Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE!] Ostrzeżenie dla wszystkich!


ExodieeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chciałes stworzyć grupę taką z mpc forum na nfs to czemu by nie ? :) Jakco ja mam nick NORBIII98 Ale teraz nie wbije bo to bez sensu wchodzić jak i tak za pare minut cie wywali poczekamy do jutra.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NFSW Update: Chat - Our NFSW

engineers are on it and trying to

resolve the chat issues and

instability. Thanks for the patience

everyone as they work through

this.

To napisało EA na fb. A może tak spam na ich profilu?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Poinformowali Nas, że robią Update i że to naprawią.

Co ty myślisz, że na ich profil na Facebooka nawet wbili ?

Jeśli tak, to się mylisz :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

No to teraz zobaczcie jak EA interesuje się graczami. Ten haker jest już parę dni, a oni dopiero teraz to naprawiają. To jest podejście EA do graczy. Tylko zysk.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dopiero teraz, bo wcześniej ten bot nie sprawiał żadnego zagrożenia, prócz spamu na Chacie :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Czekamy aż "spece" z EA to naprawią, ale że robią to dopiero teraz to jest dziwne, już przedwczoraj jak był ten spam to powinni zareagować.

 

BTW.

Mam pytanie z innej beczki, napiszę tutaj, żeby nie robić nowego tematu. Czy da się zrobić w NFSie jakąś stałą grupę, coś na wzór klanu, z nazwą itp.? Bo jak ktoś mnie zaprosi do grupy, to po wyjściu z gry już w niej nie jestem, nie ogarniam tego :x.

Opublikowano

@UP

Nie da się, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

 

Wydaje mi się, że Grupy tworzy się jakoś jednorazowo, by pograć, ale nie jestem pewny co do tego :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

2x@up

nie ma takiego czegos. Robi się ,,prowizoryczne,, klany. Mają one stronę w necie, własną naklejkę, itp

@off

dobra wiara, bo off top się robi. Ten temat jest po to, by gadać o tym hakerze.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Ja chętnie bym zrobił taką grupę aby się trzymać razem tzw żeby było zawsze dużo znanych osób w grupie ;p

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

Wątpię, byśmy jeszcze dziś pograli w NFS'a..

Zanim EA to ogarnie to pewnie jutro będzie all ok.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Nie wiadomo, czy do jutra, tylko tak przypuszczam.

Bo znając EA to pewnie jutro będzie działało.

Lecz mogę się mylić, i lada moment będzie działało :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Ktoś może potwierdzić te słowa :

Podobno juz nie wywala ;d

 

Bo nie chce mi sie na darmo gry włączać jbc ;D

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

już nie wywala napewno , kumple mogą potwierdzić wejdz na chat to sie ich spytasz ja teraz wbije ;p

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

W takim razie na "jakiś" czas mamy spokój.

Napisałem na jakiś czas, bo zapewne skoro raz udało mu się zrobić taki rozpierdol, to i drugi raz będzie.

Tak czy inaczej liczy sie Teraźniejszość, a jego w niej aktualnie nie ma :)

Miłej Gry wszystkim ! :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Ja pierdole, rozpocząłem nie dawno w to grac, grałem kiedyś wbiłem 7lvl lecz zrobiłem format więc jakieś pliki podczas tego się usuneły. Wczoraj... kontynuacja. Nie chciało mi się jeszcze wczoraj rozpocząć ponownie gry, dziś dopiero kontynuowałem. Patrze, jeb! Ciągłe zaproszenia od jakiś spamerów na czacie, koszmar. Wyłączyłem grę, teraz się "boje" w ogóle grać... no cóż, NFSW schodzi na psy?

10906.png

Opublikowano

Nie nie zchodzi na psy ale Administator nie zajmuje się server jak powninien a jakby cie okradli 7lv to tak dużo? to jest kwestia około 1godziny grania może dla innych 2 godziny.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

2x@up

Według mnie gra zchodzi na psy. Zero zabespieczeń, multum hakerów, teraz spamerzy, dużo bugów, lagów. Po prostu EA jest nastawiona na zysk, a nie dobro graczy.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano
a nie dobro graczy.

za 12zł. masz 4,5k Boostów, więc jakieś tam dla Nas dobro jest :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

miałem tak wysłał mi zapro ale nie przyjełem szeptałem i pisało że jeste niedostempny cały czas szeptał mi 1

uwaga na tego hakera bo mojemu kómplowi zawiesił gre niemoże sie wogule zalogować

 

uwaga mówi prawde nie żartuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...