Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ściągasz pliki z internetu? Już cię namierzają.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skasowałem mój komputer siekierą, bo mnie ojciec namierzył i przyjechał i przyjebał z tuby w ryj dał.

Jestem słabym dałnem i lubię sex z adminem Kokoszem!.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Opublikowano

Jak się uploaduje na torrencie to wtedy duże szanse nawet mogą być.

 

Za słuchanie piosenek na YT chyba mi kara nie przyjdzie, ale znając ten kraj to wszystko możliwe. Bogatemu to nawet darują, a biednemu to zawsze chuj w oczy <_< .

 

Mam takie pytanie. Wysyłać i pobierać nielegalne pliki to jedno, ale czy za samo udostępnianie linków do nielegalnego oprogramowania itp. można dostać karę? Jeżeli tak to w jakiej wysokości?

obraz24.png


Opublikowano

Ja mam taką sytuacje ...

 

Przyszedł mi list że mam zapłacić 298zl za to że pobrałem jakiś film z strony

[/color]
[color=#ffa500]Pobieraczek[/color]


[color=#ffa500]

Ale narazie tego nie zaplaciłem i nie mam zamiaru...

 

hahahaha

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ja tam usunąłem utorrenta. Pierdziele to..

Nic nikomu nie będę płacił.

Już na kilka e-mailów ten je***ny pobieraczek mi przyszedł i leje na to.

Nie dajcie się oszukać i ściągajcie to co inni ściągają. :)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Co do pobieraczka to radzę uważać bo to przekierowuje czasami z różnych stron sam się omal nie zarejestrowałem ale chyba nie potwierdziłem aktywacji.

Mojemu koledze przyszło, miał już płacić ale namówiliśmy go żeby nie płacił i nie zapłacił, jakoś zleciało już prawie rok i nic.

obraz24.png


Opublikowano

W takim razie sprzedaje kompa. Mam ps3 tam jest przeglądarka itd a gg komórka :> kompa zostawie może mamie, siostrze ale poblokuje im te wszystkie strony zostawie tylko pocztę, youtube, allegro i Facebooka...

 

Masakra trzeba się bać własnego komputera co to ma być :F

RMCF

Opublikowano

Teraz przez to ACTA itp. ludzie wariują.

Zrozumcie: to nie działa tak szybko. Mijają nawet lata zanim kogoś namierzą i ukarzą.

 

@AUTHOR

Nick KochamBlondynki, a brunetka na avku. :D

Opublikowano

Pobierajcie z p2m bez obaw :)

 

Dlaczego ? Bo p2m (peer to mail) symuluje pobieranie poczty mailowej z bardzo dużymi załącznikami . Nic nie wysyłasz. Nic , nikomu nie udostępniasz. A w przypadku gdyby ktoś monitorował Twoją sieć, to nie widzi nic, poza duuużą ilością maili.

 

 

A co do tematu pobierałem pobieram i będę pobierał :)

 

 

Teraz przez to ACTA itp. ludzie wariują.

Zrozumcie: to nie działa tak szybko. Mijają nawet lata zanim kogoś namierzą i ukarzą.

 

@AUTHOR

Nick KochamBlondynki, a brunetka na avku. :D

 

Pewnie farbowana :x

Opublikowano

Zrozumcie: to nie działa tak szybko. Mijają nawet lata zanim kogoś namierzą i ukarzą.

Tak i myślisz że mają czas szukać kogoś przez kilka lat?

Jeśli już to zajmuje to max kilka miesięcy. Albo nie namierzą nigdy.

Co do pobierania to jeśli już się pobiera to z zaufanych źródeł a nie co popadnie.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

A niech mnie namierzają. Ja osobiście mam wyjebane po szerokości na Acta, srakta, batka. Jedynym gównym ilorazem inteligencji ludzi którzy to kurwa zrobili,

to było chyba tylko postraszenie nas..

 

Ja tam czekam na koniec internetu, coś czuję, że się nie doczekam. xD

Opublikowano

No ale przeciez jeszcze nikogo nie ukarali za pobieranie w zwiazku z acta oprocz tych najwyzszych glow. Jesli myslicie ze szary jadacz chleba zostanie skarany za pobieranie lub udostepnianie 1gb pliku na tydzien to jestescie w bledzie. ACTA jeszcze nawet nie weszlo ... Beda polowac na wielkie firmy takie jak MU. Pozatym to cale acta ma w dupie internet tu chodzi o gospodarke i handel oraz czysta polityke.

 

Nie wiem czy to wchodzi czy nie bo sam przestalem sie interesowac bo kazdy placze na ten temat a ja to mam gdzies.

wakow9.png
Opublikowano

a dlaczego by nie ponosić, tak samo jak za wszystko inne

 

nie, jak posiadasz oryginał na nośniku.

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...