Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze śmieszne historię z dziecinstwa.


Socom95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Założe się że prawie każdy z Was w dzieciństwie zrobił coś głupiego czy śmiesznego.

W tym temacie możecie pisać swoje przygody itp.

 

Jutro dodam jakąś własną historie bo dzisiaj za bardzo czasu nie mam.

 

@Dobra jednak coś dodam tak na szybko xP heh trochę trudno sobie coś tak na zawołanie przypomnieć.

 

Kiedyś mniej więcej jak chodzilem do 1/2 kl. podstawówki mama kazała mi isc do sklepu po 5 jajek i ziemniaki. Jako że w sklepie nie było 5 tylko 10 jajek to je kupilem i troche wystraszony poszedlem za sklep i rozbilem połowę tak że mi zostalo 5 jaj xD wiem że później jakaś afera była bo mama myslala że mnie w sklepie oklamali czy coś^^

jak jutro będę mial czas to coś jeszcze dodam.

 

Pozdro!

snikersproject1.png
Opublikowano

@Up heh tez kiedys myslalem że chodzi o bawi, a nie wabi ;P

 

mi się przypomniała historia jak mi ciocia opowiadała, ze jak mialem może z 4 lata to wyrzucilem psa przez okno bo chcialem zobaczyć jak lata...na szczescie psu nic się nie stało i jeszcze do tej pory żyje^^

snikersproject1.png
Opublikowano

Robiłem bazy z krzeseł i kocy :unsure:

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

@UP Jak każdy xD Tylko u mnie dochodziło :

  • Akwarium
  • Fotele
  • Stoły
  • Pewnego dnia stary telewizor
  • Dywany
  • Pułki

: D

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Ja mam wiele dziwnych historii,na przykład w pierwszej(!) klasie podstawówki wracałem do domu o 3 w nocy (wpierdol był of course).

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Gdy miałem 10-11 lat ( chyba ) byłem na "nockę u koleżanki. Macaliśmy się i biegaliśmy nago po mieszkaniu. Potem pamiętam, że to jakoś się wydało i cała klasa się ze mnie śmiała. Gdy teraz mam 16 - miałbym szacun :D

76561198034810506.png

Opublikowano

Zamiast mentala wzielem bodyego :(

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Gdy miałem 4 lata (tak już wtedy biegałem sam przed blokiem) postanowiłem iść na pobliski plac zabaw, ze mną zabrała się koleżanka (nie pamiętam trochę młodsza niż ja). Nie było nas jakieś 3-4h świetnie się bawiłem :D Moja mama wiedziała gdzie jestem, koleżanki- nie :/ Matka kumpeli poszła na psy zgłosić zaginięcie tam ją poinformowali że 48h itd.... To zaczęła biegać po osiedlu ze zdjęciem- babka cała zesrana, zapłakana biega i jej szuka .... W końcu znalazła nas jak wracaliśmy pod blok i z tego co pamiętam było tylko tak- kumpele przytuliła mnie za szmaty i po dupsku ..... A przecież ja jej ze sobą nie kazałem iść xD

Opublikowano

No to tak :rolleyes: (Moja historia ma ciekawe kartoteki)

 

Hmm...to było jak miałem jakoś 4-5 latek ;)

Byłem na wsi , wraz z siorami 2 + 1 bratem ciotecznym i jakiegoś tam zioma dobraliśmy , poszliśmy na pole jarać trawkę :rolleyes:

Potem wracam do chaupy a tu mama o.O ...dalej już wiadomo co się działo :rolleyes: ( nie wspomnie że rzygałem jeszcze <_< )

 

Jak 5 lat miałem , brata (rodzonego [Neosika] ) z wózka wyrzuciłem ( z fartem to przeżył )

 

Yyyy...jakoś 3-2 podstawówki..

Bawiąc się w domu zapalniczkami , schowałem je po kieszeniach , po chwili wyruszyłem do szkoły , a tu ryp okazało się że ich posiadałem ponad 30 :P

Po chwili wychowawczyni dzwoni po mame , i full przypał w szkole

 

4 klasa wbiłem sobie nóż w łape , krojąć machewke* :D

 

5-6 jadąc rowerem , jakiemuś łysemu faka pokazałem , wkurzył się i mnie ganiał B)

6 podstawówki nawyzywałą jakąś nauczycielke w szatni...bo mnie wkurzyła -.-

 

1-2 gm i wyżej chwilowo nic szczególnego się nie wydarzyło :rolleyes:

 

Jak bym sobie coś przypomnia , się dopisze :D

 

 

PS.Nic tutaj nie jest zmyślane...takie miałem nie ciekawe przypadki :rolleyes:

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Hmm...to było jak miałem jakoś 4-5 latek

;)

 

Byłem na wsi , wraz z siorami 2 + 1 bratem ciotecznym i jakiegoś tam zioma dobraliśmy , poszliśmy na pole jarać trawkę

:rolleyes:

 

 

Potem wracam do chaupy a tu mama

o.O

...dalej już wiadomo co się działo

:rolleyes:

( nie wspomnie że rzygałem jeszcze

<_<

)

Dojebałeś!! hahahahahaha ale beka !! HAHAHAH.

Kurwa 5 lat i narkoman hahaha. Nie pierdol, że tak było. Ciekawe u jakiego dillera 5 latek kupił trawę?. Hhaha.

chyba taką z pola - to tak

Yyyy...jakoś 3-2 podstawówki..

 

Bawiąc się w domu zapalniczkami , schowałem je po kieszeniach , po chwili wyruszyłem do szkoły , a tu ryp okazało się że ich posiadałem ponad 30

:P

WOW. Ale duże kieszenie. Mi się ledwo 7 mieści - i to jak wcisnę mocno. Ty nie wiesz ile to 30 zapalniczek

4 klasa wbiłem sobie nóż w łape , krojąć machewke*

:D

Masz dziurę tak jak Jezus?

 

 

_____________________________________________

 

 

pamiętam coś :D. Gdy wchodziłem po schodach przyjebałem w skrzynke pocztową ( miałem z 9 lat :D ) Leciałem od kolegi do domu cały we krwi :D jakieś 500 m. Ludzie się dziwnie patrzyli :D. Nie pomyślałem, żeby iść do kolegi mamy :D

76561198034810506.png

Opublikowano

No to tak :rolleyes: (Moja historia ma ciekawe kartoteki)

 

Hmm...to było jak miałem jakoś 4-5 latek ;)

Byłem na wsi , wraz z siorami 2 + 1 bratem ciotecznym i jakiegoś tam zioma dobraliśmy , poszliśmy na pole jarać trawkę :rolleyes:

Potem wracam do chaupy a tu mama o.O ...dalej już wiadomo co się działo :rolleyes: ( nie wspomnie że rzygałem jeszcze <_< )

 

Jak 5 lat miałem , brata (rodzonego [Neosika] ) z wózka wyrzuciłem ( z fartem to przeżył )

 

Yyyy...jakoś 3-2 podstawówki..

Bawiąc się w domu zapalniczkami , schowałem je po kieszeniach , po chwili wyruszyłem do szkoły , a tu ryp okazało się że ich posiadałem ponad 30 :P

Po chwili wychowawczyni dzwoni po mame , i full przypał w szkole

 

4 klasa wbiłem sobie nóż w łape , krojąć machewke* :D

 

5-6 jadąc rowerem , jakiemuś łysemu faka pokazałem , wkurzył się i mnie ganiał B)

6 podstawówki nawyzywałą jakąś nauczycielke w szatni...bo mnie wkurzyła -.-

 

1-2 gm i wyżej chwilowo nic szczególnego się nie wydarzyło :rolleyes:

 

Jak bym sobie coś przypomnia , się dopisze :D

 

 

PS.Nic tutaj nie jest zmyślane...takie miałem nie ciekawe przypadki :rolleyes:

 

Powiedz od kiedy po ziole się rzyga, dam ci 100 jeśli się zjarasz i porzygasz. THC blokuje wymioty (nie wiem jak to powiedzieć profesionalnie). Śmierdzi kłamstwem :)

 

@UP

 

Palenie Grassu to nie narkomania.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

2UP

 

Za to debilizm to jest choroba

 

TOPIC

 

Znalazłem z kolegą kanister benzyny, kupiliśmy zapałki (wtedy emocje jak przy kupowaniu alko :D) wylaliśmy to pod drzwi od klatki schodowej i jebneliśmy ścianę ognia, cały przód z drewna poszedł z dymem i do dziś nie wiadomo kto to zrobił :).

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

TO była chyba 5klasa podstawówki grałem z kumplem w noge on mnie zfaulował i ja się wywaliłem on na mnie (80kg czystej wagi) i obojczyk złamany :D

1359062624-U334301.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...