Tak, był również inny koleś nick "Z" i pisał on cały czas 1 na Chacie :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Wczoraj przez przypadek także przyjąłem to zaproszenie... Ale do tej pory konto jest całe :) Hehe. Przeczytałem to dopiero po moim czynie ale, na całe szczęście wszystko jest ok. heheh :D

Opublikowano

Zapewne to nie był ich pierwszy i ostatni atak :)

Trzeba się przyszykować na więcej.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

EA Powinni się wzbogacić o dużo lepsze zabezpieczenia bo z tymi zabezpieczeniami nic nie zdziałają a jeśli im atak tak się udał , następnym atakiem będą mieli więcej informacji i będzie gorzej.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano
bo z tymi zabezpieczeniami nic nie zdziałają

Jakbyś nie wiedział, to nie mają żadnych zabezpieczeń <_<

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano
Czyli ten haker to już historia?

 

EA nie ma doczynienia z hackerem, tylko z hackerami liczba mnoga.

Ten hacker pisząc do nas zapraszał nas na jakieś forum o cheatach, lecz zamiast linku była cenzura czyli *****.com

Więc zapewne ta spółka z tego forum znów zaatakuje :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Nie nie zchodzi na psy ale Administator nie zajmuje się server jak powninien a jakby cie okradli 7lv to tak dużo? to jest kwestia około 1godziny grania może dla innych 2 godziny.

 

A czy tu chodzi tylko o mnie, chodzi o całą masę uczciwych graczy. To że mam 7lv to nie jest nic wielkiego, lecz za jakiś czas mogę mieć 30lv z kilkoma tysiącami boostów. Uświadomiłem że gra schodzi na psy, nic poza tym.

 

Każda gra powinna mieć zabezpieczenia o.O

 

Nie ma zabezpieczeń... EA nie ma kasy, proste?

 

Jeszcze on spamuje tak

 

NFSDEVIILS:1

1

1

1

1

1

 

1

 

Żeby tylko to i on.

10906.png

Opublikowano
EA nie ma kasy, proste?

Tak, jasne. Wszystkie serie ich gry odnoszą sukcesy, a kasy nie mają.

Po prostu nie chcą się angażować, bo zależy im tylko na kasie, nic więcej.

 

Prócz NFSDEVILLS był jeszcze koleś o nicku "Z" i pisał też 1

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Koleś ma prawdopodobnie już Twoje IP kompa, albo Twoje dane. Tacy hakerzy są bezlitośni-kradną ile wlezie. Dla swojej uciechy. Obym się mylił...

 

oni nic nie kradną kasują auta,bosty, power-upy i zostawiają najgorsze auto najlepiej reportowac tego kolesia jak spamuje i może w końcu jak się nazbiera tych reportów to coś z tym zrobią

Opublikowano

Już go prawdopodobnie zbanowali albo coś zrobili bo już nie spamuje i nie ma Ataków na serwerze

Ale nie wiadomo co puźniej ;/

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

Tak, hakerzy zostali zbanowani. Zamknę temat, a jak sytuacja się powtórzy to go otworzę.

ZAMYKAM

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...