Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RastaMC [100 slotów] Ostateczne starcie! [Guild War!]


Stairs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest No Cheat i cały czas banujemy! Cieszy mnie że gra tyle osób 70/70 ;d Dziś będzie losowanie Free VIP'a na okres tygodnia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szczerze mówiąc ? Zawsze kiedy RastaBooS jest adm. na serwie, to w przeciągu niemalże jednego tyg. serwer staje się chujowy ale gra się na nim dalej gdyż innego nie chce się szukać.

Chcecie poznać prawde o Administracji tego serwera ? Może Zaczne od samego BooS'a ?

Jeżeli ktoś potrafi z nim wysiedzieć na jakim kolwiek komunikatorze głosowym więcej niż 1h to gratuluję, mogę się założyć że w przeciągu tych 60min. on już cb wyśmiał, bądź wyzwał albo to co uwielbia najbardziej, zbluzgał twoją rodzinę. Skyner_Pl (gracz serwera) jest najlepszym przykładem że BooS jest ch*jowym adm., czemu ? Kto normalny dał by PERMA na serwie tylko dlatego bo on próbował bronić godności swojej rodziny jak boos go bluzgał ? Prawda, nie ma on nawet 12 lat (Skyner) ale nawet dzieci nie powinno się wyzywać.

 

To może teraz Dagohil ?

Jest to jedyny w miarę ogarnięty adm. na serwie. Z nim zawsze można pogadać oraz lubi on pomgać graczom (coś jakby alternatywna wersja boosa).

 

Aggresiv ?

Hm... o nim nic nie mogę napicaś gdyż praktycznie na serwie go nie widuję.

 

to może teraz czas na Kidmodów ? :)

 

Appic121

największy przydupas BooS'a, jak nie grają razem w BF (3) to cisną w metina, nie dość że adm. daje mu itemki to jeszcze pozwala bugować serwer (np: skille w mcmmo). Niby taki KidMod a jaki daje przykład graczom ?

 

Czaruś

Może ma głos jakby był naj*bany ale jest to porządny KM (kidmod) on jako jedyny z KM pilnuje czy gracze przestrzegają kultury i czy nie używają cheatów (np: x-rey).

 

Achtung

Znudził już się tym serwerem, ale wcześniej był w miare ogarnięty. Może nie dbał o serwer jak czaruś, ale lepsze to niż sam założyciel serwa (boos).

 

Nagłe resety mapy, znikające eq, resety lvl postaci jak i lvl w mcmmo (mctop) jest tutaj normą, zazwyczaj po "wróceniu" do gry po tym jak byłeś off, masz all wyzerowane. A BooS'owi oczywiście się nie chce tego przywracać itp.

 

Szczerze odradzam gry tutaj ! Miały być niby dzisiaj jakieś reformy serwera ale puki co, serwer to totalne gówno pod kase !

 

Takie bodajże jest Moje zdanie.

 

Pozdrawiam: MeroxliN

Opublikowano

Szczerze mówiąc ? Zawsze kiedy RastaBooS jest adm. na serwie, to w przeciągu niemalże jednego tyg. serwer staje się chujowy ale gra się na nim dalej gdyż innego nie chce się szukać.

Chcecie poznać prawde o Administracji tego serwera ? Może Zaczne od samego BooS'a ?

Jeżeli ktoś potrafi z nim wysiedzieć na jakim kolwiek komunikatorze głosowym więcej niż 1h to gratuluję, mogę się założyć że w przeciągu tych 60min. on już cb wyśmiał, bądź wyzwał albo to co uwielbia najbardziej, zbluzgał twoją rodzinę. Skyner_Pl (gracz serwera) jest najlepszym przykładem że BooS jest ch*jowym adm., czemu ? Kto normalny dał by PERMA na serwie tylko dlatego bo on próbował bronić godności swojej rodziny jak boos go bluzgał ? Prawda, nie ma on nawet 12 lat (Skyner) ale nawet dzieci nie powinno się wyzywać.

 

To może teraz Dagohil ?

Jest to jedyny w miarę ogarnięty adm. na serwie. Z nim zawsze można pogadać oraz lubi on pomgać graczom (coś jakby alternatywna wersja boosa).

 

Aggresiv ?

Hm... o nim nic nie mogę napicaś gdyż praktycznie na serwie go nie widuję.

 

to może teraz czas na Kidmodów ? :)

 

Appic121

największy przydupas BooS'a, jak nie grają razem w BF (3) to cisną w metina, nie dość że adm. daje mu itemki to jeszcze pozwala bugować serwer (np: skille w mcmmo). Niby taki KidMod a jaki daje przykład graczom ?

 

Czaruś

Może ma głos jakby był naj*bany ale jest to porządny KM (kidmod) on jako jedyny z KM pilnuje czy gracze przestrzegają kultury i czy nie używają cheatów (np: x-rey).

 

Achtung

Znudził już się tym serwerem, ale wcześniej był w miare ogarnięty. Może nie dbał o serwer jak czaruś, ale lepsze to niż sam założyciel serwa (boos).

 

Nagłe resety mapy, znikające eq, resety lvl postaci jak i lvl w mcmmo (mctop) jest tutaj normą, zazwyczaj po "wróceniu" do gry po tym jak byłeś off, masz all wyzerowane. A BooS'owi oczywiście się nie chce tego przywracać itp.

 

Szczerze odradzam gry tutaj ! Miały być niby dzisiaj jakieś reformy serwera ale puki co, serwer to totalne gówno pod kase !

 

Takie bodajże jest Moje zdanie.

 

Pozdrawiam: MeroxliN

Potwierdzam Spec

Opublikowano

Szczerze mówiąc ? Zawsze kiedy RastaBooS jest adm. na serwie, to w przeciągu niemalże jednego tyg. serwer staje się chujowy ale gra się na nim dalej gdyż innego nie chce się szukać.

Chcecie poznać prawde o Administracji tego serwera ? Może Zaczne od samego BooS'a ?

Jeżeli ktoś potrafi z nim wysiedzieć na jakim kolwiek komunikatorze głosowym więcej niż 1h to gratuluję, mogę się założyć że w przeciągu tych 60min. on już cb wyśmiał, bądź wyzwał albo to co uwielbia najbardziej, zbluzgał twoją rodzinę. Skyner_Pl (gracz serwera) jest najlepszym przykładem że BooS jest ch*jowym adm., czemu ? Kto normalny dał by PERMA na serwie tylko dlatego bo on próbował bronić godności swojej rodziny jak boos go bluzgał ? Prawda, nie ma on nawet 12 lat (Skyner) ale nawet dzieci nie powinno się wyzywać.

 

To może teraz Dagohil ?

Jest to jedyny w miarę ogarnięty adm. na serwie. Z nim zawsze można pogadać oraz lubi on pomgać graczom (coś jakby alternatywna wersja boosa).

 

Aggresiv ?

Hm... o nim nic nie mogę napicaś gdyż praktycznie na serwie go nie widuję.

 

to może teraz czas na Kidmodów ? :)

 

Appic121

największy przydupas BooS'a, jak nie grają razem w BF (3) to cisną w metina, nie dość że adm. daje mu itemki to jeszcze pozwala bugować serwer (np: skille w mcmmo). Niby taki KidMod a jaki daje przykład graczom ?

 

Czaruś

Może ma głos jakby był naj*bany ale jest to porządny KM (kidmod) on jako jedyny z KM pilnuje czy gracze przestrzegają kultury i czy nie używają cheatów (np: x-rey).

 

Achtung

Znudził już się tym serwerem, ale wcześniej był w miare ogarnięty. Może nie dbał o serwer jak czaruś, ale lepsze to niż sam założyciel serwa (boos).

 

Nagłe resety mapy, znikające eq, resety lvl postaci jak i lvl w mcmmo (mctop) jest tutaj normą, zazwyczaj po "wróceniu" do gry po tym jak byłeś off, masz all wyzerowane. A BooS'owi oczywiście się nie chce tego przywracać itp.

 

Szczerze odradzam gry tutaj ! Miały być niby dzisiaj jakieś reformy serwera ale puki co, serwer to totalne gówno pod kase !

 

Takie bodajże jest Moje zdanie.

 

Pozdrawiam: MeroxliN

 

Potwierdzam Tredator11

Opublikowano

Szczerze mówiąc ? Zawsze kiedy RastaBooS jest adm. na serwie, to w przeciągu niemalże jednego tyg. serwer staje się chujowy ale gra się na nim dalej gdyż innego nie chce się szukać.

Chcecie poznać prawde o Administracji tego serwera ? Może Zaczne od samego BooS'a ?

Jeżeli ktoś potrafi z nim wysiedzieć na jakim kolwiek komunikatorze głosowym więcej niż 1h to gratuluję, mogę się założyć że w przeciągu tych 60min. on już cb wyśmiał, bądź wyzwał albo to co uwielbia najbardziej, zbluzgał twoją rodzinę. Skyner_Pl (gracz serwera) jest najlepszym przykładem że BooS jest ch*jowym adm., czemu ? Kto normalny dał by PERMA na serwie tylko dlatego bo on próbował bronić godności swojej rodziny jak boos go bluzgał ? Prawda, nie ma on nawet 12 lat (Skyner) ale nawet dzieci nie powinno się wyzywać.

 

To może teraz Dagohil ?

Jest to jedyny w miarę ogarnięty adm. na serwie. Z nim zawsze można pogadać oraz lubi on pomgać graczom (coś jakby alternatywna wersja boosa).

 

Aggresiv ?

Hm... o nim nic nie mogę napicaś gdyż praktycznie na serwie go nie widuję.

 

to może teraz czas na Kidmodów ? :)

 

Appic121

największy przydupas BooS'a, jak nie grają razem w BF (3) to cisną w metina, nie dość że adm. daje mu itemki to jeszcze pozwala bugować serwer (np: skille w mcmmo). Niby taki KidMod a jaki daje przykład graczom ?

 

Czaruś

Może ma głos jakby był naj*bany ale jest to porządny KM (kidmod) on jako jedyny z KM pilnuje czy gracze przestrzegają kultury i czy nie używają cheatów (np: x-rey).

 

Achtung

Znudził już się tym serwerem, ale wcześniej był w miare ogarnięty. Może nie dbał o serwer jak czaruś, ale lepsze to niż sam założyciel serwa (boos).

 

Nagłe resety mapy, znikające eq, resety lvl postaci jak i lvl w mcmmo (mctop) jest tutaj normą, zazwyczaj po "wróceniu" do gry po tym jak byłeś off, masz all wyzerowane. A BooS'owi oczywiście się nie chce tego przywracać itp.

 

Szczerze odradzam gry tutaj ! Miały być niby dzisiaj jakieś reformy serwera ale puki co, serwer to totalne gówno pod kase !

 

Takie bodajże jest Moje zdanie.

 

Pozdrawiam: MeroxliN

 

Pozdrawiam i potwierdzam Achtung

xxxxxxx

Opublikowano

MeroxliN Chcesz ? Pisz dalej Mnie to GÓWNO obchodzi. Dostałeś bana i teraz płaczesz jak neos... A Spec/tredator to lizodupy... A all wyzerowane macie po tym jak twoi szanowni koledzy BrumBrum i reszta wchodza Ci an konto Powod: Jestes rozpieszczonym rozjebanym noobem i myslisz ze wszystko mozesz :)

Opublikowano

A własnie Mero ja nie dałem Skynerowi bana i masz problem a jak nie wiesz o co poszło to nie wtykaj dupy w nie swoja prace!

Opublikowano

Rasta ma ten serwer tylko dla pieniędzy nawet gdy dostaniesz bana za X-raya to się możesz odbanować za SMS o.O

Nie polecam jeszcze raz ! Dostałem bana i zabrano mi range KidModa za to że potwierdziłem to co napisali poprzednicy czyli Meroxlin,Tredador itp.

xxxxxxx

Opublikowano

Za kase? Pozdro.. SMS które ida z Vipów itp to idą na serwer.. Spytaj sie ludzi co kupowali jaka była tresc i wgl i sprawdz na mineserv.eu :) Dzieki za wspolprace. :)

Opublikowano

Buhaha. I ja mam w to uwierzyć ? Przecież masz "SUPER UKŁAD" z administracją mineserv.eu i dają ci serwer za free. Sam tak mówiłeś :) .

xxxxxxx

Opublikowano

BooS, ja płacze bo dostałem bana ? Pf.. haha.. nieźle dojebałeś ^^. Myślisz że mnie rusza zbanowanie w grze ? To jest gra a nie życie ;o Międzymy nimi jest dosyć spora różnica której najwidoczniej nie zauważasz ... a tak przy okazji, uważasz że jestem neosem bo postanowiłem napisać poraz któryś raz z kolei prawde o tobie ? Nawet nie wiesz co na serwie Ts lub Mumble o TOBIE mówią i co o tobie sądzą, więc bądź tak miły, spójrz na siebie i skończ pierdolić bo i tak gówno ci wyjdzie ^^.

Opublikowano

BooS, ja płacze bo dostałem bana ? Pf.. haha.. nieźle dojebałeś ^^. Myślisz że mnie rusza zbanowanie w grze ? To jest gra a nie życie ;o Międzymy nimi jest dosyć spora różnica której najwidoczniej nie zauważasz ... a tak przy okazji, uważasz że jestem neosem bo postanowiłem napisać poraz któryś raz z kolei prawde o tobie ? Nawet nie wiesz co na serwie Ts lub Mumble o TOBIE mówią i co o tobie sądzą, więc bądź tak miły, spójrz na siebie i skończ pierdolić bo i tak gówno ci wyjdzie ^^.

 

Wejdz na tego ts'a 176.31.18.185

xxxxxxx

Opublikowano

Uhu, Achtung dostał bana na serwie i na TS, za to że napisał posta na forum ? ;o oj boos, widać kto tu noobem jest.

Sądzisz że nie wiem za co skyner ma bana ? Człowieku ja ciąglę siedziałem z wami na ts, zanim on wszedł i jak on dostał bana.

Opublikowano

Szczerze mówiąc ? Zawsze kiedy RastaBooS jest adm. na serwie, to w przeciągu niemalże jednego tyg. serwer staje się chujowy ale gra się na nim dalej gdyż innego nie chce się szukać.

Chcecie poznać prawde o Administracji tego serwera ? Może Zaczne od samego BooS'a ?

Jeżeli ktoś potrafi z nim wysiedzieć na jakim kolwiek komunikatorze głosowym więcej niż 1h to gratuluję, mogę się założyć że w przeciągu tych 60min. on już cb wyśmiał, bądź wyzwał albo to co uwielbia najbardziej, zbluzgał twoją rodzinę. Skyner_Pl (gracz serwera) jest najlepszym przykładem że BooS jest ch*jowym adm., czemu ? Kto normalny dał by PERMA na serwie tylko dlatego bo on próbował bronić godności swojej rodziny jak boos go bluzgał ? Prawda, nie ma on nawet 12 lat (Skyner) ale nawet dzieci nie powinno się wyzywać.

 

To może teraz Dagohil ?

Jest to jedyny w miarę ogarnięty adm. na serwie. Z nim zawsze można pogadać oraz lubi on pomgać graczom (coś jakby alternatywna wersja boosa).

 

Aggresiv ?

Hm... o nim nic nie mogę napicaś gdyż praktycznie na serwie go nie widuję.

 

to może teraz czas na Kidmodów ? :)

 

Appic121

największy przydupas BooS'a, jak nie grają razem w BF (3) to cisną w metina, nie dość że adm. daje mu itemki to jeszcze pozwala bugować serwer (np: skille w mcmmo). Niby taki KidMod a jaki daje przykład graczom ?

 

Czaruś

Może ma głos jakby był naj*bany ale jest to porządny KM (kidmod) on jako jedyny z KM pilnuje czy gracze przestrzegają kultury i czy nie używają cheatów (np: x-rey).

 

Achtung

Znudził już się tym serwerem, ale wcześniej był w miare ogarnięty. Może nie dbał o serwer jak czaruś, ale lepsze to niż sam założyciel serwa (boos).

 

Nagłe resety mapy, znikające eq, resety lvl postaci jak i lvl w mcmmo (mctop) jest tutaj normą, zazwyczaj po "wróceniu" do gry po tym jak byłeś off, masz all wyzerowane. A BooS'owi oczywiście się nie chce tego przywracać itp.

 

Szczerze odradzam gry tutaj ! Miały być niby dzisiaj jakieś reformy serwera ale puki co, serwer to totalne gówno pod kase !

 

Takie bodajże jest Moje zdanie.

 

Pozdrawiam: MeroxliN

 

Heh dzieki Mero tutaj Czarus, dobrze wiedziec ze mam glos jak naje.. hehe ale spoko.

Racja , serwer juz nie jest do uzytku, chyba ze chcesz sie fest po wnerwiac to owszem..

opowiem wam pewna historie...

 

Na poczatku serw jak serw , spodobal mi sie wiec zakupilem Vipa, podobalo mi sie naprawde bardzo, potem stwierdzilem ze pomoge przy budowie mapki i wgl, fest sie wkrecilem , ale spoko , bylo dalej spoko.... 1 res , pomagalem przy budowie mapki, 2 , 3 , 4 tez pomagalem , az wkoncu stwierdzilem ze moge chyba sie ubiegac o KM wiec poprosilem i poooo dluuuuugim czasie dostalem , na poczatku Rascie nie chcialo sie nawet ustawic permisji , i mialem przy nicku KidMod a nic nie moglem ale spoko... potem sie zaczelo, jak wspomnialem po 4 restarcie ludzia przestalo sie chciec grac, i odchodzili. az wkoncu w godzinach szczytu bylo po 20 osob, ale stwierdzilem ze pomoge, zebralem ekipie prawie 20 osob, oni znali ludzi ktorzy mogli jeszcze go uratowac .... uratowac ten serw , ale Rasta to wszystko zjeb... dzisiaj wchodze i wszystko wyzerowane , mowie co jest grane ? a on do mnie ze to kumpel ;p pozdro Mero , z nim gadam a to nie prawda , Rasta poprostu zabral mi wszystko i chcial wkrecic kumpla w to ale juz kit z tym . mowie odda bedzie git , a on ciu... nie umial oddac to ? to w de go mam ... chcialem godnie odejsc mimo ze ten bez honoru ale nie , zniszczyl nam gildie , tak tak ADMIN zniszczyl nam gildie ze swoim przydupasem Appiciem ... cieszyl sie jak male dziecko, potem wbilem i dostalem bana bo napisalem ze lece i 3 majcie sie. potem wkleje SS jak admin wyzywa gracza , jakie ladne slowa ... w sumie co sie dziwic , skoro to dziecko. Pozdro wszystkim :)) i nie polecam tego serwa !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...