Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP] RomeCraft [20 slotów][Dedykowany][WL-ON] [Frakcje] [Wojny] [Ekonomia]


Diaz7321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Górnik

Posiadasz Mikrofon?:Nie

Znajomość RP:Oczywiście

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?oczywiście że tak!!!

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Barbarzyńcą

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Jasio

Posiadasz Mikrofon?:TAK

Znajomość RP:Doskonała

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:No ba!

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: Amoniak

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: TAk

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

Po co mi to? Zawsze ktoś to usuwa! -.-

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:assasin5000

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:Ogarniam rpg od 6 roku zycia

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5??Tak,chyba ,ze bede mial przez niego lagi

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:SQerty

Posiadasz Mikrofon?:Ta

Znajomość RP:Ta

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Nie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14):17

Nick:Piotv100

Posiadasz Mikrofon?:Ta

Znajomość RP: w skali 8/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Ta-pewnie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?-Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

 

Nick: ktos

 

Posiadasz Mikrofon?: tak

 

Znajomość RP: tak

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

 

Nick: xszymekx99

 

Posiadasz Mikrofon?: tak

 

Znajomość RP: b srednia 7/10

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbazynca

 

Wiek(min. 14): 14

 

Nick: xszymekx99

 

Posiadasz Mikrofon?: tak

 

Znajomość RP: b srednia 7/10

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbazynca

Opublikowano

Wiek(min. 14):18

 

Nick: KrajZaKryl

 

Posiadasz Mikrofon?:Tak

 

Znajomość RP: nie wiem o co biega :P

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? - Tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? - Rzymianinem

Opublikowano

Nick:kronos369

 

 

Posiadasz Mikrofon?:Tak

 

 

Znajomość RP: znam

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: bende mial

 

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? rzymianem

 

Nick:kronos369

 

 

Posiadasz Mikrofon?:Tak

 

 

Znajomość RP: znam

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: bende mial

 

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? rzymianem

Opublikowano

Wiek(min. 14):18

Nick:eidos098

Posiadasz Mikrofon?:Tak(własny TeamSpeak3)

Znajomość RP:Tak (miałem 3 serwery)

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5: Spoko nie ma problemu :P

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem: Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):14 :D

Nick:IceLaysPL

Posiadasz Mikrofon?:Nie :/

Znajomość RP:Fantastyczna ;D

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Jasne że tak ^^

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarian

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14 :D

Nick: MrDr4gon

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: Znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14.5

Nick:Sewo

Posiadasz Mikrofon?:Tak z słuchawkami

Znajomość RP:Gram tylko na rp i na hardcore

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick:o3s4

Posiadasz Mikrofon?:Tak z słuchawkami

Znajomość RP:Gram tylko na rp

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:Drakula

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:może

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

 

Po jakim czasie dodają do white-list ?

Opublikowano

Wiek:14 lat.

Nick:TheHempGru

Posiadasz Mikrofon?:Oczywiście i ts'a

Znajomość RP:Bardzo dobra.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Tak.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

Opublikowano

Wiek(min. 14): 13... Mam nadzieję, że to nie robi wielkiej różnicy.

Nick: OrzelekPL

Posiadasz Mikrofon?: No, tak.

Znajomość RP: 85%.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Jak jest, to z wielką chęcią!

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianem

^^

66eb38086e948ce3a16d3cf66d6abc1c.jpg

 

Kliknij na sygnaturę!

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

 

Nick:Drakula

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:może

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

 

 

Po jakim czasie dodają do white-list ?

nie wiem ja już 2 dzień czekam

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Hycel

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:Trochę

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Oczywiście

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Rzymianem

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Spajter123

 

Posiadasz Mikrofon?: w potrzebie

 

Znajomość RP: srednia

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Jeśli nie będe miał lagów to tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...