Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheVisas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No świetnie odrazu mi się odechciało tego servera . Gram na piracie bo nie mam jak mc kupić. Gdyby wspaniały Notch dał do sklepów mc to by było co innego a nie pieprzy się za przeproszeniem z jakimś wysyłaniem Pay pal lub kartą kredytową -_-

Dziękuje. ...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Super serwer mili ludzie fajnie się gra przyjazna atmosfera fajnie uwzględniona mapa wiele fajnych budynków

Serdecznie Polecam

Opublikowano

Uwaga przypominam że około 30 marca ulegnie zmianie adres IP serwera Fpoe 1 Freebuild-Survival ! Nowe IP Zostanie podane na naszym oficjalnym forum oraz w tym temacie.

Opublikowano

Serwer bardzo szybko się rozwija. Obecnie budowana jest metropolia i została podpięta wyspa survivalu. Serdecznie polecam!!!!

Opublikowano

Nic dodać, nic ująć. Serwer jest niesamowity. Administracja ogarnięta, brak jakiegokolwiek błędu na serwerze/ tabliczkach (...) no i cóż.. Co mogę dalej powiedzieć.. Zapraszam premiumowców do grania!

Opublikowano

Fantastyczny serwer! Wszyscy admini i moderatorzy bardzo mili i uczynni, chętnie pomagają w każdej sytuacji. Na serwerze panuje kultura. Piękny i duży spawn, a w centrum miasta znajduje się szklana kopuła, pod która jest las publiczny. Na serwerze istnieje możliwość wykupienia rangi "Vip", która daje wiele nowych możliwości. Griefy nie są tolerowane, a tych, którzy się ich dopuszczą od razu banują. O zaletach długo, by pisał, ale ogólnie serwer jest zaje*isty.

 

Gorąco polecam!!!

Opublikowano

Serdecznie zapraszam, powstała publiczna farma, dzięki czemu już nikt nigdy na naszym serwerze nie będzie głodny : 3

Opublikowano

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych Fpoe Minecraft życzy wam " graczom " wszystkiego dobrego, dużo zdrowia oraz smacznego jajka, a także mokrego dyngusa !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...