Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzisz o obecnej rotacji?


AszinoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta rotacja dupowa, jedynie Voli mi się podoba, bo przekonała mnie do zakupienia tego offtanczulka.

 

mi się podoba że znów dali Malphite

lubię tę postać (nie na tyle żeby kupować), lubię od czasu do czasu nim pograć

 

jak dla mnie to Wayne mogli by dać jeszcze raz :P

 

Naucz się pisać Vayne!

EXPmIpC.gif

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

Mam pytanie, kiedy ostatnio byl kennen w rotacji ? Bo mi sie nie przypomina jakos zeby byl kiedykolwiek darmowy a gram od Wrzesnia 2011 roku :))))

Opublikowano

Tez gram od wrzesnia i nigdy go nie bylo, tak samo jak Xina Zhao, Trundla czy Rumble

Gram na : Solar

W: Shinsoo

Szukam ludzi do wspólnej gry, pisać na PW.

Opublikowano

Ziggsa mam od dłuższego czasu . Może być fajnie się gra . Lee Sina nie mam to przetestuje ;) Chciałem kupić gp to też moge przetestować :)

 

Rotacja git ;)

giphy.gif

Opublikowano

Tylko volibeara I janny nie mam z rotacji... szkoda, słaba rotacja

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Opublikowano

Kijowa jestem zawiedziony czekałem na irelie, a nie lee sina którym jak nie zbanują na rankedzie 90% osób bd lamić

 

@mogliby dać rumbla

<>

Specjalista
Opublikowano

rotacje sa tylko dla plebsu i biedakow ktorych nie stac na postacie xDDDD

wohohoho to ty pewnie masz wszystkie postacie i w dotatku je ogarniasz?

 

rotacja jest po to aby wypróbować bohatera i jeżeli nam się spodoba to go kupić

 

z tej rotacji to jeszcze gangplank fajny

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Ziggs wiewióra bomba z dobrym buildem takie mocne ulti można walnąc ze szok..

Lee Sin wiadomo że extra

 

Szkoda że nie ma Branda i Xin Zao ;)

 

Rotacja jak rotacja nie ma rewelacji ale źle tez nie ma ^^

 

volibear o dziwo dobry nigdy nie spoglądałem na ta postac az do dzis ^.-

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano
Fajna rotacja, pomyślcie też o tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z lolem. Spoko postacie są ;]

Ja zaczynam :D

Dla mnie nawet fajne rotacje, Ashe ida fajne kryty z daleka, naprawde mozna pograc.

Ziggs i Lee nawet spoko sa wiec tez udana zabawa.

Opublikowano

rotacja wspaniala yorica haha to dno dobra dla mnie pasuje najlepsza jaka dotychczas byla moje zdanie

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Opublikowano
rotacja wspaniala yorica haha to dno dobra dla mnie pasuje najlepsza jaka dotychczas byla moje zdanie

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Proszę ! Oto kilka przecinków dla Ciebie :)

 

Rotacja bardzo mi się podoba :] W końcu mam okazje przetestować tych słynnych Ziggs i Lee Sin ;] Każdy się nimi podnieca, i ma rację :)

 

Najbardziej z Rotacji podobają mi sie Lee Sin, ZIggs, Voli i Janna.

 

Jednak czekam jak posrany na Lux, Rumble i Yorick :< Jedynie na PBE nimi grałem :<

Opublikowano

Naprawdę zawiodłem się, postacie no.. Alistar? Ashe? Alistar darmo za YouTuba. Asha 450 .. Sivir ... Jedynie to GP., Ziggs, Volibear, no Lee Sin.. Tyle z tej rotacji. Temat jak dla mnie bezsens bo to tylko na to żeby nabić sb. postów .... Kazdy ma swpje zdanie i będzie spamować.. Każdy coś wymyśli aby tylko i wyłącznie napisać posta...

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Mi tam się rotacja podoba szczegulnie dlatego że dali Ziggs'a i Volibera'a ;D

Spodobała mi się nie powiem, bo nigdy nimi nie grałem ;] a są zaje***ci. xD

 

Właśnie jak na razie to zbieram na któregoś z nich 2 ;P

X


by Me.

Opublikowano

Gangplank po nerfie slaby,odstaje od innych topow

Nie podoba mi sie rotacja ,volibear'a nigdy nie trawilem ,masa debilnych lee sinow ,tyle mam do powiedzenia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...