Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[detected]WarBOT 1.5 - Nabijaj bez dwóch PC ! NOWA WERSJA !


AmunicjaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Usuń plik .BOP

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Irytyuje mnie to że wbija , i nagle albo wyskakuje komunikat o tym ze przestało działać , albo stoi w miejscu. Jest jakaś rada na to zacinanie się? bo jeżeli chciałbym, sobie ustawić na noc a będzie sie zacinało dajmy na to na 490 to raczej sobie odpuszcze.

Opublikowano

@ DeadLine

 

Na noc postaw bota zgodnie z moim poradnikiem.

Zajrzyj do tutoriali.

Wbije Ci ponad 2k

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

Proszę:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/557327-tut-warbot-jak-nabijac-duzo-killi/

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

@UP

 

Możesz grać lecz na innym koncie.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

@up a to jest takie jakby nie wykrywalne .? bo jak patrzyłem na wr stats nie .?to nie bylo nic ze np doszlo mi 600kili .?nie bedzie za to banika .?

Opublikowano

Witam.Jeżli ktoś ma problem z Botem prosze pisać do mnie na gg:26026585.Pokolei wytłumaczę wam,jak zrobić by wam leciały cały czas kille.Koledze pomogłem i leci mu do +4k kill.

 

 

 

 

 

PS.Problem i jego rozwiązanie wrzucę dziś około godziny 20.00/21:00

Opublikowano
djmertus

Jak uruchomię BOTQ i dam start, to mam usunąć plik z końcówką

wbOptions.bop?? Prosze o szybko ODP

 

djmertus

Jak uruchomię BOTQ i dam start, to mam usunąć plik z końcówką

wbOptions.bop?? Prosze o szybko ODP

 

A czy się bot bedzie zacinał np przy 740 kill, to się odetnie?.. Czy trzeba go włączyć od nowa.?..

I zależy jaka jest prędkość Internetu ? czy nie?? PrOsZe O szybko odp

Zbieram teraz >>>>>>.LUBIE TO.<<<<<<
Jeśli pomog
łem to daj LIKE IT ; ]

Opublikowano

Mi właśnie też, nie wiem dlaczego, raz mi siada na 245, raz na 490, raz na 725, a niekiedy to wcale nie ruszy tylko jest 0 kills ;D

Zbieram teraz >>>>>>.LUBIE TO.<<<<<<
Jeśli pomog
łem to daj LIKE IT ; ]

Opublikowano

Mi właśnie też, nie wiem dlaczego, raz mi siada na 245, raz na 490, raz na 725, a niekiedy to wcale nie ruszy tylko jest 0 kills ;D

 

W takim razie skorzystaj z mojego poradnika dotyczącego bota.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

testowałem od wczoraj i bot ani razu nie wbil wiecej niz 980killi jeśli juz doszedł do tylu ale działa wbiłem jak narazie 28lv na nim(glownie na poprzedniej wersji)bez zostawiania na noc

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

djmertus

Jak uruchomię BOTQ i dam start, to mam usunąć plik z końcówką

wbOptions.bop?? Prosze o szybko ODP

 

 

djmertus

Jak uruchomię BOTQ i dam start, to mam usunąć plik z końcówką

wbOptions.bop?? Prosze o szybko ODP

 

 

A czy się bot bedzie zacinał np przy 740 kill, to się odetnie?.. Czy trzeba go włączyć od nowa.?..

I zależy jaka jest prędkość Internetu ? czy nie?? PrOsZe O szybko odp

 

 

Amunicja mówił że bot jak się zetnie to go wywali i następny bot się połączy z tym kontem. ( jeśli Ci chodzi o ten jego TuT )

Od neta to nie zależy.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

@up

 

Bo Vista to gówno, na niej większość Hacków nie działa.

Zainstaluj sobie normalnego Windowsa XP, albo 7.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

WIN 7 64 bit

Odpalam przed administratora.

Jeżeli nie mam nic odpalonego oprócz innych stronek internetowych do dochodzi 245 i w góre. Zauwazylem ze jak się zetnie np przy 119 nie dostaje się kasy. Od 245+245 itd sie dostaje kase dopiero. A scina się hm... raz po raz 119 raz po raz 1200...

Opublikowano

Hmm...chyba wiem co jest przyczyna, ze stoi Wam najczesciej na 245 killach.

Z moich obserwacji wyniknelo to, ze w dzien kiedy gra duzo ludzi z Europy sa lagi/przeciazenia serwera co skutkuje zatrzymaniem na 245 killach.

Dzisiaj gralem w WR do 4 w nocy, i pomyslalem, ze wlacze sobie WarBota - wchodzilo do 1300 - 1600 killi, z pozniejsza godzina jak bylo mniej ludzi zauwazylem, ze Bot bije i bije kille, bylo juz 3 tysiace.

Godzina 5:30 - 6k killi. Godzina 6:30 - 9k killi. Potem juz mi sie nie chcialo i wylaczylem.

Moze serwery maja cos do powiedzenia?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up

 

Loguje się na losowym serwerze (np. Germany), zakłada room na hasło i (chyba) bije na opk.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...