Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP] RomeCraft [20 slotów][Dedykowany][WL-ON] [Frakcje] [Wojny] [Ekonomia]


Diaz7321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:Mixer

Posiadasz Mikrofon?:Ta

Znajomość RP: Tak, znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Jeśli nie będe miał lagów to tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Ok ;D

Opublikowano

Nie chce spamić co chwile "przyjęty" Jak napiszecie to sprawdzajcie od czasu do czasu czy was przyjęto w grze

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

:D

Nick: ShadyTheOne

Posiadasz Mikrofon?: W potrzebie posiadam

Znajomość RP: Tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: tak samo jak u pana Mixera

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): jest

Nick: mrnextt i dragoneye

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: zna sie

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? NIE !

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: McPetic

Posiadasz Mikrofon?:

Znajomość RP:

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

 

Wiek(min. 14): 14

Nick: McPetic

Posiadasz Mikrofon?: mam

Znajomość RP: duża

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? może

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

 

 

Sry za poprzedni post siostra wcisnęła ;p

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: TheMauzrek

Posiadasz Mikrofon?: Oczywiscie .

Znajomość RP: spora

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? raczej nie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek 15

Nick:torres70

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:zna sie

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? jak trzeba to oczywiscie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barbarzynca

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: xIceBeastx

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? nie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barbarzyńcą

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

 

Nick:Polski_zombiak

 

Posiadasz Mikrofon?:Ta

 

Znajomość RP: Moja pasja

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Jeśli nie będe miał lagów to tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15 (16 w maju :D)

Nick:Hisagi

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Jak będzie trzeba

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Barbarzyncą, ale bardziej rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 21 hue hue

Nick:RAZORPL92

Posiadasz Mikrofon?: Jaasne

Znajomość RP: Dobra :P

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Tak jeśli trzeba ;p

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Rzymianin ;)

Pomogłem daj + ...

 

 

Proszę o zdjęcie mi trochę % ...

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: 13marcin31

Posiadasz Mikrofon?: nie

Znajomość RP: znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? może

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: adi97

Posiadasz Mikrofon?: tak ale nie bede raczej uzywal

Znajomość RP: znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: Fryteczq

Posiadasz Mikrofon?: Ta

Znajomość RP: 10/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Zobaczę jak wygląda, Jak mi się spodoba to zostawię :D

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:

Barbarian

;)

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: MatMateo

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP : 10/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? : TAK !

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? : Jeszcze nie wiem ale raczej rzymianem.

Opublikowano

Wiek:16

Nick: Relate

Posiadasz Mikrofon?:Oczywiście

Znajomość RP:znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Jak lagować nie będzie to tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Piotrekonex

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP: Tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

 

Nick: VivaLDi

 

Posiadasz Mikrofon?: Tak

 

Znajomość RP: Bardzo Dobra 10/10

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

sygnaad.jpg

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

 

Nick:Brak

 

Posiadasz Mikrofon?:Tak

 

Znajomość RP: Znam

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Prawdopodobnie tak ;)

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

 

Prosiłbym również o dodanie : Pjotr ( to jest mój kolega z klasy, i znam go dobrze, gra dłużej niż ja ) jak i Archi ( on ma 17 lat )

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wiek(min.14):14

Nick:enzoxmetin2

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP: Znam troche

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: WalQuerPL

Posiadasz Mikrofon?: Ta

Znajomość RP: Duża

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:SpeedXP13

Posiadasz Mikrofon?: NIE

Znajomość RP: DObra miałem raz adma na RP

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak jak nie będe miał lagów

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...