Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RastaMC [100 slotów] Ostateczne starcie! [Guild War!]


Stairs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

headerpor.png

 

 

Chciałbym wam przedstawić, nasz "Wojny Gildii" o nazwie RastaMC który posiada 100 slotów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie sie, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

 

 

 

MCrafters%20Ustawienia.png

 

 

Potwory: Włączone

PvP: Włączone

Zwierzęta: Włączone

Ilość slotów: 100

Premium: Nie wymagane

Whitelist: Wyłączona

Nether: Włączony

 

 

 

cooltext559104514.png

 

 

s4.mineserv.eu:26666

 

 

 

cooltext595579521.png

 

 

Minecraft 1.1.0

 

 

 

ts3d.png

 

 

188.165.255.58:8888

 

 

 

cooltext559104608b.png

 

 

[Właściciel] RastaBooS (GG:8260926)

 

[Administrator] Dagohil

 

[Technik] Froze

 

[Moderator]_Aggressive_

 

 

 

Rekrutacja otwarta!!!

 

 

możliwośc wykupienia rangi przez sms!

 

 

 

Takich jak :

 

 

 

Vip[możliwości] komenda /kit tools [raz na 24H], magiczny dywan, zmiana pory dnia, zmiana pogody

 

 

możliwość teleportacji

 

 

 

MCAdmin : [możliwości] Vipa + mutowanie graczy, teleportowanie sie do graczy, kickowanie graczy, spawnowanie mobków

 

 

 

 

Cennik !!

Ranga Cena SMS Cena Przelew

Admin 36,90 zł 20 zł

Vip 18,49 10 zł

 

PS.Moderatorzy MPC wszystkie poprzednie tematy proszę zamknąć ponieważ ten jest oficjalny reszta to był plagiat

 

 

Posiadamy własnego TS:188.165.255.58:8888

Screeny:

 

 

 

Reaktywacja serwera! Wszystko od podstaw!

ZAPRASZAMY!

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jak najbardziej polecam !! miła administracja i przede wszystkim ogarnięta nie ma lagów przynajmniej nie mam ^^ zapraszam bo warto :D

Opublikowano

Polecam server! Piękny spawn, ogarnięta administracja, spolszczone pluginy, ts servera. Wszystko co najważniejsze jest :D

Do tego jeszcze evenciki i fajna zabawa :)

64324979382736676445.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ZAL admin daje kolegom itemy, robia frakcje,wojna z wszystkimi frakcjami podbijaja kazdego, zaklaimowane tereny .haha jakby dla nich nie bylo claimow itd..

 

Wogole Przed zmiana mapy bylo lepiej,po zmianie jest TOTAL NIEOGAR

Opublikowano

llancer Wyjaśniliśmy sobie to więc bez podstaw to jest.. Admin nie daje ale jakbyś ich znał to byś mówił inaczej... znam ich jakieś 2 miesiące i wiem jak grają. Jak serwer stał 1 minute po restarcie oni już grali i oni mają Kit Tools'a bo mają Vup'a czy tam SuperVip'a... A wojna jak wojna w końcu taki tryb gry

Opublikowano

Ja jestem RastaBooS i a gildi czyli MeroxliN i jego znam ale nie poręcze ale napewno nie ma eq od nas ani gamemode

Opublikowano

Serwer bardzo fajny , miła pomocna administracja. :) Polecam i Zapraszam

xxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...