Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świecenie Szmaragdów


nfsfankp50098

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź to kurwa ktos wrzuć na normlany hosting a nie na takie gówno zajebane bo już mnie kurwa nerwy biorą na taki zajebany syf jakim jest ten jebany hosting

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

:)

 

 

Proszę was Bardzo Dla tych którzy, mają problemy ściągnięcia Pliku z Hostingu Podanego Przez Autora.

 

 

Dodaje Mirror na wypisane prośby z góry :))

 

 

http://www.speedyshare.com/file/H7jad/swiecenie.rar

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

mam ten sam blad co DevilxMetin moze ktos pomoze?

To zrób sobie sam wpisy kazdy ma inny packer i inna lokalizacje ...

x

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To świecenie jeśli ustawicie sockety na więcej niż 4 to będzie bugowalo efekty i beda plamy zostawały... po drugie nawet nie widać iskierek na +7+8+9 do bani tut nie przydatny. Nfsfankp50098 nie wiem co chciales wniesc robiac takie gówno moze jedynie to ze dales linki do swiecen ktore gdzies indziej powygasaly :)

Opublikowano

up@ ja to juz zrobilem i wszystko jest identyko z metin2 pl :) wiec go nie hejtuj

Opublikowano

ja mam zrobione z socketem +13 i mam identyko jak na pl i nic się nie buguje nie wiem jak wy to robicie ja mam dobrze i się z tego cieszę

 

 

@dawiiiiiid879 dziękuję że wyraziłeś swoja opinie

Opublikowano

Mam takie pytanie da się powiększyć efekt świecenia tej zbroi?

Jak tak to prosiłbym o wyjaśnienie ( Najlepiej na pw)

Haters Gonna Hate.....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko ładnie działa, jak dasz rade opisz jak dodać takie świecenie do drugiej zbroi tylko, że innego koloru ;D

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

T@X! w item_proto clientowym znajdz zbroje ktora chcesz zmienic swiecenie i Socket_pct ustaw na taki jak w szmaragdzie;]

 

Mam tylko dym od +0 do +9 moze ktos wyjasnic jak dodac iskry od + 7?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z tymi socketami 4 - 13 to bzdury, będzie świecenie ale bez iskierek...

socket ma być normalnie na 3 =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...